ErosDiskont Brno

Sexshop ErosDiskont

Adresa: Benešova 22, Brno

www.erosdiskont.cz

Otevírací doba
Pondělí 9:00 – 20:00
Úterý 9:00 – 20:00
Středa 9:00 – 20:00
Čtvrtek 9:00 – 20:00
Pátek 9:00 – 20:00
Sobota 9:00 – 20:00
Neděle 14:00 – 21:00

Vážení zákazníci, dovolte, abychom se stručně představili. Naše firma, působí na trhu již od roku 1993, nyní v Brně provozujeme kamenný obchod s erotickým zbožím, DVD a videopůjčovnu.

Rozhodli jsme se přiblížit široké veřejnosti vstupem na internet a založením tohoto eshopu. Důvod je jednoduchý. Nemusíte chodit do kamenných obchodů, zboží si můžete diskrétně objednat z pohodlí Vašeho domácího křesla.

Jak jste si jistě všimli, v názvu našeho eshopu je slovo “Diskont”. Je to z prostého důvodu. Naše ceny jsou prostě diskontní, velmi nízké, téměř výprodejové. Neznamená to, že bychom snad prodávali nekvalitní zboží, ale naopak, zboží je zcela nové, s plnou zárukou, totožné se zbožím v kamenných obchodech.

Proč jsme tedy nastavili tak nízké ceny?Jednoduše proto, že eshop nemá takové náklady na provoz jako kamenný obchod a proto si myslíme, narozdíl od drtivé většiny eshopů, které prodávají zboží za ceny téměř shodné s cenami v kamenných obchodech, že je fér, ceny snížit a prodávat za ceny “Diskontní”.

Prohlédněte si nabídku zboží a srovnejte si ji s nabídkou v kterémkoliv kamenném obchodě ve Vašem okolí, nebo na internetu. Jsme si jisti, že budete našimi cenami velmi překvapeni, nakoupíte u nás a budete se rádi vracet.

V případě jakýchkoliv dotazů, nás neváhejte kontaktovat. Váš ErosDiskont Team.

Pokud jste z Brna či okolí, přijďte nás navštívit do některého našeho kamenného obchodu.