Erotická povídka: Hrátky se šlehačkou

Prožívala jsem nádherné odpoledne. Manžel byl v práci a já,jako každý den doma s roční dcerkou. Užívala jsem si klidu, když dítě spalo a já měla trochu času pro sebe. Když v tom mě vyrušil hlasitý tón našeho zvonku.

Zvedla jsem se z křesla a loudavou chůzí jsem se doplazila otevřít nečekanému hostu. Odemkla jsem dveře a přímo naproti mně stál chlap jak hora, trochu ušmudlaný od barvy.

„Dobrý den, jsem tady na to rozbité potrubí.“ Řekl. „Ano, jistě pojďte dál.“ Paní nevěděla oč jde, ale myslela si.že jo jistě zavolal manžel. Zavedla ho do koupelny a nechala ho pracovat. Šla do kuchyně a dodělávala dort, který začala připravovat ještě než šla otevřít. Šlehačku protřepávala v ruce … už tenhle pohyb některé muže vzrušuje.

Opravář ve vedlejší místnosti si rozbalil věci a začal opravovat. Po chvíli měl práci hotovou a šel se pro peníze. „Už je to hotové“oznámil s úsměvem a tváři. „Ano, tady máte peníze, děkujeme. Nedáte si alespoň kávičku?‘‘ také se na něj krásně usmála. Líbil se jí, byl přesně její typ. Hranatý obličej, strniště, rozčepýřené vlasy, zločinský pohled, prostě chlap plný vášně a touhy po opačném pohlaví. Testosteronu měl možná až moc.

Postavila před něj hrnek kávy a jeden kousek zákusku. „Chcete na to šlehačku?‘‘ ,„Jo, to byste byla hodná.‘‘. Ještě jednou ji protřepala a otočila dnem vzhůru. Šlehačka byla po celém povrchu dortu, ale jak se zdálo dámě to nestačilo a se šlehačkou pokračovala dál po jeho paži. V jeho očích byla překvapenost, ale i chtíč.

Začala šlehačku z jeho ruky slízávat. Hrozně ho to vzrušovalo, až se mu z toho ježily chloupky. Chytil ji za zadeček a položil na stůl. Stále spolu drželi oční kontakt. Začal ji líbat, na krk, na ouška … na ústa. Zajel rukou, tam, kde dlouho nic nebylo, protože manžel neplnil stoprocentně svoji hlavní funkci. Zamrazilo ji již po prvním dotyku.

Pomalu ji svlékal. Kalhoty, kalhotky..tričko, podprsenku. Až mu zůstalo jen krásné tělo, černé vlasy a blankytně modré oči, jako kočičí.. Ležela na stole, rozvalená. On klečel na zemi, ústa v jejím klíně. Dlouho nic podobného nezažila.

Než se stačila nadát vklouzl do ní a pomalu přirážel. Chytil ji za boky, aby si mohl tempo určovat sám. Muži to mají rádi, ženy koneckonců taky. Užívali si bouřlivý sex. Opravář sáhl po šlehačce a nastříkal jí na bříško dlouhou čáru. Předklonil se a slízl jí naráz. Pořád přirážel.

V tom jejich nadšení přerušilo odemykání dveří. Manžel. Byl to podnikatel. Nádobíčko měl sice pěkně vyvinuté, ale používal ho jen zřídka. Když uviděl svoji ženu ležet na stole a v ní ponořeného namakaného opraváře, chvíli stál a nevěděl jestli má nejdřív zabít ji nebo jeho. Došel až k její hlavě a rozeplul si poklopec. Nasoukal jí ho do pusy, myslela si, že se poblije.

Takovouhle reakci od svého manžela rozhodně nečekala. Nic radši neříkala, jen se lehce usmála, usměv byl opětován.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: