Erotická povídka: Kancelářský úkol pro sub-hračku Marka

Moje Paní mě ráda má pod kontrolou – a to nejen doma, kde jí dělám služtičku (a to si ráda to opepřuje ponižujícím kostýmkem), ale i kdekoliv jinde. Třeba v práci. Dnes bylo pondělí, do práce jsem odcházel časně, abych stihl všechny úkoly a neměl pozdní příchod (za to mám nečekaně také trestné body).

Zkontrolal jsem stav práce, zavolal si s pár kolegy a asi po 15. e-mailu toho dne, jsem dostal jasnou zprávu od Paní.

Běž trénovat! A chci video!

A já už z dřívějška vědět, co to znamená. Když dostanu takovou zprávu, mám za úkol v co nejkratším čase jít někam do soukromí a vyplnit si svou hladovou prdelku. Typicky nějakou hračkou, co mám po ruce. Neboli i v kanceláři (díky dřívějším úkolům) mám arzenál hraček na trénování.

A asi tušíte, že když v práci mám takhle na úkol trénovat, tak je to jen příprava na to, co mě čeká doma – běžně nějaký macík mojí Paní, strapon připevněný v jejím nadržém klínu. Kterým mě chce protáhnout finálně, co dorazím domů.

Ale teď jsem v práci.

Takže zamknul jsem PC, přišel jsem ke své skřínce, počkal, jestli nejde někdo kolem a otevřel svou černou krabičku. Představte si ji jako větší svačinový box. Ale se zámečkem. Klíčky mám jen já a Paní.

Obsahem je vždy pár kondomů (aby “to” klouzalo do mně a lehce se čistilo “po”), lubrikační gel a pár hraček. Už mám naučeno, že nejdříve pošlu fotku obsahu krabičky Paní a ona mi vybere konkrétní anální kolík.

Tentokrát to byl střední modrý kolík s výraznou patkou. No to je tedy pěkný začátek, to není zrovna maličká mrška na rychlé zaklouznutí. To si budu muset trochu prodýchat, než ho zvládnu. Ale mám smůlu.

Mám úkol a chci udělat Paní radost. Když má radost, není taková mrcha. Jen trochu, jako vždy. A to já mám rád!

Takže nikdo kolem mě nebyl, takže jsem kolík (nedá se mu říkat kolíček), kondom a malé balení gelu (análního, to mi Paní dovolila = je hustší a lépe klouže) dal do kapsy.

Máme v práci sdílené záchody – ne mezi pohlavími, ale takové ty kanclovské kóje s záchody bokem, kdy je nahoře i dole vidět mezi nimi. Paní to věděla samozřejmě – o to více ji baví mě takhle úkolovat. Protože se pak vždy bojím, jestli mě někdo nachytá.

Každopádně bylo tam naštěstí prázdno a ticho. Vzal jsem si nejvzdálenější kabinku a pěkně se zamkl. Fakt nepotřebuju vyrušení.

Už to mám nacvičené! Nedělám to poprvé!

Prkénko dolů, na něj telefon, v něm překliknout na selfie mód.

Kalhoty dolů, trenky dolů.

Na kolíček kondom navléct.

Nalít trochu gelu – na špičce zůstává uf, jak je hustší, dobře se s ním pracuje. Děkuju Paní.

Přikleknout nad záchod a spustit nahrávání! Nezapomenout přisvícení, ať je vidět každý detail

Lehce kolík namířit k odhalené prdelce. A notně i hladové, má to ráda.

Kroužit kolem svěrače, ať se nabudí a lehce uvolní.

První dva centimetry jsou ve mě.

Hezky počkat, než si zvykne, klidně i minutu.

Pokračovat lehce krouživě dál – do mně.

Druhý výstupek ve mně.

Oddychl jsem si, už jen zbývá dotlačit patku k rýze prdelky.

Hotovo!!!

Splněno a je citelně, fakt citelně ve mě.

Odesláno Paní.

Důkaz místo slibů:

A nakonec – poslat povídku k publikaci, ať si o mém výcviku přečtou i ostatní. A tady ho máte. A moje Paní taky, ráda se baví tím, že moje ponížení sdílím ven. Jak sem v podobě povídek, tak fotek do 18+ sekce na Lascivní.

Líbí se vám, jaké mám zacházení?

Autor čtenářské povídky: Marek N.

Image by StockSnap from Pixabay

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: