Rubrika: Nevěra

Erotické povídky nevěra

Zatímco manželé mají z nevěry druhého partnera hrůzu, podle sexuologů jde o skvělé uvolnění napětí ve vztahu. Manželstvím se zavazujeme, že budeme do konce života věrní jen své drahé polovičce. Je to neuvěřitelně krásné a romantické, ale po letech se nás přesto zmocní ona mladická touha po promiskuitě.

V přírodě je promiskuita naprosto běžná a tento pud má každý v sobě, bez výjimky. Muži začnou toužit po rozpáleném klíně jiných žen a ženy zase rády ucítí pevný úd jiného muže.

Nevěra je lákavá a mnohdy neodolatelná, porušení pravidel, ke kterému jsme se dobrovolně zavázali. Pokud toužíte po změně sexuálního stereotypu, ale nechcete své vyvolené nebo svému vyvolenému zahnout, užívejte si jí ve svém soukromí, od toho jsou tady povídky o nevěře.

Erotické povídky nevěra nejsou, ne v tom pravém slova smyslu, budete s nimi aktéry ve skutečném nebo fiktivním příběhu, který vás detailně ponoří do erotického dobrodružství s jinými partnery. Pokaždé, když vás choutky s vaším protějškem přestanou bavit, nalezněte vzrušující inspiraci v našich povídkách, dodají vašemu sexuálnímu životu šťávu a elán, který vám po těch letech natolik scházel.