Rubrika: První sex

První sex

První sex je zážitkem, který vždy nesmazatelně zůstane v mysli. Pro někoho to byla skvělá zkušenost, pro někoho trapas nebo nevydařený pokus o scénu z pornofilmu. V každém případě jde o dávku emocí a vzrušení. Objevování neznámého je zde doprovázeno touhou se konečně zbavit nevinnosti a poznat to, co nám doposud bylo záhadou a co nás dělilo od světa dospělých.

Erotické povídky, ve kterých je první milování, představují absolutní hit a to právě díky své jedinečnosti. Možná, že už jste o to přišli před dávnými roky, ale to vám nebrání, abyste si prostřednictvím povídek nepřipomněli, jak jste tenkrát byli nadržení a jak jste se cítili při svém prvním vyvrcholení se svým partnerem.

Divoký sex s na letním táboře, skupinový sex ve sprše, milování s doučujícím kantorem, svedení od kolegyně na brigádě, sex na školním záchodech během výuky, co by nejlépe potěšilo vás? Možná, že vaše první milování ještě ani nebylo, tím více si užijete erotické povídky, které jsou na první sex zaměřené. Kromě povídek o prvním milování Vás určitě také navnadí BDSM povídky nebo co třeba dvě holky v našich lesbických povídkách?