Hrátky s chodidly jsou vzrušující

Chodidla jsou velmi citlivá a to se využívá nejen v masážích a relaxačních technikách (v Asii o tom ostatně věděli zřejmě mnohem dříve než v našich končinách), své místo mají i jako výrazná erotogenní zóna v sexu a erotice. Nejde o žádné lechtání ani o akupunkturu, využít citlivých míst na chodidlech vhodným způsobem ale ke vzrušení skutečně lze a stojí to za to!

CHODIDLA ZMIŇUJE UŽ KLASIKA

Konkrétně tím myslím jednu ze základních biblí sexu, staroindickou Kámásútru, texty se věnuje i něžného laskání nohou a zejména chodidel coby součásti milostné předehry.

Nohy a obzvlášť pak v mnohem vyšším počtu právě chodidla obsahují totiž velmi vysoký počet nervových zakončení, která přenášejí každý fyzický podnět do odpovídající části mozku. To možná zní až moc odborně, ovšem zjednodušeně řečeno to prostě znamená, že mazlení s chodidly stimuluje erotogenní zóny tím správným způsobem a je tedy vhodnou přípravou na kvalitní sex.

Ještě mnohem účinnější a efektivnější než pouhé jemné laskání chodidel může být správně provedená masáž, na chodidle uplatníme různé techniky. Asi nejčastěji se používá nejprve třecí masáž v kombinaci s vonným oleji a gely pro navození pocitu uvolnění a pohody, následně lze přejít k tlakové (akupresurní) masáži a zvýšení sexuální žádostivosti.

Pokud zůstaneme věrni asijským tradicím a technikám, je vhodné používat k masírování celého těla včetně intimních partií, předehra v kombinaci s relaxační technikou tak vhodně uvolní a následně stimuluje pozvolna erotogenní zóny.

Masáž chodidel se totiž přenáší do vjemů celého těla. Masírování a hnětení jemnými dotyky se podle staroasijských praktiků ostatně doporučuje i v průběhu samotného pohlavního styku jako prostředek ke zlepšení prožitku i výkonnosti.

Pohrát si s každým prstíkem zvlášť, se všemi s láskou a citem, to sice nějaký čas zabere, ale najdou se mezi námi tací, kteří právě v chodidlech a záhybech nohy své partnerky nacházejí zalíbení, ostatně tahle ženská erotogenní zóna umožňuje sice i vytváření libých pocitů sama sobě, jenže od svého protějšku to prostě žena bude brát jinak a následná odměna může být víc než sladká…

SPECIALITA JMÉNEM „FOOT FETISH“

V překladu to vlastně znamená něco jako „uctívání nohy“, termín obsahuje ale větší množství různých praktik, které jsou tímto slovním spojením označovány všeobecně. Může se jednat o zálibu v laskání bosých nohou, v oblečených punčochách a ponožkách stejně jako v botách. Ovšem společným jmenovatelem jsou nohy, od nichž se vše odvíjí. Rozšíření této praktiky je některými badateli připisováno dvěma evropským epidemiím syfilidy, kdy pohlavní styk byl skutečně více než rizikový. Nic takového nám sice naštěstí nehrozí, záliba v nožkách a obuvi a punčochách stále přetrvává. Jako správný footfetišista si můžete své intimní partie (a pochopitelně i další erotogenní zóny na těle) nechat třít a masírovat nejrůznějšími způsoby, mnohá děvčata vám v rámci erotické předehry jistě ochotně vyhoví.

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: