Erotická povídka: BDSM pohádka

Robert jel jako už mnohokrát na dvoudenní služební cestu. Tentokrát se však větší část programu stihla hned první den, a tak se rozhodl, že potěší svou ženu, když se vykašle na zbytek přednášek a pojede domů. Jeho žena byla krásná a štíhlá, proto jel jako o závod, aby byl doma co nejdříve a mohl vyšukat její vždy dokonale oholenou kundičku.

Dorazil asi v 10 večer, ale i když jeho žena chodí spát pozdě, v bytě už byla tma, jen z ložnice se ozývaly tlumené zvuky. Že by si to snad Hedvika dělala? Rozhodně to tak znělo. Robert v tuto možnost pevně doufal, přesto podle intenzity vzdechů tušil nejhorší. Vešel do ložnice, rozsvítil světlo lampy stojící u dveří a zcela užasle zůstal zírat na cizího snědého muže, který se v posteli činil na jeho ženě. Prznil jí díru, jen co je pravda. Robert chvíli zkoprněle stál, ale pak se vrhl po baseballce v rohu vedle skříně, kterou tam měl v případě, že by je s Hedvikou postihlo vloupání. To zaváhání však stačilo Hedvice a jejímu milenci k tomu, aby vyskočili z postele a vrhli se na chudáka Roberta. Než stačil vzít svůj nástroj, už byl pevně držen tím drzým hovadem, s tou nevěrnou děvkou ho povalili na břicho na parkety a strhali z něj oblečení, připoutali ho za ruce k nohám postele a za nohy k nohám skříně o dva a půl metru dál tak, že byl natažený jako na nějakém skřipci, ruce mírně rozpažené, nohy u sebe.

Hedvika, která se vůbec neměla k tomu, aby obhájila svoji sprostou nevěru, mu sáhla pod břicho a nahmatala Robertovo ochablé péro. Chvíli si s ním hrála a i když se Robert snažil zůstat chladný, manželčina hopkající hruď a bizardnost celé situace mu nedovolila zůstat v tom stavu. Postavil se mu jako stožár.

“Tak a můžeme pokračovat” řekla Hedvika a na to si lehla drze na Roberova záda, svůj zadek položila na Robertův. Chlápek se zasmál a na nic nečekal, lehnul si na ni a začal jí pěkně divoce šukat, až Robert popojížděl po tvrdých parketách sem a tam. V Robertovi se mísil zároveň vztek i vzrušení z té pervezity. Pak se tempo šuku nevěrné manželky a toho neznámého začalo zrychlovat, oba prudce oddychovali a náhle cizinec vytáhl penis z Robertovy ženy a začal své sperma stříkat na Robertovy půlky.

Robert zůstal stále připoutaný na podlaze, s mokrým zadkem a stehny. Byl pořádně naštvaný, teď však proto, že svou ženu nemůže také vyšukat, a tak se ona rozhodla ho zatím neodvazovat. Aby na něm však mohla skotačit, musela jej otočit na záda. Opatrně mu odvázala jednu ruku, a táhla za provaz ke straně, až se Robert musel otočit na záda. Ruku pak přivázala k noze druhé postele, takže byl Robert pevně připoután na zádech.

“Tak ty se zlobíš?! Ty se nemáš co zlobit, když mi uděláš takovou přepadovku!” rozčilovala se a bosou nohou nakopla Robertův penis, který byl celý rudý, jak se třel o parkety. Robert se však stále čertil a tak si mu Hedvika krutě stoupla na břicho. Nejdřív jednou nohou, pak druhou a pak se drobnými přešlapy pohybovala sem tam od jeho prsou, přes břicho a penis až ke koulím. Robert se stále vztekal, tak mu manželka odešla do předsíně, nazula si pohorky a vrátila se, aby si svou procházku po Robertovi zopakovala obutá. Cizí muž je sledoval a masturboval u toho jako zběsilý. Robert postupně přestal nadávat a začal zrychleně oddechovat, jak námahou, tak i vzrušením. Snad by té své přelétavé mrše mohl nevěru odpustit, když si s ní dokázala tak hravě poradit a převrátit situaci ve své potěšení. Je nevyzpytatelná. To na ní miluje. Jeho penis byl čím dál tím větší a fialovější a když se už už chystal stříkat, ona z něj slezla, nechala si slíbit, že už se nezlobí, že jí nebude nic vyčítat a pak Robertův penis několika kopanci dohnala k bláznivému stříkání. Když bylo po všem, muž bez velkých průtahů odešel a Robert měl konečně čas přemýšlet. Nakonec usoudil, že díky Hedvice se v posteli rozhodně nebude nudit a nebude hrozit, že zažijí v sexu nudu. Dnes ho tedy rozhodně pěkně překvapila. Spolkl svoji chlapskou hrdost a když zjistil, že Hedvice vyhovuje otevřené manželství i z opačné strany, nebránilo mu nic ve spokojeném manželství…

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: