Erotická povídka: Kouření na záchodě

Moniku jsem poznal na diskotéce, kde jsem společně se dvěma přáteli zapíjel maturitu. Seděla na druhém konci barového pultu. Asi třicetiletá blondýnka v bílém upnutém tílku, pod kterým se rýsovaly její pevné trojky a stojící bradavky. Vypadalo to, že se s podprsenkou nekamarádí a tak ji nechala doma. Slzela a vyplakávala se kamarádce. Objednávaly si jednu láhev vína za druhou.

Nevěnoval jsem se vůbec přátelům a jen jsem ji pozoroval. Strašně mě rajcovala – přesně takové mě přitahují.

Po barmanovi jsem ji nechal poslat whisky. Konečně mě zaregistrovala. Utřela si slzu a usmála se na mě. Toto se opakovalo ještě dvakrát, než vstala a zamířila ke mně. Sám jsem byl už posilněn alkoholem a tak jsem vyčkával, co se bude dít.

„Myslíš si, že tady budeš balit opuštěnou citově vyprahlou ženskou? To ti nedaruji!“ A už mě táhla za ruku na dámskou toaletu. Zatlačila mě hned do první kabinky a posadila na zavřený hajzlík. Klekla si přede mě a už rozepínala knoflíček od kalhot. Vytáhla můj zatím nestojící penis a strčila si ho do úst. Takto se jí tam vlezl celý. Žužlala ho jako bonbon a já okamžitě začal tuhnout.

Postavila se nade mě obkročmo a zády. Trochu si stáhla džíny i s tangy a předklonila se, takže jsem měl její vyšpulený zadeček s mušličkou přímo před obličejem. Zabořil jsem jazyk do její vlhké mušličky, až zasténala slastí. Hltal jsem kapičky její sladké šťávy.
Když se dosyta nabažila, přidřepla si rovnou na můj stojící klacek, který do ní zajel, jako po másle, až nadoraz. Sama, zády ke mně, začala pohupovat pánví. Dováděla, jako zkušená kovbojka. Přirážela zběsilou rychlostí a já cítil, jak v mém penisu vstoupá napětí, a blížím se vyvrcholení.

Ona si to uvědomovala také. Ještě několik přírazů a rychle ze mě sesedla a vzala si můj penis do úst. Jen co si ho tam vsunula, začal jsem stříkat, jako nikdy předtím. Svým horkým semenem jsem plnil její ústa a ona poslušně polykala. Vysála ze mě poslední kapku.
Vstala a dlouze mě políbila na tvář. Otevřela dveře kabinky a šla si poupravit make up.

Seděl jsem a ještě užíval si poslední vteřiny odeznívajícího orgasmu. Když jsem se vrátil k baru, už tam s přítelkyní nebyla. Jen pod mou sklenicí whisky byl ubrousek s napsaným číslem a jménem Monika.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: