EroMag.cz » Zajímavosti a inspirace » Intimní piercing – jaké druhy existují? 2. část

Intimní piercing – jaké druhy existují? 2. část

PÁNSKÉ PIERCINGY

Pubic je propíchnutí nacházející se v horní části penisu, kde přechází pubické ochlupení. Nejčastěji se pro tento typ piercingu používají činky nebo kroužky. Piercing slouží zejména na okrasu a je zajisté na pohled vzrušující. Pokud zvolíme správný šperk, může při sexu docházet k intenzivnímu dráždění klitorisu partnerky. Není doporučeno kombinovat tento typ piercingu s partnerkou, která je ozdobena podkovami v oblasti klitorisu. Mohlo by dojít k vzájemnému zaháknutí a poranění.

Frenum je typ piercingu, který prochází kůží na horní straně penisu, nejčastěji v oblasti uzdičky, ihned za žaludem. Na provléknutí se volí činka nebo kroužek. Frenum se velice rychle hojí a patří k méně bolestivým piercingům v oblasti genitálu, protože vpich nejde tělem penisu. Frenum patří mezi nejčastější ozdoby mužského genitálu.

Lorum (frenum u kořene) je typ piercingu charakteristický propíchnutím kůže u kořene penisu ze spodní strany (až u koulí). Muži si nechávají tento piercing aplikovat samostatně nebo jako zakončení žebříku, které začíná nahoře u uzdičky.

Frenum ladder (žebřík na penisu) je sada sada kroužků, které jsou do hřbetu penisu vpichovány ve stejných vzdálenostech a vytvářejí tak pomyslný dojem žebříku. První kroužek začíná u uzdičky a důležité je trefit stejné vzdálenosti mezi kroužky. Sex s tímto piecingem je velice zajímavý a pro ženy příjemný.

Foreskin je typ piercingu charakteristický propíchnutím předkožky, která bývá ozdobena kroužkem nebo i jiným libovolným šperkem. Jedná se o velice častý a velice pěkný piercing mužského genitálu.

Scrotal je piercing šourku. Je aplikován v mnoha variantách, může být vertikální i horizontální. Nejčastěji se používají činky, banánky, kroužky nebo ohnuté činky.

Hafada je typická propíchnutím šourku po stranách. Aplikace je párová, na levé i pravé straně. Rozdíl mezi žebříčkem a hafadou je takový, že pokud není penis ztopořený, Hafada je po stranách vidět, u žebříčku není piercing tolik viditelný a nachází se na hřbetu penisu.

Transcrotal (skrz kůži mezi vejci) vpich je veden zepředu dozadu přes pytlík v jejich střední části. Je velice důležité, aby se piercer trefil mezi koule. S Trancortalem se dá velice vyhrát, muži často volí různé roztahování pomocí širších tunelů.

Princ Albert je druh piercingu, který je veden ústím močové trubice a ven vystupuje na spodní straně penisu (většinou ve výšce uzdičky). Jako šperk se volí podkova nebo kroužek. Tento piercing může přinášet zpestření sexu partnerce i svému nositeli.

Guiche je piercing hráze (oblasti mezi koulemi a análním otvorem). Zde volíme tyčinky, kroužky nebo více šperků, které jsou uspořádány do žebříčku. Poslední příčka takového žebříčku může jedním koncem končit až u análu. V tomto případě se jedná o anální piercing.

Podle různých hodnocení mužů patří mezi nejoblíbenější piercing typu Frenum (konkrétně tyčinka nebo kroužek do uzdičky). Frenum je pěknou okrasou, ale dokáže příjemně vzrušit svého nositele i jeho partnerku.

Přidej komentář

Pošlete tento článek e-mailem: