Erotická povídka: Bidlo 17

Johan Bidlo

S Pepou, s majitelem domu jsem šel v sobotu večer zapít do restaurace úspěšné dokončení rekonstrukce pokoje. Dobře jsme si rozuměli a pod vlivem vypitých piv jsme skončili u mne v posteli.

Pepovo mužství mne fascinovalo. Poprvé jsem viděl jeho chloubu a kouřil mu čuráka. Po společné noci mne v neděli ráno pozval Pepa k sobě do bytu v patře.

Po ranní hygieně jsem přišel za Pepou. Slyšel jsem ho v koupelně a počkal na něj v kuchyni. Byla ve stejném místě o patro výš. Ještě jsem v horním bytě nebyl a se zájmem si kuchyň prohlížel. Její vybavení je novější. Je zde větší lednička a mrazák. Kuchyň v přízemí byla po babičce, ale všechno potřebné zařízení tam s Petrem máme.

Pepa mne po návratu z koupelny překvapil. Do kuchyně přišel nahý a měl u kořene čuráka nasazen silný nerezový kroužek.

V černém ochlupení blýskavá ozdoba zvýrazňovala i v klidném stavu jeho velikou chloubu. Pod vláčným penisem se pohupoval uvolněný pytel. Čurák byl neskutečně lákavý. Na nic jsem nečekal a hned sjel na kolena. Chytil jsem šourek a čuráka začal olizovat.

Domácí zůstal klidný a posadil mne za stůl. Pověděl mi, že je gay. Také o mne prý hned první den věděl, že dávám přednost klukům.

Prozradila mne tehdy odpověď, že jsem se naučil kouřit. To jsem mu měl potvrdil včera při náruživém hulení. Sledoval mne od doby, co mi potvrdil nájem. Zjišťoval jak se chovám, aby se vyhnul komplikacím, které zažil posledně.

Pepa se pak rozpovídal o co jde. Před rokem jel v září do Žatce na Dočesnou. Během těchto oslav poznal staršího chlápka, který mu v noci poskytl azyl.

Byl to gay a dobře si rozuměli. Druhý den zůstali spolu v jeho garsonce. Nezůstalo jen u jednoho setkání. Na oplátku ho Pepa pozval k sobě do Cholupic. Několik měsíců sem jezdil o víkendech na jeden nebo dva dny. Nejdřív nebyly problémy. Později chlápek zjišťoval kde Pepa je, kam po práci chodí a volal několikrát za den.

Ptal se i babičky jestli je už doma. Stal se z něj žárlivec, který nechtěl, aby se s někým stýskal. Bylo to otravné, obtěžující a neúnosné. Přitom se Pepa scházel v té době jenom s ním a nesháněl informace co on dělá během týdne v Žatci.

Pepu vytáčelo i jeho chování doma a na veřejnosti. Nelíbilo se mu, když ho prý oslovoval Pepíčkem, Medvídkem, Čertíkem a jinými zdrobnělinami. Mluvil na něj jako na malé děcko. Například jestli ho nebolí nožičky, jestli chce polívečku, kdy půjdou spinkat do postýlky a podobně.

Vykrucoval a choval se jako ženská. Jeho žvatlání ho rozčilovalo, přestali si rozumět a styděl se s ním někam chodit. Po půl roce, ještě za života babičky vztah s ním ukončil. Občas zavolá, ale už sem nejezdí, sdělil mi Pepa.

Byl jsem rád, že mi o sobě pověděl. Ujistil jsem ho, že nežárlím. Znal jsem se s více kluky a nikdy jsem neměl problém, pokud se sešli beze mně. A v partě nebo i mezi sebou ve dvojici jsme nikdy nemluvili zženštile.

Pak mi Pepa potvrdil, že mu jinak nevadilo, pokud viděl přítele jak se baví s jiným chlapem nebo klukem. A po poslední zkušenosti ví, že nikdy žárlit nebude.

Pepa se pak rozpovídal jak se k němu chovali prarodiče. Dědovi se jeho gay orientace nelíbila. Když se přistěhoval do Cholupic, tak měl svůj pokoj v přízemí a nevodil si nikoho domů. Po přistavení patra se přestěhoval do horního bytu.

Děda už nežil a babička prý jeho zaměření nevítala, ale nebránila známým, aby za ním jezdili. Nikdy do patra nechodila. Mohl se v bytě chovat jak se mu líbilo.

Po zabydlení si Pepa oblíbil chodit v bytě nahý. Podle něj se při tom cítí uvolněně a svobodně. Nic ho tak neomezuje a je to prý nádherný pocit. Začal s tím v létě, kdy neměl problém všechno svléknout. Při chladnějším počasí si bral tílko a pak tričko s krátkým nebo dlouhým rukávem.

Případně nějaké ponožky. V noci spí nahý nebo v tílku. Rychle si na to zvykl. Pochlubil se, že mu to většinou stačí i v zimě, protože má v patře větší radiátory. Pouze pokud jde dolů do přízemí nebo ven, tak se obléká.

Chtěl abych se i já v patře svlékal, když zde budu. Na koupališti jsem rád s Tondou chodil na nuda pláž. Proto jsem Pepovi potvrdil, že to dodržím. Starší lidi, jako dědu, jsem většinou respektoval. Tak věřím, že i Pepa jako domácí a starší bude pro mne vzorem a jeho zvyklosti přijmu.

Nezdržoval jsem se a hned Pepu následoval. V Adamově rouše mi začal ukazovat byt. Na podestě mezi přízemím a patrem je věšák, kam jsem odložené svršky dal. Viselo zde i oblečení, které měl Pepa včera v restauraci. Kuchyň jsem si už prohlédl a pokračovali jsme do koupelny.

Sprcha je v průhledné zástěně, elektrický bojler, radiátor, umyvadlo, pračka a skříň na ručníky a sprchové přípravky byly v patře jako v přízemí. Obložení stěn a podlahy zde bylo v modrém odstínu oproti přízemí, kde asi babička preferovala růžové obklady.

V koupelně mne zaujalo velké zrcadlo na části stěny. Automaticky jsem se začal prohlížet a porovnávat. Pepovo menší svalnaté a snědé tělo s tmavší chloubou vypadalo robusněji než má vysoká a štíhlá postava. Také jeho tlustý čurák působil mocně a z profilu hodně vystupoval. Na to samovolně reagovalo mé péro ztvrdnutím.

Při další prohlídce já byt okukoval a čurák na to čuměl. Na konci chodby jsou dveře na terasu kopírující verandu v přízemí. Terasa je ohraničena zábradlím s deskami do výšky pasu. Z ulice tak mohli zvědavci vidět jen horní část těla. Terasa sloužila k opalování podle složených lehátek. Pepa se zde opaloval na Adama, jak potvrzovalo jeho celé opálené tělo.

Následně mi Pepa ukázal pokoj, který běžně využívá a byl podobně vybaven jako jsem si zařídil pro sebe. Vedle větší postele tam jsou různé skříně, psací stůl s počítačem, televize, pár obrazů a stolek s křesly.

Nejzajímavější místností byl druhý pokoj, kam mne Pepa nakonec zavedl. Proti vchodu stála rozkládací sedačka a před ní stolek. Uprostřed pokoje je velká postel 2×2 metry.

Pepa se pochlubil, že je to největší letiště, co se dá koupit. Na celé stěně vedle postele jsou skříně. Dveře u skříní jsou zašupovací a na nich jsou přidělaná zrcadla. Ulička mezi postelí a skříněmi je úzká. Vypadá to, že je letiště jednou tak velké.

Zůstali jsme v pokoji a uvelebili se na letišti v poloze 69. Pepův masitý čurák ozdobený širokým lesklým kroužkem se v klidném stavu povaloval mezi nohama a zakrýval část šourku. Na konci volného vrásčitého pytle se rýsovaly větší vejce.

Sevřel jsem volnou kůži váčku a na konec dlaně se posunula výrazná varlata. Pepovi se sevření líbilo a přál si abych ho pevně držel. Na napnuté kůži červené žilky potvrzovaly velké napětí koulí.

Vejce se nabízely abych je olízal a vcucnul do pusy. Dokázal jsem nacpat za zuby jen jedno varle. Pták na to reagoval tvrdnutím a postavením. Nyní stačilo, abych trvale držel pytel a Pepův ocas stál v pozoru. Nabízel se ke kouření a to jsem hned využil.

Také Pepa nezahálel. Můj čurák stál už při prohlížení bytu. Pepa se dal hned do kouření. Při tom jezdil prstem mezi mými půlkami zadku. Dosud mne žádný kluk takto nestimuloval. Zaměřil se na svěrač a okolí. Nečekal jsem, že toto místo je tak citlivé. Nezvyklé dráždění ve mně vyvolávalo vzrušení. Pepa si naslinil prst a snadnějším přejížděním po růžici a ve mně rostly nepoznané emoce.

Zesílil dráždění a prstem se snažil vniknout do otvoru. Víc si naslinil prsty, aby pronikl stisknutými půlkami. Jeden prst protlačil a já se chvěl slastí. Bylo to nezvykle rajcovní a já zažil dosud nepoznanou slast. Dva nasliněné prsty svěračem nepronikly. Pepovi jsem potvrdil, že mne dosud nikdo nešukal.

Snažil jsem se oplácet Pepovi příjemné zážitky. Nesměle jsem mu projížděl prstem rýhu mezi půlkami. Pepa mi zároveň rázně a hluboko zasouval do svírajícího se zadku jeden prst. Přes obavy mi dráždění přinášelo nečekané uspokojení. V reakci na to jsem se zaměřil také na jeho díru. Mezi chlupy jsem vyhledal sevřenou růžici. Pepa byl připraven a promazán.

Jeden i dva prsty jsem do něj snadno zasunul. Kopíroval jsem to čím mi Pepa předával neznámou slast. Počáteční averze k masírování otvoru a jeho okolí mne pod dojmem rozkoše přešla a už mi nedělalo problém zasouvat prsty Pepovi do svěrače. Tlačil jsem prsty hlouběji a kroutil s nimi v jeho zadku. Reakcí byly vstřícné pohyby.

Pepa během hlasitého vzdychání pozici 69 ukončil. Odsunul dveře skříně a vyndal šprcky. Jednu naroloval na můj penis a promazal po celé délce. Obrátil se a nasměroval zadek proti trčícímu péru. Fascinovaně jsem se k Pepovi tiskl.

Rukou jsem vyhledal vlhkou díru a pomalu se na ní tvrdým čurákem tlačil. Pepa mi vycházel vstříc. Vystrčil na mne zadek a roztahoval si rukama půlky. Já si zase rukou pomáhal a pérem pomalu objížděl otvor. Po nasměrování na střed růžice jsem cpal ptáka do útrob.

Vnímal jsem jak je žalud stále víc svírán a pak najednou vklouzl do volnějšího místa. Pepa při tom hekal a nakonec hluboce s úlevou vydechl. Leželi jsme proti skříním a já v zrcadle viděl jak se Pepův napnutý obličej změnil ve spokojený výraz. Obrátil se na mne a dal mi pusu.

Naopak já byl stále napnutý. Přestože se žalud volněji pohyboval, byl v díře dost sevřený. Samotný pocit, že jsem spojený s Pepou mne násobně vzrušil. Poprvé jsem pronikl do nejintimnějších útrob muže. Byl to pro mne vrcholný zážitek.

Mačkal jsem se na Pepu, přidržoval ho v pase a zároveň se držel jeho ohromného čuráka. Stačily čtyři, pět přírazů a už jsem stříkal. Trhavé pohyby završily můj vrchol. Nechtěl jsem se posunout a oddělit od milence.

Pocit, že jsme spojeni v jedno tělo přes ztopořený úd, mně přinášel blaho. Nejraději bych stále zůstal v této pozici. Přes snahu trvale být s Pepou spojen, pták časem změkl a z díry vyklouzl. V pohodě a šťastný jsem ho hladil po těle a hlavně po vystrčeném zadku. Oplatil jsem mu pusu, která se změnila ve francouzák.

Pepa mi poděkoval, že už ho dlouho nikdo nemrdal. Předpokládal jsem, že toto nádherné milování okomentuje jinak. Došlo mi, že nemá rád zdrobněliny a nasládlé výrazy. Jeho vyjádření jsem vzal jako upřímnost bez okras. Měl bych si zvyknout a přizpůsobit se. Pepa na závěr sundal gumu a penis obalený mrdinou mi olízal.

Obrátili jsme pozice. Já ležel na boku a Pepa za mnou. Nasadil si ochranu a snažil se do mne proniknout. Ujišťoval mne, že bude opatrný, abych se neobával. Při pohledu na jeho obrovského čuráka se mi sevřely půlky. Nedokázal jsem se uvolnit. Namazaný penis klouzal v rýze. Do díry nevnikl. Nakonec mne Pepa uklidnil, že mne připraví, když mne ještě nikdo neprcal.

Poslal mne na sedačku a ze skříně vyndal pomůcky. Požádal mne, abych si klekl a vystrčil na něj zadek. Opřenej hlavou o opěradlo jsem čekal na přípravu. Nejdřív s namazaným prstem jezdil mezi půlkami. Dobře rýhu promazal. a pak se zaměřil na díru. Při občasném plácnutí přes zadek do mne strčil už dva namazané prsty. Jejich zasouváním a kroucením účinkovalo na mne touhou pokračovat silnější stimulací. Pepa mi ukázal sadu silikonových kolíků. Vybral jsem si nezahnutý kolík s menším průměrem v polovině dvojnásobně rozšířený.

Namazal ho a postupně kolíkem jezdil mezi půlkami. Zvykl jsem si na jeho dotyk. Pak už kroužil po růžici a zkoušel sevření svěrače. Pepa mne párkrát poplácal po zadku, abych se uvolnil. Trpělivě jsem očekával vniknutí kolíku do díry.

Nasunul začátek kužele do otvoru a zase se vrátil. Postupoval stále dál až kolík do mne zasunul. První celé proniknutí zabolelo. Po výkřiku následovala úleva. Půlky sevřely menší průměr kolíku za jeho největším rozměrem. Počkal až to rozdýchám.

Pepa mne nechal odpočinout, aby si roztažený otvor osvojil trvalý tlak. Posunul moje klečící nohy víc od sebe a znova mne popleskal po zadku, abych se uvolnil.

Ještě jsem si úplně nezvykl na napětí v rozkroku a Pepa pokračoval. Pomalu vytahoval a opatrně zatlačoval největší průměr kolíku přes svěrač. Při vytažení kolíku jsem vnímal úlevu. Opakováním díra kladla menší odpor. Cítil jsem v útrobách zajímavý pocit.

Dostal jsem od cvičitele za dobrý průběh počáteční lekce několik plesknutí přes zadek. Očekával jsem pokračování s jinou pomůckou. Pepa však nechal zasunutý kolík v díře a vyzval mne, abych se postavil a prošel. Při chůzi jsem vnímal masáž citlivých vnitřností.

Nezvyklé a současně dráždivé pocity ve mně vyvolaly nutkání chodit dál bez snahy kolík vyndat. Pepa mne podpořil ve snaze takto uvolnit díru. Překontroloval zasunutí kolíku ve svěrači. Líbilo se mu, že se nesnažím kolík vytlačit a dodal: prdel musím pochválit . Několikrát přes ní plesknul a pak pohladil.

Byl jsem rád, že dodržel slovo a nesnažil se do mne vniknout hned na začátku svým velkým čurákem.

Autor povídky: Johan Bidlo

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: