Erotická povídka: Umělá vag*na pro Petra

Léto je v plném proudu a my se těšíme z toho, že i přes neskutečně teplé počasí máte stále chuť experimentovat a testovat naše erotické novinky.

Dnes jsem se rozhodla, že nebudu testovat já, ale můj přítel. Přeci jen, je to on, kdo prahne po tom, abych nosila domů vše, co se mi dostane pod ruku, tak ať si to také jednou zkusí sám. Vybrala jsem pro něho masturbátor, který je na baterie a má několik stupňů rychlostí.

Než jsem odešla z práce, poctivě jsem svému milému nahlásila, že přijdu sice později, ale za to s hračkou. Když jsem otevřela doma dveře, netrpělivě mi bral z ruky tašky a hledal, s čím si budeme dnes užívat.

Po chvíli marného hledání čehokoliv, co by připomínalo penis, jsem ho přestala napínat a otevřela krabičku, jejíž obsah byl určen jen a jen pro něj. Nejprve vypadal zklamaný, ale když viděl, jak já se těším, nedalo mu to a začal masturbátor podrobně prozkoumávat.

Nejprve ho zajímaly technické věci, jako například kolik potřebuje tento výrobek baterií, jak se ovládá, z čeho je vyroben a podobně, ale když viděl, jak se gelová vložka uvnitř pohybuje, začala ho zajímat i praktická stránka….

Po lehké předehře jsem se uvelebila do čela postele a pozorovala Petra, jak si s touto hvězdou mezi masturbátory poradí. Respektive, jak si ona poradí s ním.

Navést zbytnělý penis na tu správnou polohu v masturbátoru bylo díky lubrikačnímu gelu hračka. Pak už jen stačilo stisknout tlačítko, které navozuje klasické pohyby masturbace a pozorovat, jak se gel pohybuje nahoru a dolu podél Petrova penisu. Při každém stisku tlačítka, které zrychlovalo tyto pohyby bylo vidět, jak se můj miláček vznáší v oblacích.

Zbytnělý penis si hověl v pohodlí masturbátoru, obepnut přilnavým gelem s jemnými výstupky a na Petrovi, opřeném v posteli naproti mně bylo patrné, že je to velmi, velmi příjemný druh masturbace.

Po chvíli jsem si však všimla, že touží po ještě vyšší rychlosti pohybu, ale tato hračka už ji nenabízí. Stačilo se však k Petrovi naklonit a stisknout tlačítko spouštějící vibrace a pak už se jen kochat z jeho překvapeného výrazu, ve kterém se zračila otázka, jak jsem to jen udělala.

Z pohledu na Petra, užívajícího si každou vteřinu slasti mi najednou začalo být líto, že je hračka pouze pro něho. Koukat se, jak si užívá, je sice fajn, ale já cítila, jak je můj klín vlhký.

Zajela jsem si tedy rukou mezi nohy a při pohledu na svoji lásku jsem si něžně stimulovala klitoris. S Petrem jsme si užívali pohledu jeden na druhého tak dlouho, až jsme oba netoužili po ničem jiném, než je silný orgasmus.

Petr, který si rád přivykl na jemné vibrace masturbátoru objevil tlačítko s jejich ovládáním a zvýšil je na nejvyšší stupeň. Při pohledu na něj bylo jasné, že tuto stimulaci nevydrží zvládat dlouho.

I já jsem přejížděla rukou přes svůj klín sem a tam a cítila, že brzy vybuchnu v milostné extázi. Během několika málo okamžiků jsem byla na vrcholu a sténala tak, že to museli slyšet i sousedi. A Petr? Ten na tom byl úplně stejně…

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: