Erotická hra: Sexy hrátky po česku

Konečně hra, která je přizpůsobená pro nás, Čechy. Sexy hrátky po česku je erotická hra pro 2 a více hráčů s úkoly, které vás nejen budou bavit, ale také si u ní užijete i erotiku. Hra je to velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné speciální dovednosti, důraz je kladen hlavně na komunikaci.

sexy-hratky-po-ceskuSexy hrátky po česku obsahuje desítky erotických úkolů, herní pole, které pouhým otočením ze hry pro dva udělá zábavu až pro 6 hráčů. Tyhle hry mám rád, jelikož není potřeba kupovat dvě hry, abych mohl hrát s partnerkou, a zároveň v partě lidí třeba u dlouhých zimních večerů na chatě. Stačí jedna hra, která je pro 2 – 6 hráčů a máte vystaráno.

Co vlastně hra obsahuje:

  • oboustranný herní plán
  • 6 hracích figurek
  • kartičky s úkoly
  • pravidla

Sexy dívka Morticia Vás provede všemi nástrahami erotiky, která je obsažena v úkolech této hry. Připravte se na lechtivou zábavu ve dvou, nebo až se 6 přáteli.

Jelikož se jedná o klasickou stolní hru, nečekejte malé balení jako třeba u hry Mini laškování, hra Sexy hrátky po česku je celkem rozměrná, ale kvůli zábavě, kterou hra nabízí se vyplatí udělat si v autě místo a hru sebou na chatu vzít.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: