Češi a swingers

Není jích oficiálně mnoho, hovoří se o pár tisících milovníků swingers a klubů mají také jen pár. Jak to v takovém swingers klubu chodí? Možná se budete divit.

Swingers klub bývá decentní a nehrozí, že na něm budou zářit křiklavé nápisy a červené lucerničky. Možná je jeden nedaleko Vás a ani o něm nevíte. Když už se rozhodnete navštívit Swingers klub, vězte, že jako samotný muž můžete málokdy. Výjimka je, když se pořádají gangbang párty, kde je naopak cílem, mít v klubu co nejvíce mužů.

Jestliže jste tedy pár a rozhodnete se vstoupit do Swingers klubu, není na místě očekávat hned za dveřmi orgie. Většinou dostanete welcome drink a budete majitelem klubu provedeni a seznámeni s pravidly. Následně jste uvedeni opět k baru, kde si můžete dopřát trochu alkoholu na odbourání zábran a aklimatizování se. Následně podle chuti se můžou páry přesunout buď do hlavní místnosti, nebo pokojíků.

Nejsou to orgie

Zdaleka u nás neplatí to, co v zahraničí, totiž skutečně hromadné orgie. U nás se spíše preferují menší skupinky, dvou až čtyřech lidí. Spousty párů též rádo dává přednost tomu, že jen někoho pozoruje či je u milování pozorováno. Swingers kluby jsou hlavně o svobodě. Vše, co se v nich děje, je na bázi dobrovolnosti a neexistuje nucení jiných k vašim sexuálním praktikám. Než člověk vstoupí do Swingers klubu měl by si ujasnit, co od toho očekává a jaké má hranice.

Je důležité si je předem s partnerkou stanovit, aby člověk potom unesl vše, co vidí. Určitě by neměl postupovat stylem, že bude se svojí partnerkou „vyměňovat“ povolené aktivity za jiné. Též se doporučuje omezená konzumace alkoholu, aby druhý den člověk nelitoval skutků, kterých se tam dopustil. Přestože je návštěva Swingers klubu pro spousty mužů velkým snem, tak aby si jej mohli splnit, musí si připravit poměrně dost peněz. Nezřídka cena za jednu noc ve Swingers klubu překročí tři tisíce.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: