Erotická povídka: Po tréninku ve sprše

Byl jsem napjatější s každou nadcházející lekcí. Ten náboj jsem cítil já a docela určitě i on. Pohrával jsem si s myšlenkou, jestli i ostatní kolem nás nemůžou zvláštní energii v místnosti cítit nějakým šestým smyslem… ovšem, že ne, byla to jen banda tupců v upocených dresech. Byl jsem z nich nejslabší, zato jsem neměl v hlavě naděláno. Něco za něco, nelze mít vše. A díky svojí slabosti jsem se dostal do jeho blízkosti.

Poprvé jsem ho uviděl jinýma očima, když mě ti zmetci seřezali po tréningu v šatně. Měl jsem vztek a a zároveň trochu strach, když mě uviděl na zemi zbitého do krve a nahého. Styděl jsem se. Nečekal jsem nic než další hněv a agresi podobnou té, která se odehrála na hřišti. Na všechny z nás řval jako na děcka z jeslí, co si neumí ani zavázat tkaničky. Tahle sezona byla mizerná a každý další den na hřišti to jen potvrzoval.

Proto jsem byl ohromením skoro ochrnutý, když ke mně pokleknul a podal mi suchý ručník. Vztek byl pryč. Jeho oči byly laskavé i přes tvrduou slupku a kamenný výraz. Natáhl ke mně pevnou paži a zvedl mě ze země jedním tahem. Pokynul mi, abych se oblékl. Když jsem tak udělal, přišel s lékarničkou v podpaží. Sedl jsem si na lavičku před šatnou a nechal se ošetřit. Seděli jsme mlčky.

Upíral na mě své světle modré přísné oči a dezinfikoval mi ránu. Štípání jsem skoro nevnímal, zhypnotizován jeho přítomností jsem sotva dýchal. Konečně jsem chápal, proč i když opovrhám všemi autoritami – mámou, tátou, profesory… – poslechnu každé jeho slovo.

Připadal jsem si jako blázen, ale tehdy, právě tehdy jsem si uvědomil, že jsem jím přímo posedlý. Tehdy jsem si však také myslel, že moje pocity jsou jednostranné. Hluboce jsem se mýlil. On si mě vybral. Tehdy v té šatně ve mně našel svoji hračku. Poznal můj potenciál. A já se jí stal více než rád.

Potom to šlo rychleji a rychleji. Jednou po zápase jsem se schválně snažil opozdit ve sprchách, abych nedostal svojí dávku teroru od zbytku týmu, ale obával jsem se zbytečně. Euforie z nenadálého vítězství odehnala jejich myšlenky do jiného vesmíru, zapomněli na mě. Když zvuky z šatny utichly, cítil jsem se dost bezpečně na to, abych vyšel ven.

Omotal jsem si ručník kolem pasu a chystal se vylézt. Zpoza rohu se ale vynořila mohutná postava. Muž s prošedivělými vlasy, vousy a porostlým hrudníkem. Byl nahý, ale tvářil se, jako by se nic nedělo. Nikdy se s námi nesprchoval. Stoupnul si vedle mě, otevřel lahvičku se sprchovým gelem a prohodil jen: „Ahoj, chlapče.“

Jeho hluboko posazený hlas ve mně zavibroval. Neodpověděl jsem, sušil jsem si vlasy jakoby nic, ale tělem mi začínaly projíždět ostny vzrušení. Věděl jsem, že se musí něco stát. Něco, co změní náš vztah trenér a mizerný hráč. Učitel a student. Muž a teenager. Pokračoval v monologu: „Dneska to tam venku nebylo tak hrozný.“ složil mi první kompliment za celou moji neslavnou fotbalovou éru.

„Díky, trenére.“ Zakoktal jsem a cítil horkost ve tváři. Za několik vteřin už musí být můj stav vidět i tělesně. Muž vedle mě si začal mydlit tělo a horká voda stékala po opálené a místy zjizvené kůži. Nejprve si namydlil hrudník a velkými dlaněmi masíroval svá prsa, poté břicho a pak… chtěl jsem studem sklopit oči, ale zvědavost mi to nedovolila.

Mezi nohama byl značně vyvinutý, všiml jsem si toho i přesto, že se zjevně často v rokzroku neupravoval. Opět jsem si ručník utáhl těsněji kolem pasu, nejen proto, že se mi krev začala hrnout do intimních partií, ale také proto, že jsem se se svým šestnáctiletým údem nemohl s někým takovým vůbec měřit. Během chvíle byly ale moje snahy marné a jak jsem vzrušeně sledoval, jak si on myje rozkrok, jak masíruje rukou od pěny ten velký tlustý penis, nechal jsem ze sebe osušku sklouznout.

Tohle už nebyla jen sprcha. Třel si svůj úd velmi intenzivně a ten se v jeho rukách probouzel k životu, tvrdnul, prodlužoval se, vyskakovaly na něm žíly proudící čerstvou krví. Jednou rukou se opřel o stěnu sprchy a druhou si rychleji a rychleji honil ptáka. Díval se přitom na mně. Jako by mi očima dával pokyn, sebral mi můj stud a přinutil mě dělat něco, co jsem beztak podvědomě už dávno toužil udělat.
Nahý jsem opět vklouzl pod proud vařící vody, poklekl jsem na kluzkou zem a vzal ten skvost do úst. Byť trochu neohrabaně, bylo to poprvé, co jsem takto někomu projevil svojí náklonnost. Byla to pro mě pocta, kouřil jsem toho ptáka a každý další zásun, každý příraz mě naplňoval rozkoší. Jednou rukou jsem splašeně jezdil po těle jeho nástroje a druhou dělal dobře sám sobě. Sál jsem ten lesknoucí se růžový žalud a polykal kapky semene, které z nej stříkaly.

Držel mě tvrdě a majetnicky za vlasy na zátylku a celým svým mužstvím si prorážel cestu do mého hrdla. Jakmile do mě vystříkal veškerou dávku semene, i já jsem se udělal. Potom mi přikázal lehnout si tváří na chladné dlaždice a celým svým mohutným tělem se na mě položil. Ucítil jsem silný tlak a tlumeně vyjekl. Zakryl mi ústa dlaní a během několika vteřin ve mně byl celý. Prožíval jsem s bolestí a slastí zároveň, jak surově do mého panenského análu vráží svůj velký zkušený pyj a přitom ztěžka oddechuje do mého ucha.

Častoval mě nadávkami, které jsem od něj už tolikrát slyšel na hřišti, ale i když mě tvrdě mrdal do zadku, rukou mě hladil po hýždi a přejížděl mi prsty po ohanbí, byl plný protikladů, vůbec jsem se v něm nevyznal a to mě ještě více vzrušovalo.

Chodíval jsem domů vyčerpanější než po každodenní šikaně, ale přesto jsem se jako náměsíčný a ještě natěšenější vracel na každý trénink, kde na mě byl tvrdší a tvrdší, přičemž když všechno skončilo, choval se ke mně jako k oblíbenému synovi. Miloval jsem ho. Miluji ho.
Všichni už jsou pryč. Je tma a ticho. Zase cítím jeho silnou kolínskou.

„Ahoj, chlapče.“ zdraví mě a v ruce svírá kožené řemeny, které vytáhl ze dna sportovního batohu.

Zcela mu propadám…

One Response

  1. David 10. 11. 2016

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: