Erotická povídka: Otrok v mém vězení 3 (2/2)

Zatím, co jsme si prstili kundičky otrok si honil péro. Začala jsem vzdychat slastí a tím víc začala Simoně bušit do kundy. Ta přímo křičela. Otrok už to také nevydržel a vystříkal se. Toho si ovšem všimla Simona.

“Ty šmejde zasranej, co to děláš!” Okamžitě přestala a slezla z gauče. Vlepila mu takovou facku až uhnul s tváří. “Co si to vůbec dovoluješ?” Přidala se pochvilce Petra. Zlezla z gauče. A vlepila mu další facku. Měla pravdu. Tohle byla upravdu drzost! “Takže čubko dostaneš 30 ran důtkami.” Řekla jsem. “A co navrhujete vy dámy?”

Zeptala jsem se. “Noo. Chci se mu vychcat do huby.” Řekla Petra. “Popravdě já ani nevím holky… Nemohu se rozhodnout.” Povzdychla si Simča. Šla jsem do skříně a tam vzala důtky a kožený pásek. “Pomůžeš mi Sim?” “Jasně.Tahleta svině zaslouží pořádný výprask. Stoupni si! Hned!” Poručila. “Ano madam.” Řekl otrok. Všem třem nám políbil nohy, než si stoupl. Dala jsem Sim pásek a sobě nechala důtky. Údeřila ho do břicha. Pak jsem mu já dala přes zadek.

Další rány letěli na stehna, záda a hlavně přes jeho čůráčka. Nejdříve to snášel v pohodě. Potom už křičel při každé ráně bolestí. “Tak co ty kurvo… Příště si to rozmyslíš, jestli to uděláš nebo ne.” “Tak a teď dostaneš napít a pak těch 30 ran. “Ale paní. Vždyť jsem je dostal teď.” Vlepila jsem mu facku. “Tak ty se z toho chceš ještě vykrucovat?”

Řekla jsem. “Peti… Pojď.” Vyzvala ji Simča. “Dobře. Už se těším.” Řekla se zákeřným úsměvem. Šla kněmu a chytla ho za vlasy. “Tak a lehnout na záda děvko.” “Ano paní.” A lehl si na záda. Sedla si mu na hruď. “Tak a teď pij.” On otevřel pusu a ona si mu sedla na ni. Začala mu do ni hned prudkým proudem chcát až už nestíhal polykat a teklo mu to z pusy. 

Ona z toho měla velkou radost. “Polykej ty špinavá děvko.” Jakmile docurala. Zvedla se z otroka. “Tak můžeš.”  Než si šla sednout na gauč kopla ho do boku. Šla jsem kněmu. “Stoupni si!” “Ano paní.” A políbil mi nohu. “Počítej.” Prvních pár ran bylo opaskem přes záda. “Jedna…čtyři… osm…deset. Děkuji paní.” Moje dvě čubičky si mezitím navzájem prstily kundy.

Začaly vzdychat a jen jsem viděla jak se mu postavil jeho čuráček. Okamžitě jsem ho přes něj rukou praštila. “Jedenáct. Děkuji moc paní.” Přitom sykl bolestí. Dostal další rány přes zadeček. “Dvanáct…patnáct…osmnáct. Děkuji paní.” Hezký pohled na něj byl. “Zvedni ruce!” Holky začaly ještě víc vzdychat. “Hele vy dvě počkejte na mě.” Zbytek ran dostal přes stehna a břicho.

“Devatenáct…dvacetpět…dvacetosm…třicet. Děkuji paní.” Polibil mi nohy. Já odhodila pásek a šla za holkama. Pohladila Petru po tváři a políbili jsme se. “Pojď sem  špíno.” Křikla Simona na otroka. “Máš tu někde připínák?” Zeptala se mě Péťa. “Je ve skříni.” Petra se zvedla a šla pro připínák. Připnula si ho. “Tak, co? Podiváme se jak umí kouřit?” “Dobrý nápad.” Řekla Simona a já jen přikývla. “Kuř ty malá kurvo!” Chytla ho za vlasy a narvala mu ho do huby. Chvilku kouřil a pak mu začala šukat pusu.

Strkala mu ho až do krku. Začal se z toho dávit. Všechny jsme na něj pobaveně koukaly. “Hele pujč mi ten pripinak  nachvilku.” Řekla Petra. Simona odepla připinák a podala jí ho. ” Tak pojď užijem si spolu.” Kývla na mě. V tu chvíli mi zajiskřilo v očích. Byla jsem tak moc naddržená z toho výprasku a z toho jak si to tam holky rozdávaly, že jsem se už nemohla dočkat.

Proto jsem si ihned klekla na čtyři. Petra mi pohladila prdelku. “Ta je tak krásná a uvidíme co umí.” Strčila mi ho do prdele. Nejprve pomalu přirážela a postupně zrychlovala. Začala jsem křičet slastí! “Tak dělej ty malá děvko. Šukej mě!” Křikla jsem. Přestala a v  mžiku mi ho strčila do kundy. Přirážela hrozně moc rychle jako smyslu zbavená.

Vzdychala jsem a křičela slastí. Byla jsem tak moc mokrá. “Tak co děvko? Změníme polohu?” Nabídla. Přestala a já ze sebe vyloudila jen ano. Když jsem si lehala na záda všimla jsem si, že Simča si to rozdává s otrokem. Jela na něm jak o závod, že ho z toho muselo bolet péro. Vzdychala u toho jak pominutá. Přičemž mu občas dala facku. Což mě ještě víc rajcovalo. Ležela jsem na zádech a svoje nohy jsem dala na ramena Petry. “Tak už ho tam vraž!” Jen, co jsem to dořekla.

Petra mi ho vrazila do pičky. Myslela jsem, že snad umřu. Slyšela jsem Simči vzdychání a nadávání ať šuká ještě víc a ať pořádně přiráží. Bylo to ještě víc rajcovní a do toho mě ještě Petra šukala. Vzdychala jsem, že to muselo být slyšet přes celou ulici. To je taková krása. Netrvalo dlouho a já se udělala. “Tak a teď udělej ty mě.” Řekla Petra. “Ne!” Namítala Simona, která už byla zřejmě hotová předemnou. Vyskočila popadla a rozepla připínák a povalila Petru na gauč.

Já jen stihla uhnout. “Tak, co otrůčku… Neudělal jsi se?” Zeptala jsem se otroka. “Ano paní. Udělal.” Jen jsem se škodolibě usmála a dala mu líbat mé nohy. Bylo jen slyšel jak si to holky užívají. Koukala jsem na ně a otrok mi přitom líbal a lízal nohy. Bylo to vzrušující. Opět jsem z toho byla uplně naddržená a potřebovala jebat a to hned! “Opíchej mě!”

Řekla jsem tomu kusu hadru na mé podlaze. Otrok se zvedl a bylo vidět, jak mu stojí klacek. Lehla jsem si na bok a on za me. Strčil mi ho do kundičky a píchal mě. Přitom jsme měli krásný výhled na holky. Začala jsem vzdychat a on ještě víc přirážet. Přitom holky již skončili. On mi krásně vystříkal kundu. Přičemž jsem se udělala po druhé.

Chvíli potom jsme odpočívali. Pak vypila pití a snědli nějaké ty chlebíčky. “Byl to fajn večer. Ale navrhuji jít spát. Co vy na to holky? Navrhla Simča. Jen jsme kývli. Už jsme byli také z toho celé unavené. Šli jsme všichni čtyři do ložnice. S holkama si lehli na postel. “Tak a ty nám můžeš líbat nohy.” Špína šla k našim nohám a každé je čtvrt hodiny masíroval a líbal.

Chudáček z toho musel být uplně hotový. Když nohy opečoval Petře, která byla jako poslední. My ostatní už spali. On si lehl na zem. Petra usla. On o pár minut později také.

Nahý a naddržený.

Tato povídka je založena na reálných zážitcích – Terika.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: