Erotická povídka: Bidlo 23 (klystýr)

Johan Bidlo

Po ztrátě gay panictví jsem dlouho nemohl usnout. Ležel jsem celou noc nahý a vybavoval si znovu průběh večera. Líbilo se mi, že ztráta našich gay panictví byla s Petrem oboustranná. Předtím mne Pepa připravoval na premiéru s latexovým kolíkem a to mi pomohlo.

Proniknutí Petrova hříbka s velkou hlavou mi dělalo potíže jen ze začátku. Pouze první a druhé překonání svěrače jeho žaludem mne bolelo. Následně se sevření uvolnilo a já si užíval nejdřív pomalé a časem zrychlené přirážení Petrova čuráka do mých útrob.


Taky já Petra mrdal k jeho plné spokojenosti. Předem se nepřipravoval a dle jeho projevů byla jeho premiéra bez potíží. Šetřil jsem ho podle slibu a dlouhý penis nezasouval celý. Pevně mi čuráka svíral a já brzy vystříkal anál horkou mrdinou. Po zklidnění jsme oba v pohodě odpočívali. Petr pak potichu odešel, aby ho domácí neviděl. Toho jsem se neobával. Usnul jsem až po půlnoci a ráno se probudil s tvrdým pérem a v dobré náladě.

Odpoledne při příchodu domů jsem poznal, že je Pepa už doma. Na věšáku v mezipatře na schodišti bylo jeho oblečení. Očekával jsem pokračování hrátek, které končily mou přípravou zasunutím malého kolíku do análu. Spokojenej ze ztráty gay panictví menším Petrovým hříbkem ale v obavách z velkého Pepova černocha (z masivního tmavého čuráka) jsem se u sebe v přízemí nedočkavě připravoval. Rychle jsem snědl chleba s pomazánkou, zašel na záchod, osprchoval se a už se neoblékl.

Nadržený a plný očekávání jsem spěchal do patra za Pepou. Našel jsem ho na verandě. Byl samozřejmě nahý a opaloval se. Potvrdil mi, že čekal jak rychle se objevím, protože mne viděl přicházet domů. Usadil jsem se na lehátku vedle Pepy.

Prohlížel jsem si volně povalujícího masivního ptáka v jeho rozkroku. Vracela se mi včerejší zkušenost s prvními bolestivými průniky Petrova žaludu přes svěrač a do dnes jsem měl citlivý zadek. Ale následující rozkoš překonala počáteční potíže. Při představě že Pepův čurák dosahuje dvakrát větší velikosti během ztopoření se mi obavou stáhly půlky.

Touha prožít další slast byla větší než strach z případné bolesti. Doufal jsem, že Pepa bude ohleduplný jako o víkendu během přípravy na první průnik do mého análu. Zůstal jsem s Pepou na terase a očekával s napětím na pokračování hrátek. Pepa dnešek bral jako významný den mého gay života. Aby byl Pepa opatrný, nepověděl jsem mu o včerejší ztrátě gay panictví.

Připravil se na odpoledne jako kdyby bylo posvícení. Neslavili jsme svátek ani narozeniny, ale Pepa přinesl na terasu šampaňský a chuťovky. V odpoledním horku bublinky rychle stoupaly do hlavy. Po zdolání láhve jsem byl v pohodě. S větším odhodláním jsem se těšil na další průběh dne. Předpokládal jsem, že navážeme v milování na společný víkend.

Pepa mne vyzval abych s ním šel do sprchy, přestože jsem se už myl. Společné sprchování bylo příjemné a nálada s ptákem ve sprcháči rostla. Vzájemně jsme se namydlili a umývali po celém těle. Nádherné bylo jak mi Pepa zajížděl rukou do rozkroku a prohmatával napěněné koule, honil a obnažoval ptáka. Náruživě jsem mu to oplácel. Vyzval mne abych se obrátil a sklonil. Zaměřil se na zadek. Rukou mi hladil půlky a projížděl rýhou. Namydlenými prsty se snadno dostal do díry a otáčel je do všech stran.

Během prstování si Pepa vzal silikonový na konci zaobleným nástavcem. Vypadal jako asi 25 cm dlouhé dildo. Namazal polovinu gelem. Předpokládal jsem, že už ve sprše mi bude roztahovat díru. Čekal jsem opřený o dlaždičky. Nástavec měl menší průměr a zasunul ji do mne bez problému. Párkrát s ní projel análem. Pak trubku posunul hlouběji a nechal ji ve mně. Očekával jsem další posuny, ale Pepa nepokračoval. Za chvíli se počáteční libý pocit změnil na narůstající tlak ve vnitřnostech.

Pepa našrouboval přípravek na sprchovou hadici a pustil vodu. Tlak ve mně narůstal a stal se nepříjemným. Po vytažení se mi ulevilo. Došlo mi, že je to klystýr. Pepa mne poslal vedle na záchod. Se sevřenými půlkami jsem odešel vedle. Zasedl jsem na mísu a vytekla ze mne nahnědlá voda. Vytlačil jsem všechno co šlo.

Vrátil jsem se do sprchy a prohlídl si přípravek. Nástavec byl šroubovací a měl otvory na zaobleném konci. Pepa ji vyměnil místo sprchové hlavice. Příjemná teplota vody byla stejná jako na sprchování. Že se mi anál plní vodou jsem poznal až při větším množství nastříkané vody.

Po návratu mi Pepa doporučil, abych to zkusil sám. Zasunul jsem přípravek do díry a pomalu pustil vodu. Zasunul jsem několikrát do análu nástavec a vystříkal střevo. Při dalším sezení na míse ze mne vytekla čistá voda.

Následně Pepa nástavec umyl a pročistil se sám. Po opakovaném propláchnutí nešel na záchod. Sedl si ve sprše do dřepu a nasměroval zadek na kanálek. Zatlačil a stříkala z něj jen voda. Výplach zdůvodnil hygienou a čistotou při milování. S tímto postojem jsem souhlasil a slíbil mu, že tuto zásadu budu dodržovat. U sprchy byl stále klystýrní nástavec pro použití podle potřeby.

Nedočkavě a s napětím jsem následoval Pepu do pokoje s letištěm. Očekával jsem, že mne dnes Pepa bude mrdat mohutným čurákem. Už jsem předtím získal zkušenost s Petrem a jeho menším hříbkem. Ale Pepův černý kuželovitý penis vyvolával ve mně respekt i obavy jak to zvládnu.

Hrátky začal Petr zapnutím velké televize umístěné na zdi proti letišti. Ze začátku pustil videa s fotkami nahých kluků s pěknými čuráky. Domlouvali jsme se, kteří kluci a chlapi se nám líbí a hlavně hodnotili jejich vybavení. Při tom jsme si honili vzájemně stojící péra. Pak následovalo kouření dvojic. To nás inspirovalo. Po přesunutí do polohy 69 jsem s obdivem prohlížel masivní Pepovu chloubu, která mi měla protáhnout anál. Kouření stojícího péra jsem si ale nenechal ujít.

Žaluda jsem zvládl bez problémů. Kmital jsem na penisu a Pepa mi přitlačoval hlavu do rozkroku. Jeho masitou chloubu jsem do huby dostal jen z poloviny. S velkou trémou jsem očekával, jak mi napružený čurák bude roztahovat anál.

Pepa byl jako trenér i nyní opatrný. Požádal mne ať si kleknu na čtyři, roztáhnu nohy, položím hlavu na postel a uvolním se. S vystrčenou prdelí jsem čekal na další průběh.

Nejdřív mi důkladně promazal díru gelem. Postupně mi dvěma a pak třemi prsty uvolňoval sevření svěrače. K uvolnění pomohl i propláchnutý anál teplou vodou klystýrním nástavcem. Vyndal také pomůcky ze skříně. Na postel položil sadu kolíků a dild. Očekával jsem, že trénink začne s větším kolíkem oproti prvnímu dni.

Občas mne trenér poplácal přes půlky, pohonil mi péro a prohmatal pytel. Víc různých podnětů v rozkroku odvedlo mou pozornost od díry. Pepa seděl za mnou a znova si hrál s čurákem. Napětí mi rostlo v celém těle. Zároveň jsem cítil chladný dotyk mezi půlkami. Ohlédl jsem se a Pepa nyní vybral menší rovné dildo. Projížděl jím namazanou rýhu. Pomůcka se postupně ohřála a já vnímal libý pocit při přejíždění růžice.

Víc jsem vystrčil zadek v očekávání dalších příjemností. Pepa mi najednou vsunul dildo do díry. První proniknutí svěračem zabolelo a já vykřikl. Trenér počkal a pak nejdřív pomalu a potom rychleji posouval pomůckou v análu. Počáteční sevření půlek se uvolnilo. Vnímal jsem jak nástroj projíždí dírou a přestává mi vadit.

Pro pokračování tréninku chtěl Pepa abych zůstal ve stejné pozici na čtyřech. Vybral silnější zahnuté dildo. Ukázal mi co mne čeká a já přikývl, že ho může použít. Líbil se mi jeho realistický tvar, vystupující žíly na obvodu a žalud na konci. Pepa nyní postupoval opatrněji. Pomalu tlačil nástroj na růžici. Vnímal jsem jak se sevření přizpůsobuje a díra se otvírá. Byl jsem hodně promazán a při zasunutí jsem cítil jen nepříjemný tlak na citlivém svěrači. Protlačil žalud první překážkou a potom dildo už snadněji zajelo do análu.

S hlavou opřenou o matraci jsem zavřel oči a čekal potíže při průniku dírou. Nejvíc mne zabolela prdel při prvním překonání svěrače. Pepa počkal až si zvyknu na vnitřní napětí. Pak pomalu zasouval a vytahoval ven celé dildo. Pohyby robertka v mém análu jsem intenzivně vnímal. Počáteční bolest zadku se měnila ve snesitelné dráždění díry. Pepa svým opatrným postupem překonal mé obavy.

S vystrčeným zadkem jsem očekával vyvrcholení milování. Byl jsem odhodlán vydržet všechny nesnáze při proniknutí masivního čuráka do mé díry. Pepa mi znova prsty promazal díru a já odhodlaně čekal s hlavou na matraci na zasunutí jeho černocha do mých útrob. Pepa mne požádal, abych si lehl na záda, nezavíral oči a díval se na něj.

„Chci vidět jak to zvládáš,“ zdůvodnil svůj požadavek a naroloval si gumu.

„To je ochrana „Pepino“ na mého pepina,“ zažertoval Pepa a ukázal mi obal ze šprcky. Zasmál jsem se. V napjatém očekávání se uvolnily i mé stažené svaly na zadku. K tomu přispělo i pár plácnutí přes půlky.
Po podložení zadku polštářky, mi Pepa roztáhl nohy a naklonil se nade mnou. Pod jeho dohledem jsem se uklidnil. Ležel jsem pod ním s rozhodnutím zvládnout všechny nesnáze a překonat obavy z průniku mohutného péra. Tvrdý penis nasměrovaný k díře překonal svěrač. Byl jsem dobře připraven a proniknutí menšího žaludu mi nedělalo potíže.

Pepa do mne pronikal a já vnímal jak mi zaplňuje vnitřnosti. Soustředěně jsem se na něj koukal. Usmíváním mne povzbuzoval a dodával odvahu na zvládnutí velké klády. Při rychlém doražení mi do smíchu nebylo. Vnímal jsem silný vnitřní tlak a hlavně mne bolel zadek, jak mi svým velkým průměrem u kořenu čuráka roztáhnul svěrač. Asi jsem se netvářil spokojeně a při tom se hlasitě projevoval. Sténáním a výkřiky si ulevoval od bolesti. Pepa byl rád, že ho neodtlačuji. Uklidňoval mne hlazením po napnutém těle a žádal, abych chvilku vydržel, že díra povolí. Věřil jsem mu a se zatnutými zuby a pěstmi jsem vnímal ustupující napětí.

Po zasunutí mne Pepa dlouho netrápil. Nadzvedl se a uvolnil mi rozkrok. Rozdýchal jsem tlak a s dalším odhodláním jsem mu naznačil, aby pokračoval. Znova do mne nasměroval svého černocha. Po druhé postupoval pomaleji. Po proniknutí přes svěrač zasouval ptáka postupně dál, ale vždy se o kousek vrátil. Dostal se až na doraz a já při tom jen hekal. Nakonec na mne úplně zalehl. Rozhodnut zdolat všechny potíže jsem trpělivě přijmul celého čuráka. Pepovi se líbilo se naše pevné spojení a svým úsměvem mi pomáhal překonat potíže.

Oproti šoustání s Petrem jsem vnímal, jak Pepův penis do mne proniká hloub a hodně roztahuje díru. K tomu se přidala váha jeho těla jak mne zalehl. Pepa se přestal opírat o ruce a držel mne pod hlavou. Nedal mi pusu jak jsem očekával, ale pořádného francouzáka. Ucpal mi horní i dolní otvor a takto spojení jsme vydrželi několik minut. Zatížen velkou váhou jsem zůstal v klidu bez možnosti uhnutí nebo vstřícných pohybů. Nevnímal jsem jen napětí v análu, ale i zatížení těla.

Poddával jsem se všem tlakům a zcela jsem se jim podřídil. Anál se přizpůsobil masitému čuráku. Uvolnil jsem se a mezi námi nezůstala žádná mezera. Dokonalé spojení našich těl se mi líbilo. Počáteční bolest překonalo mé odhodlání dostat do sebe ohromného čuráka. Taky důsledná příprava mi pomohla zdolat první nepříjemné tlaky v příjemnější pocity při vrcholovém spojení.

Jazyky v ústech se proplétaly a mé počáteční sténání i pozdější hekání tlumil dlouhotrvající polibek. Pepa byl spokojený a já se dostal také do pohody. Poznal jsem, že zvládnu celého jeho stojícího a napruženého černocha.

Pepa mně požádal, abych se obrátil na čtyři. Měl zájem mne ojet zezadu. Nebral si žádné servítky a vykřikoval: „Rozpálím ti díru až zrudne“.

Přistoupil jsem na jeho výzvu a odpověděl mu: „Zmrdej mně pořádně“.

Chtěl abych nejen podobně odpovídal, ale abych odpovídal víc a křičel na celej barák. Uspokojilo ho když jsem hlasitě požadoval: „Šoustej, prcej, mrdej, vyjebej mne svým pěkným černým čurákem“.


Pepa věděl jak mne ještě více vyhecovat. Po vykřičení požadavků jsem byl připraven a netrpělivě chtěl pokračovat. Už jsem poznal, že zvládnu Pepovo péro a čekal na zážitky z jeho dalšího pronikání do mne.
Můj milenec mne přestal zezadu šetřit. V této poloze jsem vnímal, že se dostal dál do análu. Ležel jsem hlavou na matraci a díval se do zrcadla na skříni. Pepa rozjel pořádnou jízdu. Tvrdě přirážel a posunul mne po posteli, až jsem se zapřel hlavou o pelest. Sledoval jsem jak razantně přiráží a jak se mi otřásá zadek. Pepa mne nechával hekat, sténat a křičet a já se projevoval na celé kolo. Napětí ve mně rostlo a v zrcadle jsem viděl jak mi napružený pták kmital v rytmu přírazů. Chtěl jsem se vyhonit. Pepa mi nakázal, abych na čuráka nesahal. Myslil jsem si, že bude chtít následně omrdat.


Na závěr se přidal s hlasitým projevem i Pepa. Dlouho pravidelné zásuny začal zrychlovat. Nakonec s přírazy přestal a zalehl mi na záda. Zadýchán žužlal ucho a líbal mi krk. Chytil mne okolo těla a přitáhl se tak že mezi námi nebyla mezera. Napětí ve mně rostlo a v zrcadle jsem viděl jak mi v rozkroku trčí napružený pták. Chtěl jsem se vyhonit. Pepa mi nakázal, abych na čuráka nesahal. Myslil jsem si, že bude chtít následně protáhnout.

Ve finále Pepa pevně přitisknutý se trhavými pohyby dostával ještě hloub do análu. Viděl jsem jak se mu svaly na zadku posouvají s trhavým kmitáním proti mému rozkroku. Zároveň jsem v díře vnímal pulzování tvrdého péra.

Současně jsem i já prožíval orgasmus. Bez honění mi z čuráka stříkalo semeno.

Podíval jsem se pod sebe a z ptáka poslední výstřiky doplňovaly lívanec mrdiny pod mým tělem.

Zaregistroval to i Pepa. Líbilo se mu, že mne svým razantním mrdáním přivedl k vrcholu, aniž by on nebo já honil nebo se jen dotkl čuráka.

Sháněl jsem se po papírovém kapesníku, aby se semeno nedostalo do matrace.

Pepa mne uklidnil, že se nic nestane. Na letišti je prý nepropustný potah. Přitom je tato látka z horní vrstvy příjemná na dotyk a dobře se na ní leží.

Došlo mi jak je tento pokoj dokonale zařízený. Je zde velká dvojitá postel. Na posuvných dveřích skříní jsou zrcadla, která zvětšují celý pokoj a hlavně umožňují sledovat probíhající akce z jiné strany. Na letišti je nepropustný potah a polštářky pro podložení. Na zdi je velká televize, kde může Pepa pouštět programy podle výběru. Ve skříních má krabice s gay pomůckami. Zatím Pepa využil u mne přípravky na anál (kolíky, dilda, klystyrní nástavec) a pro čuráky (gely, gumy, kroužek). Co dalšího je ve skříních snad ještě poznám. Označil jsem pokoj jako mrdárnu. Toto určení místnosti se zamlouvalo i Pepovi.
Stále jsem na čtyřech nesl váhu dalšího těla. Potřeboval jsem ulevit zátěži a nechtěl jsem si lehnout do nastříkané mrdiny. Po odsunutí stranou jsem i s přitisknutým milencem zalehl na břicho. Zůstali jsme spojeni a odpočívali. Tlak v análu ustupoval a následně vláčný čurák z díry vyklouzl.

Pepa se svalil vedle a já se k němu přitočil. Usmíval se a byl spokojenej, jak jsem jako panic jeho mohutného čuráka zvládl. Nevěděl, že mne o gay panictví připravil Petr. Zatím jsem se k tomu nepřiznal.
Následovala další fáze milování. Po razantním mrdání se Pepa změnil v něžného partnera. Zajímal se jestli jsem v pořádku a jak jsem to zvládl. Potvrdil jsem mu: „Stále cítím tlak v díře. Není to bolest. Je to úlevné odeznívání napětí“.

Pepa se posunul za mne a prohlížel zadek. Několikrát mi políbil půlky a pak je roztáhl. Zjistil, že růžice je po rázném mrdání tmavě rudá. Počítal jsem s tím, že mi namaže díru utišujícím přípravkem.
Jeho reakci jsem nečekal. Zabořil hlavu mezi půlky a začal lízat rozpálený svěrač. Byl to nejlepší přípravek na rozprcanou díru. Hekal jsem nepoznanou slastí. Horkost mi projížděla tělem. Rukama jsem roztahoval půlky k usnadnění přístupu. Zároveň jsem Pepovi mačkal hlavu, aby mne víc lízal. Před chvílí jsem stříkal a čurák znova ztvrdl. Občas jsem slyšel někoho nadávat: „Vyliž mi prdel“. Ale že je to taková rozkoš jsem nevěděl.

K tomu ještě slízal moji vystříkanou mrdinu na nepropustném potahu. Pepa po ukončení akce byl spokojen a smál se na mne. Políbil jsem ho za to jaké připravil zakončení našeho milování. Na oplátku jsem sundal z jeho krasavce naplněnou gumu semenem a vše jsem s chutí vymačkal do pusy. Olízal jsem taky ulepeného ptáka. Při posledních polibcích se mlíčí čuráků smíchalo v jednotnou chuť a vůni.

Autor čtenářské povídky: Johan Bidlo

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: