Erotická povídka: Valentýnská svůdná večeře

Jelikož si nepotrpím na večeře v restauraci, kdy je kolem Vás dalších padesát zamilovaných párů a obsluhuje Vás číšník, který nemyslí na nic jiného než že na rozdíl od všech ostatních on nemůže být se svojí přítelkyní, naplánovala jsem jako valentýnské překvapení pro Petra akci ryze soukromou a domácí.

A protože jsem já i můj přítel 14. února v práci, upravila jsem si i datum, kdy tento svátek oslavíme. Z práce jsem si nesla nejen plán, ale i pomůcky k němu potřebné.

Doma jsem se převlékla do romantického sexy oblečku, nalila do skleniček sekt a čekala, kdy konečně zarachtá klíč v zámku. Když Petr přišel a našel mě v ložnici se skleničkou v ruce, bylo mu jasné, že dnešní program v televizi rozhodně neuvidí. S úsměvem na rtech odhodil sako i klíče a ve vteřině byl u mě.

Láskyplně si prohlížel moje šatičky a bylo na něm vidět, že se mu v hlavě rodí plán. O co jde mi došlo v momentě, kdy zapnul přehrávač a požádal mě o soukromý striptýz. Inspirována Demi Moore jsem neváhala a začala se vlnit do rytmu hudby. Ruce mi klouzaly po téměř nahém těle a oči po Petrovi, kterému se to očividně velmi líbilo.

Přistoupila jsem k němu blíž a začala ho svlékat. Okamžitě se na mě vrhl a začal mě líbat, ale to jsem mu nechtěla dovolit – moje představení teprve začalo. Aby Petrovi nebylo líto, že je nahý dřív než já, vrátila jsem se zpátky a pokračovala ve své show.

Pomalu jsem se hladila po ňadrech, kroužila okolo bradavek, zajížděla si prsty do pusy a dlaní si třela klín tak dlouho, dokud jsem nebyla pořádně vzrušená. Teprve potom jsem si začala pomalu rozvazovat tkaničku mého topíku a pomalu ho spouštěla z ramen dolů na podlahu.

Konečně jsem si tak mohla přejíždět rukou přímo po svém těle a rozpálené kůži. Od úst, přes krk, ztopořené bradavky a pupík a nakonec zajet rukou pod titěrné kalhotky a pořádně si pohrát se svým klitorisem. Maximálně vzrušená a pořádně vlhká jsem vytáhla druhou část překvapení.

Z pod postele jsem vyndala připravený vibrátor. Druhou rukou jsem si sundala kalhotky a hodila je Petrovi, který lačně nasával jejich vůni. Jakmile však uviděl v mojí ruce vibrátor, nespustil ze mě oči ani na vteřinu.

Sledoval, jak si vibrátor strkám do pusy a olizuji ho jazykem, abych si ho o chvíli později mohla zasunout do mojí rozevřené mušličky co nejhlouběji. Samotné se mi to tak líbilo, že jsem zapomněla na ztěžka oddychujícího Pera ležícího na posteli, který měl co dělat, aby se udržel, a užívala si sama se svým novým kamarádem.

Petr se ovládal jak mohl, ale moje vzrušené vzdechy a prožitý orgasmus ho rozpálili natolik, že stačilo abych vytáhla vibrátor ze své skulinky, olízla ho a jazykem přejela po Petrově ztopořeném a pulsujícím penisu a svoji snahu ovládnout se vzdal a postříkal mi prsa velkou dávkou semene.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: