Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Kobercová story

Erotická povídka: Kobercová story

„Uvědomuješ si vůbec, jak hrozný to pro mě bylo?“ zeptal se Nathan a podrážděně zařadil trojku. Já jsem se jen uculovala na sedadle spolujezdce a přemýšlela nad tím, jak bych ho mohla ještě trochu pozlobit.

„Mě se to líbilo,“ odvětila jsem naoko dotčeně. „Jak spolu můžeme chodit, když si vůbec v ničem nerozumíme.“

„Rozumíme!“ zavrčel Nathan a vrhl na mě nepříjemný postraní pohled. Poznala jsem, že je podrážděný, ale bojí se na mě křičet. Bylo to roztomilé. „Jsme velmi spokojený a velice vyvážený pár!“

„Tak proč jsi v tom divadle spal?“ vypálila jsem na něj.

„Protože to bylo příšerné! Ta ženská byla hrozně stará, proč hrála Blanku?“

„Jak to mám vědět, třeba tam žádná mladší herečka k dispozici nebyla,“ pokrčila jsem rameny a už jen těžko potlačovala smích.

„Tak neměli hrát Zkrocení zlé ženy! Tahle rachejtle by se skvěle vyjímala v Hamletovi.“

„Jako královna?“ zeptala jsem se. Nathan ale ihned kroutil hlavou.

„Myslel jsem spíš na králova ducha.“

V tu chvíli už jsem to nevydržela a vybouchla smíchy. Nathan si mě změřil velmi zvláštním pohledem, než se uchechtl a zatočil na příjezdovou cestu.

„Jsi neuvěřitelná,“ konstatoval, než se zvedl a vystoupil. Otevřel mi dveře, za což jsem mu byla vděčná, protože jsem na sobě měla příliš vysoké podpatky a nebyla jsem zvyklá se na nich pohybovat. Jakmile jsem vystoupila z vozu, chytil mě Nathan za ruku. Bylo vidět, že jeho nálada stoupá strmě vzhůru. A já jsem si dokázala velice živě představit proč.

„Takže…“ začala jsem nervózně, když Nathan odemykal. „Nigel se vrátí až ráno?“

„Odpoledne,“ opravil mě Nathan a postrčil mě do dveří. Jeho ruka zůstala na mém zadku o několik vteřin déle, než by bylo nezbytně nutné, čímž jen potvrdil moji domněnku ohledně jeho dobré nálady.

V předsíni jsem si odložila kabelku a chtěla jsem se zout, ale Nathan se ke mně překvapivě rychle přitočil. Chytil mé ruce do svých, přitáhl mě k sobě a vášnivě mě políbil. Tisknul se přitom k mému tělu, jako by to byl jediný vztyčný bod na rozbouřeném moři.

Když se naše rty po chvíli oddělili, skoro mě to zamrzelo. Ale opravdu jen skoro. Nathan mě totiž popadl do náručí a lehce, jako bych nevážila ani kilo, mě odnesl do obýváku. Položil mě na pohovku a ihned si před ni klekl. Uvědomila jsem si, že mu to netrvalo ani minutu a už byl zaklíněný mezi mými stehny.

„Líbí se mi tvoje boty,“ zavrčel a já jsem si uvědomila, že rukama vášnivě hladí moje lýtka.

V tu chvíli už jsem se neudržela a vrhla jsem se na něj. Povalila jsem ho na koberec a začala ho vášnivě líbat. Zprvu byl zaskočený, nicméně velice rychle se mi přizpůsobil a začal oplácet mé polibky. Vyhrnul mi šaty a začal mě hladit po zadku. Lechtalo to, takže jsem se do polibku trochu zasmála.

„Chm,“ zamumlal spokojeně, když jsem náš polibek přerušila. „Jsi nadržená.“ obvinil mě. Zcela automaticky jsem to chtěla popřít, ale uvědomila jsem si, že má pravdu, takže jsem se jen naoko provinile usmála.

Nečekala jsem, co dalšího chytrého z mého milence vypadne, raději jsem se přesunula trochu níž a začala mu rozepínat kalhoty. Schválně jsem postupovala pomalu, abych ho ještě vydráždila, a myslím, že se mi to povedlo docela dobře. Nathan se pod mýma rukama kroutil, tiše kňoural a velice hlasitě dýchal. Když jsem pak uchopila jeho penis do ruky, zaklonil hlavu a zalapal po dechu.

Usmála jsem se a sklonila se k jeho klínu. Dráždivě pomalu jsem ho kouřila a ignorovala jeho tiché prosby. Když mi po chvíli vsunul ruku do vlasů, ještě jsem zpomalila.

„Angelo,“ zavrčel po několika minutách. Zvědavě jsem k němu zvedla hlavu a dál pokračovala jen rukou. „Jestli nechceš, abych na tebe začal být sprostý, přestaň.“ Věnovala jsem mu znuděný pohled a pokračovala přesně tak pomalu, jako před několika vteřinami. V tuhle chvíli byl můj, takže jsem si s ním mohla dělat cokoliv, co mě jen napadlo. A já jsem si chtěla užít jeho tělo v maximálním měřítku.

Vydržel to několik dalších vteřin, než na mě vztekle zavrčel. S pokrčením ramen jsem tedy pustila jeho penis a posunula se trochu výš, abych mu mohla rozepnout košili. Svým rozkrokem jsem se mu přitom třela o podbřišek a z jeho výrazu jsem pochopila, že pokud v příštích dvou minutách něco neudělám, skončím přišpendlená na podlaze pod jeho svalnatým tělem. Ale to jsem mu nechtěla dovolit. Dnes ne.

Jakmile byla jeho košile dole, přejela jsem dlaní po jeho svalnatých prsou, přes břicho a lehce jsem ho přitom poškrábala. Znovu na mě zavrčel a já jsem si uvědomila, jak moc mě ten zvuk vzrušuje. Začala jsem se svlékat, a přestože by bylo mnohem jednoduší si šaty prostě přetáhnout přes hlavu, neudělala jsem to. Místo toho jsem pomalu rozepnula zip, který jsem měla na boku a začala rozepínat drobné knoflíčky, které byly vpředu na prsou. Po celou dobu jsem si Nathana na oko nevšímala, jen jsem se stále jemně třela o jeho podbřišek.

Cítila jsem, že Nathan začíná být velice silně vzrušený, protože jeho penis mě tlačil do zadku a jeho ruce mě velice pevně svíraly kolem boků. Přetáhla jsme si tedy šaty přes hlavu a odhodila je stranou. Nathanovi ruce byli ihned na mém břiše, přejížděl jimi i po mých zádech a prosebně na mě upíral oči. Bylo mi ho dokonce trochu líto, takže jsem mu dovolila, aby mi rozepnul podprsenku a stáhnul kalhotky.

Když jsem se znovu uvelebila nad jeho svalnatým tělem, sklonila jsem se k jeho obličeji. Vtiskla jsem mu velice žhavý polibek, který ho vyburcoval k dalšímu hlasitému zavrčení. Zavibrovala mu při tom hruď, což mě vzrušilo tak silně, že jsem si už dál nedokázala upírat potěšení z jeho těla.

Opatrně jsem navedla jeho penis mezi svá stehna a pomalu dosedla. Líbil se mi ten pocit plnosti, který mi jeho penis navozoval. Chvíli jsem na něm prostě jen seděla a užívala jsem si to. Když jsem se nakonec začala pomalu pohybovat, Nathan se slastně usmál.

„Jsi mrcha,“ zamumlal po chvíli, když jsem stále nezrychlovala tempo svého dosedání. Měl přitom zavřené oči a zakloněnou hlavu, takže jsem využila příležitosti a kousla ho do brady. Vzápětí jsem mu začala něžně ocucávat krk a zároveň jsem tiskla svá ňadra na jeho hruď.

Aniž bych si to pořádně uvědomila, během několika minut jsem začala zvyšovat své tempo, přesně jak si to žádalo mé i Nathanovo tělo. Spálila jsem si kolena o hrubou látku koberce, ale dalo se to vydržet, takže jsem pokračovala. Podle toho, jak se Nathanovo tělo napínalo, jsem poznala, že je blízko svého vrcholu. A přesně v tu chvíli mě napadla velice zvrhlá myšlenka.

„Popros,“ přikázala jsem mu a ihned se přestala pohybovat. Nathan se na mě podívala, trochu vyděšeně a trochu naštvaně a pokusil se přirazit o můj klín. Tvrdě jsem však na něj dosedla a zakroutila hlavou.

„Angelo,“ zavrčel vztekle, zatímco se pod mým tělem všemožně kroutil. „Co to vyvádíš?“

Nijak jsem nereagovala, jen jsem ho trochu potměšile sledovala. V duchu jsem ho však úpěnlivě prosila, aby udělal, co jsem mu řekla. Tvářit se nezúčastněné mě totiž stálo hodně přemáhání.

„Popros a dodělám tě,“ zopakovala jsem mu. Samozřejmě, že jsem věděla, že někomu tak dominantnímu to bude dělat problém. Ale proto jsem to dělala.

„Angelo!“ zavrčel na mě a já jsem se vítězoslavně usmála. Věděla jsem, že to udělá. „Prosím.“ zašeptal vzápětí tichounce.

„Co? Neslyšela jsem?“ provokovala jsem dál.

„Prosím, kurva Angelo, já tě prosím,“ zakřičel nahlas a já jsem se na něj vrhla tak vášnivě, že už ve chvíli, kdy jsem mu potřetí dosedla na klín, byl hotový. Jeho orgasmus byl tak silný, že mě to skoro bolelo. Vyvolalo to však ve mně chvění, které způsobilo, že ani můj vrchol na sebe nenechal dlouho čekat.

Když jsem o několik vteřin později slezla z jeho těla, uvědomila jsem si, že kolena mám spálené do krve. Sykla jsem bolestí a Nathan zadýchaně sledoval moje zranění. Usmíval se.

„Všichni poznají, že jsi mě obtáhla na koberci,“ zachechtal se. Věnovala jsem mu velice znuděný pohled.

„Jo, všichni poznají, že ses nechal.“

„Jsi ta největší mrcha na světě,“ procedil Nathan skrz zuby a opřel se hlavou o moje břicho. „Ale jinak jsi perfektní, takže si tě asi ještě pár týdnů nechám.“

Chtěla jsem mu něco odseknout, ale byla jsem moc vyčerpaná, takže jsem se jen uchechtla a nechala to být.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: