Home > Jak na sex > Jak vydělávat peníze prací jako modelka před webkamerou

Jak vydělávat peníze prací jako modelka před webkamerou

Tento článek poradí, jak vydělávat peníze prací jako modelka před webkamerou. Shrnuje rady a tipy platné pro všechny úrovně modelek od začátečnic po zkušené modelky.

Dozvíte se základní informace, které potřebujete k této práci a najdete zde řešení nejčastěších problémů, které vás mouhou na videochatu potkat. Pokud jste někdy zvažovala kariéru jako modelka na videochatu nebo hledáte způsob, jak pracovat z domova a přivydělávat si peníze ve svém volném čase nabízením sexu online, je tento článek pro vás.

Práce na videochatu

Nejdříve je třeba si rozmyslet, zda chcete na chatu pracovat přes livechat studio, nebo z domova na vlastní pěst přímo pro videochat. Studia poskytují technickou podporu, know-how, vybavení, ale vezmou si za to kolem 60 – 80% vašeho výdělku.

V současnosti, kdy na internetu lze nalézt podrobné návody jak se na videochat registrovat přímo a každý počítač je standardně vybaven webkamerou, je práce přes studio zbytečná a nevýhodná. Většina peněz tedy zůstane ve studiu, peníze jdou na režii studia, marketingové aktivity a zisk majitele. Zjistěte tedy, kolik studio bude platit a zvažte, zda vám za to výhody poskytované studiem stojí.

Ať ve studiu nebo u přímé registraci na videochat server bude potřeba ověřit věk a odsouhlasit pracovní podmínky. Tyto dokumenty stáhnete na webu zaměstnavatele (tedy livechat studio nebo videochat server).

Dokumenty je nutné podepsat a přes online formulář odeslat zpět jako součást registrace.

Věk je ověřován kopií občanského průkazu. Po schválení registrace je třeba na videochatu založit účet. Vyberte si přezdívku, pod kterou budete na videochatu vystupovat. Ideální je volit anglické snadno zapamatovatelné jméno, složené ze přídavného jména a jména např.: HornyBabe, FluffyPet atp.

Výběrem takového jména zvýšíte u diváků šanci, že si vás zapamatují a budou vás navštěvovat pravidelně. Hezké jméno je tak první klíč k úspěchu modelky na videochatu.

Další důležitou věcí budou profilové fotografie. Nahrajte ke svému účtu co nejvíce svých sexy fotek. 10 je minimum. Nechte se nafotit ve svůdných pózách, v různém prádelku, přidejte i detailní fotky svých předností a vnad. Pamatujte, že fotky musí diváka zaujmout mezi tisícovkami dalších.

Pokuď můžete, najměte si profesionálního fotografa i se stylistou, vyplatí se to. Vybrané fotky pak ukažte několika mužům a zeptejte se jich, které foto je zaujalo jako první. To si pak zvolte jako úvodní profilovou fotku, která diváky přesvědčí k návštěvě vaší místnosti. Diváky lákejte i šťavnatým textovým popiskem vaší místnosti.

Uveďte, co vše svým klientům v privátním chatu ukážete a na co vše se mohou těšit.

Vybavení chatovací místnosti

V místnosti, ze které hodláte mít chatovací pokoj si ukliďte. Odstraňte ze záběru všechny předměty běžné potřeby. Pozornost je třeba soustředit jen na modelku. K navození spávné atmosféry, můžete střídmě použít několik dekorací, ale pozor, aby zbytečně neodebírala pozornost.

Vystavte kolem sebe i své sexuální pomůcky a hračky jako vibrátoryolejíčekboty na podpatkubičík atp. Povzbudíte divákovu fantazii a zvýší se pravděpodobnost, že zatouží své představy naplnit v soukromé show.

Další důležitá věc, je osvětlení. Kromě stropního osvětlení, použijte nejměně další dvě stejné lampy. Lampy umístěte tak, aby na vás svítily zleva zepředu a zprava zepředu. Takhle bude na kameře vše vidět nejlépe a obraz bude bez nepříjemných stínů. Použijte kvalitní webkameru. Většina chatů dnes zvýhodňuje modelky, které mají HD kameru.

Směřuje k nim více diváků, protože kvalita obrazu je důležitá a podstatnou mírou přispívá k celkovému zážitku paltícího diváka.

Osvědčaná webkamera a standard v oboru videochatu je webkamera Logitech HD Pro Webcam C910 za cca 2 000 Kč.

Období covidové pandémie však udělala své a jestli něco šlo dopředu, tak to byl přesno videa/audia přes internet.

V době přípravy článků byly jedny z nejoblíbenějších pro stream:

 • Logitech MeetUp
 • Logitech Pro Stream Webcam C922 PRO
 • Ausdom AF660
 • Rollei R-Cam 100
 • Logitech C920e Business Webcam
 • Elgato Facecam
 • Trust GXT 1160 Vero Streaming Webcam
 • Foscam 4K USB Web Camera
 • Razer Kiyo
 • Ausdom Papalook PA930 2k
 • Logitech C980 StreamCam
 • a další…

Klíčové je si vybírat ty kousky, které mají co nejvyšší kvalitu – typicky dnes požadovanou 4K = pro přesnost obrazu.

Příprava na show

Na své vystoupení se pěkně upravte a oblečte do něčeho svůdného, v čem vyniknou vaše vnady. Upravte se, učešte se a zvolte výraznější líčení. Standardním outfitem na freechatu jsou kalhotky a podpresnka, ale úspěch může přínést i obtažené oblečení nebo naopak volné tričko s velkým výstřihem… S oblečením můžete experimentovat, sama uvidíte v čem budete nejúspěšnější.

Dopředu si naplánujte různé scénáře. Připravte si, co by tak vaši diváci mohli v privátní show chtít vidět a dopředu namyslete, co jim bude předvádět a jakým směrem povedete konverzaci. Užitečné je také mít v prohlížeči v pohotovosti translator od Google a v případě, že nerozumíte si frázi s jeho pomocí přeložit.

Bavte a užívejte si svůj neobvyklý job! Nemyslete na to, že jste vlastně v práci a že musíte vydělávat peníze.

Modelky, které jsou na videochatu jen pro peníze, nejsou tak uspěšné jako holky, co si prácí užívají a berou ji jako zábavu.

Buďte přirozená a svá, diváci chtějí poznat vaši opravdovou osobnost, nevadí, že nevypadáte jako dokonalá supermodelka! Bavte se a užívejte si, že někdo platí za vaši pozornost a přízeň. Kromě videa vysílejte i zvuk. Zvuk dokáže show posunout na další úroveň, umožní do komunikace prostřednictvím intonace lépe vnést emoce a city.

Navíc mluvení je pohodlnější a o moc rychlejší než psaní na klávesnici. Ke všem návštěvníkům vaší místnosti buďte milá, přátelská a slušná. V případě, že se k vám někdo bude chovat vulgárně nebo nepříjemně, jednoduše ho z místnosti vyhoďte a zabanujte jej. Nikdy se s takovým klientem nehádejte, stojí to čas a nervy, raději je věnujte někomu jinému.

Snažte se také své hosty oslovovat jménem, potěší je to a budou se k vám pravidelně rádi vracet. Klidně si k jednotlivým návštěvníkům veďte poznámky, budete tak o nich mít lepší přehled.

Na videochatu vždy říkejte, že jste bez partnera, muži zavětří šanci a ochotně se budou vracet jako pravidelní návštěvníci.

Ve své místnosti nebuďte moc pasivní a netvařte se znuděně, raději sem tam předveďte svůdný taneček a úsměv na rtech!

Více o práci na livechatu

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: