SMPavla
Eminent Member
Přidal se: 18. 2. 2013 1:49
Naposledy zobrazeno: 24. 2. 2014 11:41
Naposledy zobrazeno: 24. 2. 2014 11:41
Následovat
Re:Lesbičky a fetiše
Takže nemáš komu naplácat? ;)Teď je to dobrý, mám holku který to nevadí, není to její šálek kávy ale nemá s tím problém, ona má zase svoje, prostě si ...
před 13 roky
Fórum
Re:Lesbičky a fetiše
Taky máme, neboj, nejsme úplný exoti 😀 Horší je pro nás najít partnerku se stejnou zálibou, je nás prostě míň.Já si libuju v lehčím SM, mám rád...
před 13 roky
Fórum
Stránka 3 / 3
Předchozí
