Rubrika: Milostné polohy

Milostné polohy

Experimentování a různorodost je tím nejdůležitějším prvkem, který vám zajistí, že vás bude sex neustále bavit. Mnoho lidí si u sexu stěžuje na stereotyp a kvůli němu zkouší střídat partnery namísto toho, aby s jedním partnerem vyzkoušeli všechny sexuální praktiky, jaké se nabízí. Udává se, že existují až stovky sexuálních poloh, kolik jich znáte vy?

Většina lidí nikdy nevyzkoušela více, než 10 sexuálních poloh. Ačkoliv jsou pokročilé sexuální polohy hodné spíše zručných gymnastů, drtivou většinu poloh může vyzkoušet každý. Nejznámější je bezpochyby misionářská poloha, poloha 69, zezadu a na koníčka.

Při náhodném styku s neznámou ženou by bylo podivné ji nutit do poloh, které nezná, ale pokud máte stálého partnera, neváhejte se přiučit umění, které vám otevře ty správné dveře do světa sexu. Každá poloha vám zajistí něco jiného, jiný druh dráždění, pocity ponížení či nadřazenosti, sexuální uvolnění či naopak sílu. Jen málokdo by našel odvahu vyrazit do knihovny a hledat v červené knihovně kámasútru. Pokud se chcete přiučit ty nejlepší sexuální polohy, stačí sledovat naše příspěvky a vyzkoušet si v praxi to, co jste doposud nevyzkoušeli.