Erotická povídka: Nultá hodina

Jako vždy jsem mířila do školy, měli jsme mít nultou hodinu, která však odpadla. Což jsem netušila, stejně jako Oliver. Záhy jsme se tak ocitli sami dva před zamčenou třídou.

„Pozval bych tě na kafe, ale kantýna otevírá až v sedm,“ pokrčil Oliver rameny a sjel mne tak výmluvným pohledem, že jsem se až zachvěla.

Všiml si toho. „Je ti zima?“

„Trochu,“ zalhala jsem.

Poté jsem se musela hodně krotit, abych se neusmála, protože se ke mně hned přihnal a přehazoval mi přes ramena svoji mikinu.

„Pojď,“ vyzval mne. „Půjdeme si sednout dolů k dílnám, tak je tepleji.“

Poslušně jsem ho následovala, protože jsem moc dobře věděla, že tam v tuhle hodinu rozhodně nikdo nepřijde.

Než jsem se nadála, už jsme se k sobě tiskli na lavičce před jednou z dílen. A já doslova cítila, jak vlhnu už jen z té představy, že bychom si mohli zamrdat. Oliver se však stále k ničemu neměl. Nakonec jsem to tedy byla já, kdo udělal ten první krok.

Opatrně jsem mu začala přejíždět rukou po stehnu. I nadále jsme mlčeli, slyšela jsem proto, jak se mu zrychlil dech. Dráždivě pomalu jsem pokračovala a dávala jsem si přitom na čas.

Oliverovo péro se zatím probouzelo k životu a brzy už měl na kalhotách obrovskou bouli. Ještě nějaký čas jsem ho však trápila, protože on mě také nechal čekat. Nakonec jsem se však odhodlala vytáhnout mu jeho chloubu z kalhot. Vzápětí jsem spokojeně zamručela. Byl totiž opravdu slušně vybavený!

Sehnula jsem se k němu a pomalu vzala jeho ptáka do pusy. S kouřením jsem neměla moc zkušeností, záhy jsem ale pochopila, že takhle činnost zase tolik praxe nevyžaduje. Spokojeně jsem nechala pronikat jeho ptáka hluboko do svého krku a zase zpět, zároveň jsem si však začala rukou připravovat svojí vlhkou dívku. Už jsem se nemohla dočkat, až mi jí konečně vymrdá.

Po několika minutách mě Oliver trochu odtáhl od svého klína a dravě mě políbil. Vzápětí mě popadl svými silnými rukama a shodil mě z lavičky na zem. Než jsem si však stihla začít stěžovat, stoupl si přímo za mě, vyhrnul mi sukni a hrubě mě plácl přes zadek.

Vyjekla jsem, ne však proto, že by mě to bolelo. Naopak, bylo to příjemné! Spokojeně jsem proto zavrtěla zadečkem. Ihned mě plácnul znovu, zároveň mě však chytil za kalhoty a zařízl mi je do mé mokré kundičky. Začala jsem sténat vzrušením a bylo mi úplně jedno, kdo by mě mohl slyšet.

Oliverovi na tom nejspíš také nezáleželo, protože mě znovu uhodil přes zadek a potom, konečně, do mě vjel svým obrovským čůrákem. V ten moment jsem ani nedokázala křičet, jen jsem lapala po dechu, zatímco mi z kundy tekly milostné šťávy proudem.

„Máš ji krásně uzounkou, ty děvko,“ zamručel Oliver a jeho ruka opět s plesknutím přistála na mém rozbolavěném zadku.

Líbilo se mi, že mi říkal děvko, ještě mnohem víc jsem ale dokázala ocenit to, jak rychle mi svým tvrdým čůrákem zajížděl do kundy. Způsobovalo mi to doslova agónii slasti.

Bohužel pro nás oba ale Oliver nedokázal tohle temto vydržet příliš dlouho. Než jsem se nadála, ucítila jsem ve svém nitru jeho horké semeno. V ten moment jsem si s jistým zadostiučiněním vzpomněla na to, že jsem, i přes protesty svého okolí, začala brát antikoncepci.

Myslela jsem si, že s Oliverovým orgasmem naše zábava skončila, jakmile však ze mě vytáhl péro, narval do mne prsty.

„Koukej se pořádně udělat, ty malá couro,“ poručil mi se zaťatými zuby, zatímco mi divoce vrážel ruku do kundy.

Nebylo to tak intenzivní, jako když mi to dělal pérem, rozhodně to ale nebylo špatné. Celé to navíc doprovázelo divoké mlaskání a čvachtání jeho semene, které ze mě, díky tomu, jak rychle mě prstil, cákalo do všech pomalu strach.

Udělala jsem se ve chvíli, kdy mě Oliver znovu uhodil přes prdelku. Měla jsem pocit, jako by něco ve mně doslova explodovalo. S hlasitým zastáním jsem upadla na dlažbu a oddechovala jsem, jako bych právě uběhla několik mil. Oliver mě naposledy plácnul přes zadek.

„Hodná kurvička,“ pochválil mě a já z jeho hlasu slyšela úsměv.

Když jsem se však na něj podívala, nacpal mi do pusy svoji ruku. Napřed jsem nechápala, proč to dělá, záhy jsem však na jazyku ucítila chuť jeho semene, které se smísilo s mými vlastními šťávami. Uvědomila jsem si, že toho do mě musel nastříhat vážně hodně, protože jsem cítila, jak mi jeho semeno stále ještě teče po stehnech a kape na dlažbu školní chodby.

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: