Erotická povídka: Naše první milování

Se Sabinou se známe necelý rok. Za tu dobu se nám doposud nenaskytla žádná vhodná příležitost k tomu, abychom se poprvé pomilovali. Je jí osmnáct a byla stále panna. To se však minulý pátek změnilo.

Její rodiče, ani mladší sestra to odpoledne nebyli doma. Líbali jsme se na její posteli a věděli, že dnes je ten správný okamžik uskutečnit to, na co jsme tak dlouho čekali.

Naše jazyky se proplétaly a já ji pomalu zajížděl mými nenasytnými prsty pod blůzky a nahmatával její pevné dvojky. Bradavky ji nehybně stály a užívaly si mého stiskání.

Přestali jsme se líbat a oba se svlékli donaha. Užívali jsme si pohledy na svá obnažená těla a mě začal penis pomalu tvrdnout.

Pokynul jsem ji, aby si lehla na postel a bokem jsem si lehl k ní. Znovu se naše jazyky potkaly a naše těla se tiskla k sobě. Bylo vidět, že je mírně nervózní.

Nadzvedl jsem se a začal jsem polibky sázet na celé její ladné tělo. Ušní lalůček. Krk. Ramena. Její krásné chvějící se bradavky. Bříško a pupík. Až jsem zamířil níž. Nejdříve jsem polibky obletoval dokola její řídce ochmýřenou mušličku, až se celá chvěla nedočkavostí.

Po chvíli, kdy už byla absolutně napnutá jako struna. Ustrnul jsem nad její jeskyňkou a vdechl na ní teplý vzduch z úst. Zatřásla se. Přiblížil jsem se, jemně prsty odhrnul zrzavé chloupky na stranu a jazýčkem ji přejel po její vlhnoucí dírce. Celá se roztékala.

Začal jsem si hrát s jejími pysky a jemně ji jazýčkem dráždit, jak jen jsem to natrénoval s předchozí přítelkyní. Chvěla se po celém těle a slastně oddechovala. Polykal jsem sladké kapičky, které z ní vytékaly.

Když jsem byl přesvědčen, že je dostatečně vlhká a připravena, pomalu jsem si nad ní přesunul a teď už stojícím penisem přejel po její buchtičce, jen tak mezi pysky. Chvíli jsem ji takto dráždil, až jsem se rozhodl ji konečně zbavit panenství.

Zavedl jsem penis těsně před blanku a zatlačil jsem proti ni. Původní tlak rychle pominul, stejně tak jako bolest nehtů, které zarývala do mých zad a plynule jsem do ni vplul až po koule. Tlumeně oddechovala a tak jsem ji nechal užít si ten pocit a zůstali jsme asi půl minuty takto strnulí.

Zvykla si na přítomnost mého penisu a tak jsem jemně začal pohupovat pánví. Netrvalo ani minutu a začala mi sama přicházet vstříc. Vrněla, jako kočka a bylo vidět, jak si to užívá. V jejích očích se objevovalo bělmo.

Tempo nabíralo na rychlosti a já cítil, jak mě křečovitě svírá její jeskyňka a začíná proudem stříkat její slastnou tekutinu. Chvěla se, jako při zimnici a proud slasti se snažil vytlačit můj penis z její mušličky. To jsem ji ale nedovolil a stále dál přirážel.

Pomalu opadával její první orgasmus a ona znovu nabývala vědomí. Usmívala se a vlepila mi dva dlouhé polibky.

„Romane, jsi úžasný. Můžu tě vykouřit?“ Z mého obličeje vyčetla souhlas. Já přestal přirážet a svalil se na záda vedle ni. Ona nelenila a hned se přesunula k mému penisu. Nejdříve začala líbat mé do čista oholené koule a soukat si je do úst, nejdříve jednu a posléze obě. Tahala mě za pytlík a druhou rukou masírovala mou naběhlou chloubu.

Vše dělala tak dětsky, ale bylo to naprosto půvabné, jak mě žužlala. Olízla můj žalud a vzápětí si ho vsunula do úst a začala ho jemně sát. Stále mi jednou rukou masírovala penis a snažila se ho nasoukat, co nejhlouběji do sebe. Dostala do sebe sotva půlku. Žužlala ho, líbala, olizovala a sála.

Po chvíli ji to přestalo bavit a tak se obkročmo přidřepla nad můj penis a pomalu si ho zavedla do své mušličky a zlehounka dosedala, až jsem byl celý v ní. Začala se vrtět a pohupovat pánví. Já si užíval její péči a uvědomoval si, že to už dlouho nevydržím.

Dosedala stále rychleji a jela na mě jako zkušená kovbojka. Cítil jsem, že každou chvíli budu. „Sabi, já už… už…“ Rychle seskočila a vzala můj penis znovu do úst a ještě dvakrát přetáhla předkožku a už jsem plnil její laskavá ústa horkým semenem, které se dralo ven, jako nikdy předtím.

Polykala, co ji ústa dovolily, a vyčistila mě do sucha.

Padla vyčerpáním vedle mě a přitulila se. „Děkuji ti, Romane, tohle si určitě zopakujeme.“

Od toho dne hledáme jakýkoli další vhodný k tomu se znova pomilovat. Držte nám palce, ať se nám to povede, co nejdříve.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: