Erotická povídka: Jak jsem si přinesla erekčního pomocníka

Protože jsme stále ještě nedočerpali dodávku novinek, strhla se v kanceláři hádka, která z nás si vyzkouší další výrobek. Uspěl můj argument, že jsem již dlouho domů nepřitáhla žádného pomocníka do ložnice a nasupené kolegyňce vytrhla z ruky výrobek, který se měl testovat.

Erekční kroužek co jsem dostala na recenzi, je tak heboučký a měkoučký, že jsem už v práci neodolala a každou chvilku se na něj chodila dívat do kabelky a sahala na jeho sametový povrch.

Po příchodu domů jsem si představovala, jak bude přítel kroutit očima či si mě zase dobírat a protože byl za mnou dlouhý týden, vibrační kroužek jsem uschovala do nočního stolku, že ho vytáhnu až v průběhu víkendu.

Nicméně mi bylo souzeno plán pozměnit…

V noci mě totiž probudily přítelovy ruce, nenápadně se plížící po mém těle. Ležela jsem na břiše a on klečel mezi mýma roztaženýma nohama a ztopořený úd si třel o mé půlky.

Penis vjížděl mezi polokoule mého zadečku a narážel o hrázku mezi pochvou a análním otvorem. Tehdy jsem si uvědomila, že je něco jinak… Vždy, když se jeho chlouba dotkla mého těla jsem ucítila chvění, které rozhodně nepatřilo k běžným jevům. To už jsem byla probuzená dokonale.

Otočila jsem se na záda a sáhla mu do nalitého rozkroku. Penis mu obepínal kroužek.

„Tohle je jedna z našich nejlepších hraček, jakou jsi přinesla domů.“

Hekl a zprudka mi vjel do mušličky, která byla vlhká jako vždy, když se mě jen dotkl. Kroužek těsně obepínal jeho mužství, a protože se krásně ohřál na tělesnou teplotu, přišlo mi, jakoby byl součást těla mého přítele.

Protože je tato hračka z měkkého materiálu, který napodobuje lidskou pokožku, byly vibrace přenášející se na můj klitoris jemnější, než u klasických kroužků, což jsem jako velmi vzrušivá žena ocenila. Díky tomu jsem si vychutnala delší soulož a nevybuchla v orgasmu hned po průniku.

Výstupek naspodu kroužku se při každém pohybu dotýkal mé kakaové dírky a výstupky na dráždítku klitorisu se přizpůsobovaly mému tělu a jak jsem podle prudkého dechu pozorovala, i přítele zajímavá pomůcka dováděla na pokraj orgasmu.

Přisál se mi na rty a to jsem věděla, že je signál, kdy mi naplní mušličku až po okraj spermatem. Zřejmě díky tomu, že jeho ejakulát musel překonávat sevření kroužku vykřikl, sám překvapen silou vyvrcholení.

S první dávkou semene jsem povolila uzdu svému vzrušení a probudila důchodce ze spánku.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: