Erotická povídka: Přivaž mně k posteli prosím

Monika byla moje spolupracovnice na centrále v Praze. Drobné postavy, vzhledově intelektuálka vždy s úsměvem na rtech a ochotou každému v práci vyhovět. Hlavně mně a nejen v práci 🙂

Každá služební cesta měla v podstatě stejný scénář. Dobrá večeře, film a její oddanost tomu co bude. Nikdy s vlastní iniciativou či praktikou v sexu nepřišla, ale také nikdy nic neodmítla. Vždy čekala co vymyslím a popravdě mně to i vyhovovalo.

Překvapení mně čekalo až po roce našeho vztahu na Valentýna. Spíše než z lásky, tak ze slušnosti jsem koupil na benzínce květiny a srdíčko s čokoládou a jel k Monice. Zvoním na dveře jejího domu a v jedné ruce připravuji srdíčko a v druhé květiny.

Krásného Valentýna Mončo přeji. Než jsem to ale stačil doříct, Monika odsekla:

„Nechci žádné květiny ani čokoládu. Přivaž mně k posteli prosím, šukej a chovej se ke mně jako k děvce celou noc“!

Chvilku jsem váhal zda to není nějaký vtip od přátel z práce, či skrytá kamera, ale pohled Moniky byl výstižný. Myslela to vážně. Kytici a srdíčko jsem hodil do popelnice a přemýšlel kde v Praze koupím nějaké lano či provazy. O hodinu později jsem se vracel s popruhy a lanem z blízkého železářství.

Monika seděla jako vždy v křesle a popíjela víno. Sedl jsem si vedle ni a položil před nás popruhy s lanem.

Svlékni se Moniko! Ne, už jsem si to rozmyslela. Nechci. Zapomeň na to, budeme se dívat na film.

Okamžitě mně bylo jasné, že si chce hrát. Jednou rukou jsem ji chytl za cop a přitáhl k sobě. Druhou jsem z ní strhával halenku a elesťáky. Tohle jsi chtěla ty malá děvko? Bránila se, ale marně.

Chytl jsem ji pevně za cop a táhl k posteli.

Postupně jsem ji přivázal do každého rohu za ruce i nohy. Neustále se vzpouzela a křičela. Vzal jsem kus roztrhlé halenky a nacpal ji do úst. Lehl jsem si na ni a začal ji poprvé tvrdě šoustat. V rámci možností co měla přirážela a užívala si tuto naší hru.

První vyvrcholení přišlo za chvíli. Vystříkal jsem se ji na obličej a rukou rozmazával semeno spolu s tím, že jsem ji říkal jaká je děvka a jak si s ni budu hrát.

Oči jsem ji zavázal šátkem a nechal ji tam tak ležet a šel si na chvilku odpočinout. Tu noc jsem si ji vzal ještě několikrát. Svázal jsem ji do několika poloh a vždy ji šoustal tvrdě bez jakýchkoliv otázek zda chce či nechce, zda se ji to líbí či nikoliv.

Dodnes nevím, kde se to v ní vzalo. Zda se dívala na nějaké video, či to byla její skrytá touha. Zkrátka ženy vždy překvapí. Nad ránem jsem ji odvázal. Schoulila si mi do náruče a řekla:

„Děkuji za nejkrásnější Valentýnský dárek. Příště dovez provazy rovnou a nevyhazuj peníze za čokoládu a kytici“.

Byl to ale náš první a poslední Valentýn. Za pár dní v rámci úsporných opatření dostala výpověď o odjela pracovat do Rakouska. Od té doby už nikdy ženám čokoládu na Valentýna nekupuji, ale ptám se: „Máš nějaké tajné přání které by jsi chtěla nejen na Valentýna splnit?“

Zaujala tě povídka? Více o mně a ženě kterou hledám na mé stránce www.subinku.cz

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: