Erotická povídka: Miladino probuzení

Tato povídka volně navazuje na povídku Sprchy na kolejích.

Po včerejším prvním sexu ve sprchách jsme s Miladou spali jako zabití. Postele na kolejích jsou poměrně malé, a tak jsme se tulili. Milada spala zády ke mně s vyšpuleným zadečkem, proti mému rozkroku.

Procitl jsem jako první a její zadeček dotýkající se přes spodní prádlo mého penisu způsobil, že mi můj penis začal brzy tvrdnout.

Jednou rukou jsem ji opatrně zajel pod tričko a začal si hrát s jejími, zatím měkkými, bradavkami, které pomalu bobtnaly. Druhou rukou jsem zamířil do jejích kalhotek, jemně jsem ji rozevíral závojičky a vnikal ukazováčkem hlouběji do ní.

Jen ji nezbudit, problesklo mi hlavou. To, že mi dala včera, neznamená, že na mě bude milostivá i dnes.

Byla tak roztomilá. Oddychovala i ze spánku. O čem se ji asi mohlo zdát?

Neslyšeně jsem ji stáhl kalhotky ke kolenům a to samé jsem udělal s trenkami. Můj penis velmi rychle našel místo mezi jejími půlkami zadečku. Pořád jsem si ještě hrál s jejími závojičkami a  zasouval do ní střídavě jeden a dva prstíky. Cítil jsem, jak vlhne. Teď už do ni mohu vstoupit, pomyslel jsem si.

Žaludem jsem ji párkrát přejel po lasturce, abych ho navlhčil, a mírně jsem zatlačil. Pronikal jsem pomalu, jak ležela s nohami u sebe, byla uzoučká. Líbilo se mi to. Jako bych pronikal do panny. Spokojeně si odfrkovala a já zasouval stále hlouběji. Když jsem v ní byl až po koule, zkontroloval jsem, zdali se neprobudila. Vypadalo to, že ne a tak jsem začal pomaličku přirážet.

Byl jsem nadržený, jak puberťák, ještě nikdy jsem nešukal spící holku.

Po čtyřech minutách mi bylo jasné, že už nespí. Proč? Protože na mě zadeček špulila stále víc a dokonce mi s ním chodila naproti.

Dlouze jsem ji políbil na krk, protože ke rtům, jsem se v této pozici nemohl dostat. „Dobré ráno, miláčku.“ pronesl jsem po polibku. „To je tedy povedené, krásné ráno.“ zachichotala se.

Ještě chvíli jsme pokračovali v této poloze, až zašeptala, skoro prosíce: „Můžu nahoru?“ Neodpověděl jsem. Jen jsem ji pustil boky a vysunul pulzující penis z její mlaskající lasturky. Nejdříve se ke mně otočila čelem, políbila mě, stáhla z nás peřinu, postavila se na posteli a dřepnula si nad můj rozkrok. Šibalsky se usmála a začala můj penis třít z jedné strany o mé břicho a z druhé o její buchtičku, aniž by mě vsunula dovnitř. Patřičně si to užívala. „No tak, už mě nezlob.“ zažadonil jsem. Téměř bez prodlení se nadzvedla a rukou si navedla můj ztopořený penis přímo do sebe. Dosedla nadoraz. Byl na ni opravdu krásný pohled, užíval jsem si každou vteřinu bytí.

Vrtěla se, třela, přirážela, jako zkušená jezdkyně. Pomalu jsem cítil, jak napětí v mém penisu roste, a za pár chvil se udělám. Poznala to na mém pohledu: „Ne. Ne. Já chci ještě.“ s těmito slovy se nadzvedla a já z ní vyklouzl. Bez slov se nade mnou otočila a zadeček mi posunula nad obličej. Najednou jsem ucítil ten krásný pach její neukojitelné mušličky. Ještě z ní padaly kapky jejího sladkého moku a já je poslušně polykal. Stáhla kolena k sobě a zadeček mi přitiskla pevně ke rtům, takže jsem se nemohl ani hnout. Nezbývalo nic jiného, než se do ni zakousnout. To jsem také udělal. Zabořila jsem do ní svůj jazyk a sál ji klitoris. Celou její slastnou tekutinu jsem polykal a užíval si, jak vrní.

Můj penis pomalu ochabnul, ale to už Milada zpozorovala a vzala si ho do parády. Nejdříve ho jen pomalu honila a posléze se předklonila a začala mi ho kouřit. Leželi jsme teď na sobě, přirozeními proti svým ústům a užívali si poprvé polohu šedesát devět.

Pomalu jsme mířili k orgasmům. Cítil jsem, jak mi její mušlička svírá jazyk v křečích a vytéká z ní velké množství slaďoučké kapaliny. Poslušně jsem lízal každou kapičku, aby ani jedna nepřišla nazmar. To už můj penis, hlazený jejími mandlemi pulsoval také a začal ji plnit pusinku horkým semenem. Snažila se vše spolykat, ale bylo toho tolik, že nestačila a mé sperma mi vytékalo na nohy.

Ještě pár chvil jsme si užívali slastné okamžiky spojení, pak jsme si oba dali sprchu, společně posnídali a vydali se do školy.

ložnice legální fotografie z fotobanky www.pixmac.cz

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: