Kde hledat a jak stimulovat bod F?

Ne, není to překlep ani chyba v textu, kromě slavného a často diskutovaného Gräfenbergova bodu, označovaného jako bod G neboli svatý grál ženského orgasmu, lze na lidském těle najít i bod s označením F. Patří mezi účinné mužské erotogenní zóny a jeho znalost může výrazně zlepšit zážitek ze sexuálních hrátek. Na klávesnici a v abecedě leží těsně před bodem G, v reálu musíte ale začít hledat úplně jinde. Tedy ne na ženském těle, tentokrát je potřeba tělo mužské, aby bylo pátrání úspěšné.

KDE BUDEME HLEDAT?

Ano, nachází se v podobných partiích, tedy zaměříme svou pozornost do tradiční mužské erotogenní zóny, do klína, přímo na pánskou chloubu a drahocenný poklad, rovnou na penis. Označení písmenem F není náhodné, vychází z latinského termínu frénulum, kterým se označuje (v doslovném překladu i v běžné praxi) uzdička na spodní části pánského genitálu. Jedná se o jemnou kožní řasu, která je velmi citlivá zejména díky tomu, že obsahuje velký počet nervových zakončení. U některých mužů je poměrně krátká a při erekci tím pádem dochází k jejímu napnutí, což zvýší citlivost, ale současně vyžaduje velkou opatrnost při dotycích a laskání. Jemné dotyky a hlazení v erotogenních zónách mohou být pro muže velmi vzrušivé a stimulující, ať už jsou prováděny jakýmkoli způsobem.

VHODNÉ POSTUPY PRO STIMULACI

Nejjednodušším postupem je jemné tření pomocí špiček prstů, dotyk lze zpříjemnit použitím lubrikantu, zejména pokud je v následujících chvílích naplánován sex. Pokud totiž bude uzdička dostatečně kluzká, nehrozí její přílišné namáhání při kopulačních pohybech ve vagíně, jejíž sevření se může měnit. Dráždění mužských erotogenních zón se zaměřením konkrétně na uzdičku může tedy být součástí masturbační techniky nebo milostné předehry. Ke stimulaci dochází při průniku do vagíny i do zadečku samovolně, především při krouživých pohybech a rotaci partnerů je dost intenzivní. V případě bolestivého pocitu je třeba změnit polohu nebo zvolnit, aby nedošlo k bolestivému natržení, spojenému s případným nežádoucím krvácením. K tomu však dochází jen v ojedinělých případech, kdy je uzdička krátká a při ztopoření i styku ohýbá žalud směrem dolů. To lze řešit i nenáročným lékařským zákrokem, pokud je to cesta ke spokojenějšímu a lépe prožívanému sexu. Skutečně se není čeho obávat.

CESTA DO NEBE

Většina žen již dávno překonala výhrady k orálnímu sexu, právě to je asi nejvhodnější a pro muže rozhodně i nejpříjemnější cesta ke správné stimulaci bodu F. Ačkoli mužské erotogenní zóny v okolí pohlavního údu jsou silně dráždivé, dotyky přímo na penisu jsou nejintenzívnější. Krouživé a rytmicky se opakující pohyby jazyka včetně jemného sání udělají občas doslova zázraky. Při orálním sexu je kouzlo bodu F nadosah a každá šikovná žena by ho měla znát i umět vhodně využít.

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: