Erotická povídka: Veganka

Příběh, který bych vám rád pověděl, se mi stal před pěti lety, když jsem ještě studoval na univerzitě.

Bylo to skvělé období. Bydlel jsem s kámošem ze střední na kolejích. Večery jsme trávili po diskotékách a do školy jsme chodili v podstatě jen na vyspání. Moc rád na tu dobu vzpomínám. Ve třeťáku jsem si začal uvědomovat, že takovýto bohémský život je sice skvělý, ale stále jsem nemohl najít jakési své vnitřní poslání. Něco, co by můj život směřovalo daným směrem.

Prošel jsem různými kurzy sebeurčení, navštěvoval jsem nejrůznější setkání, ale na konec jsem stejně došel k závěru, že žádný kurz mi směr neukáže. Ale nepředbíhejme.

Taky jsem během dvou semestrů experimentoval s různými dietami a kombinacemi stravy. Navštívil jsem tak, na doporučení mé spolužačky veganky, veganské setkání.

To se konalo v zapadlé čajovně Slunce, kde se nás ve větší místnosti sešlo asi patnáct. Všichni seděli na zemi čelem otočení k vyvýšenému místu – podiu. Já se usadil vedle dlouhovlasé zrzky ve volných batikovaných šatech. Přivítala mě úsměvem a představila se, jako Lenka. Byla tam očividně sama. Dali jsme se do řeči. Povídala mi o tom, jak se stala vegankou, že její děda doma chová králíky na maso a podobných hloupostech. Popravdě jsem ani tak neposlouchal, co říká, spíše jsem pozoroval pohyb jejich ženských rtů. Okouzlila mě.

Náš rozhovor byl přerušen první přednáškou na téma: Rovnoprávnost zvířat. Popravdě mě to moc nezajímalo, čekal jsem, až přednáška skončí a budu si s Lenkou moci zase povídat. Přednáška skončila a my se dali zase do řeči. Já ji vyprávěl o tom, co mě sem přivedlo, že hledám smysl svého života. Byli jsme ještě přerušení dvěma přednáškami na téma Veganská kuchyně a Fair trade.

Už jsem neposlouchal takřka vůbec přednášejícího a po očku jsem si prohlížel Lenku, která mě neskutečně přitahovala. Všiml jsem si, že přes batikované šaty vidím její bradavky, asi nemá podprsenku. To musím zjistit, zapřísáhl jsem se.

Přednáška skončila, my dopili čaj a pomalu jsme se chystali odejít. Náš rozhovor, ale nebyl ukončen. Lenka mi navrhla, zda bych ji nedoprovodil domů a nevyzkoušel její salát s tofu. Souhlasil jsem.

Šli jsme pěšky nočním městem plným romantiky, až jsme dorazili k jejímu bytu. Vyšli jsme do pátého podlaží a Lenka odemkla dveře od svého malého bytečku.

Lenka mě usadila v prostě vybaveném obýváku a šla nachystat salát a víno. Prohlížel jsem si prostor, vše naznačovalo tomu, že zde žije sama. To mi dodalo odvahu to na ní zkusit. Vždyť mě sem takto na večer pozvala, musí mít stejný záměr. Teď je jen otázkou času, kdo z nás dvou se osmělí jako první.

Přišla, na stůl postavila mísu se salátem a dvě sklenky vína, nabídl jsem ji, že naleji a ona se zatím posadila vedle mě.

Jedli jsme salát z jedné mísy, mimochodem nebyl vůbec špatný, popíjeli víno a povídali si o naši historii a současnosti.

Rozhodl jsem využít nestřežené situace a dlouze jsem ji políbil. Usmála se. „Myslela jsem, že se neodhodláš.“

Začali jsme se vášnivě líbat a ona mi strkala jazyk až do krku. Po chvíli přestala, vstala a sundala si ramínka šatů z ramenou. Ty sklouzly z jejího těla na zem. TAK! Nemá ani podprsenku ani kalhotky. V ten okamžik se můj penis probudil a začal růst. Stála tam přede mnou nahá a roztomile se usmívala. Byla opravdu hodně hubená a měla dvojky prsa, krásně pevné. Pohledem jsem sjel dolů a zarazil se nad zrzavým bobříkem mezi nohama. Také jsem stal a pomalu se vysvlékl do naha, zatímco mě Lenka pozorovala. Přistoupil jsem k ní a políbil ji. Gestem ruky mi naznačila, abych si klekl a laskal ústy její zarostlou mušličku. Postupně se mé polibky přesouvaly od jejích úst níž, zastavily se u tvrdých bradavek, pak přes bříško. Odtáhl jsem se a chvíli váhal nad její mušličkou. Nakonec jsem se odhodlal, a přes chloupky jsem ji políbil. Zachvěla se.

Laskal jsem ji jazykem, jak jen to šlo. Když jsem chtěl zapojit prsty, jen řekla, ty ne, prosím. Neptal jsem se proč, ale pokračoval jsem pouze jazykem. Její kundička už byla dost vlhká a já se rozhodl, že bych do ní rád vnikl. Vstal jsem. Přitiskla se ke mně a po polibku pronesla: „Víš, slíbila jsem si, že zůstanu pannou pro toho pravého, jestli mě chceš, musíš do zadečku.“ Byl jsem trochu zaskočený. Nakonec jsem se usmál. „Dobře.“

Šla ke gauči a lehla si bříškem na jeho vyvýšený kraj. Tak jsem před sebou měl krásnou vyšpulenou prdelku. Plivl jsem ji na dírku a začal ji masírovat. Pomalu jsem do ní vsouval nejdříve jeden, pak dva a tři prstíky. Za chvíli jsem už vnímal, že je připravená. Pohonil jsem svou kládu a rozepřel po ni sliny. Žalud jsem přitlačil na její dírku a pomalu zatlačil. Cítil jsem už jen mírný tlak, byla dost promasírovaná. Zajížděl jsem do ní pomalu až po koule. Byl jsem na doraz. Dal jsem jí minutku na vydechnutí. Poté jsem se začal pomalu pohybovat, vsouvat a vysouvat penis do a z její dírky. Evidentně se jí to líbilo, protože žadonila: „Ještě!“

Pokračoval jsem tak asi deset minut. Rozhodl jsem se změnit polohu. Vyklouzl jsem z ní a položil ji na záda. Znovu jsem do ní vjel jako po másle. Byli jsme teď v misionářské poloze, akorát já nakládal její zadeček místo mušličku a mohli jsme se líbat. Bylo to, tak řekl bych více romantické.

Ještě několik minut jsem ji projížděl zadeček a cítil jsem, jak se pomalu stupňuje napětí v mém penisu. Lenka to taky zpozorovala: „Udělej se do mě!“

Začal jsem přirážet stále rychleji a koule mi pleskaly o její půlky. Další a další příraz a už jsem plnil její prdelku horkým spermatem. Naše jazyky se divoce splétaly a její zadeček stále více svíral můj penis, jako by ho chtěl úplně vyždímat. Ještě notnou chvíli jsme tak setrvali a už se jen líbali, až moje chlouba, teď už ochablá vyklouzla z jejího zadečku.

„Zůstaneš se mnou? Třeba tě jednou pustím i do druhé dírky.“ prosila. „To víš, že ano.“ Přikrýval jsem nás na zemi pohozenou dekou. Za pár chvil jsme už spali jako miminka.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: