Vážně jsou pánové s těmi pseudohračkami spokojení? Nevím nevím, ještě jsem je nezkoušel, ale nevěřím, že se vyrovnají teplému ženskému klínu...
Samozřejmě teplému ženskému klínu, se nevyrovná nic podle mě (ač v poslední době ohřívače na tyhle umělé vagíny dělají kouzla). Jako doplněk, kdy nemám nablízku přítelkyni, která navíc nemusí být při chuti, je to výborné. Orientační cena: 350Kč. Do budoucna bych doporučil fleshlightku.
Poslední typ od zdejší dominantní slečny rozhodně zaujal - od mého okolí se ke mě valí spoustu pozitivních reackí na nový typ honítek od Tengy - 3D - zatím je moc e-shopů nemá - co na ně říkáte?
Samozřejmě nečekej, že to bude něco úplně nejlepšího, není to vychvalovaný fleshlight, ani neporovnatelná přítelkyně, ale jako velice dobré zpestření je to výborné. Rozhodně si myslím, že těch 350 za to je slušné a odpovídající.
Pánové dáváte přednost realistickým hračkám (typu fleslajt, shot toys), nebo chcete raději "čistě sterilní" Tengu? Jak se na to díváte?
