Home > Erotické povídky > BDSM povídky > Erotická povídka: Třetí zážitek s otrokem

Erotická povídka: Třetí zážitek s otrokem

Seděli jsme na gauči a právě jsme kouřili, byl nahý a já jeho břicho použivala jako popelník. Pokaždé, když jsem si odklepla popel. Sykl bolestí, jak to pálilo. Bylo to velmi zábavné. Když jsem dokouřila.

Dala jsem mu na olízáni mé nohy. Nejprve mi je políbil a poté sundal ponožky. Lízal mi plosky nohou a cumlal prsty. “Opři se rukama o to opěradlo a na čtyři hned!” “Ano paní.” Vzala jsem lubrikační gel. Trochu si ho dala na prsty a vetřela mu ho do prdelky. Cukl sebou, jak to studělo. Začala jsem mu tam strkat jeden prst. Zasunula jsem ho sotva na krajíček. A on už sebou cukal.

Prudce se otočil a sedl si. “Tak to ne!” Řekl na protest. “Dělej.” Nic…. “Dělej ty malá čubko!”  Tak si tedy opět klekl na čtyři. Znovu jsem mu tam zasunula prst. Tentokrát hlouběji. “To už je moc. Nechte toho prosím.” “Ticho a ne neni to hluboko.” Začala jsem hýbyt tím prstem. On se opět otočil a sedl si. “Fajn. Přiště budem pokračovat. Přestala jsem. Sedla si na gauč a opřela se.

 “Chci masáž nohou čubko. Tak dělej.”  Lezl po čtyřech k mým nohám. Uchopil jednu a začal mi ji masírovat. Přejížděl nejprve po patě krouživými pohyby a poté pokračoval výše. Mezitím mi na ni dával letmé polibky. Užívala jsem si to. Bylo to moc příjemné a líbilo se mi to. Když zkončil stou první nohou. Začal masírovat i tu druhou. Miluju když takhle rozmazluje moje nohy. “Mám žízeň paní. Mohu se jít napít?” “Ne.” “Ale paní vždyť musím dodržovat pitný režim. Prosím. Já mám fakt žízeň.” “Tak fajn.” Zašla jsem do kuchyně a tam vzala dva větší hrnky a natočila je plné vody. Pak do obýváku a jeden podala špíně a druhý položila na stůl. “Pij.” Vypil půlku a už ho chtěl položit. “Celé.” Tak to tedy vypil celé. “Dělej… Hrozně ti to trvá.” Dopil to. Podala jsem mu ten další a ten prázdný si vzala a položila ho na stůl. “Na tady máš vypij to.” “Až zachvilku paní. Vždyť jsem teď dopil.” “Ty jsi měl ale straaaaašnou žízeň, tak teď pij.” Řekla jsem pobaveně a škodolibě jsem se usmála. “Noo… Ale já už nemám žízeň. Už jsem se napil.” Zkoušel to ukecat a přitom se usmíval. Takový ten pohled, že nevěděl, jak to okecat. Bylo to fakt zábavný, vidět tenhle pohled. “To mě, ale nezajímá, takže dělej a pij!” Vzal si odemně  hrníček a celý ho vypil. “Tak ty mala kurvičko. Teď jdeme do sprchy.” Zvesla jsem se a šla do koupelny. On hned zamnou.
Zavřel dveře. Políbil mě. On si sedl na skříňku a zapálil si. Já se zatím koukala z okna, co se vůbec děje venku a čekala jsem na něj. Přišel kemně zezadu a obejmul mě. “Moje paní. Jsi pro mě to nejduležitější na světě. Miluji tě.” “Vždyť já tebe taky.” Usmála jsem se. Otočila jsem hlavu a políbila ho. (Miluju i tyhle chvilky… Nevím jak to vysvětlit. Prostě v té době, co máme D/s vztah.

Tak udělat kraťounkou pauzu a mít “normalní” vztah. Občas se tohle stává.) Pohladila jsem ho po vlasech. Svlékl mi tričko i podprsenku. Znovu mě obejmul a začal hladit a mačkat moje kozy. Následně mi svlékl kalhoty s kalhotkami. Když si klekl, aby mi ty kalhoty opravdu svlek. Políbil mi nohy  a kundičku. “Moje paní.” Tělem mi projel vzrušující pocit.

Jen jsem se na něj usmála. Pak jsmr šli do sprchy. Voda byla příjemně horká. Objala jsem ho a políbila. Hladil mě přitom po zádech a ve vlasech. “Chceš umejt miláčku?” S nadšením jsem kývla a usmála se. Přitom mu znova vlípla pusu. Dal si mýdlo na ruku a začal mě mýt. Líbilo se mi to. Bylo to velmi příjemné. V poslední řadě jsem se otočila a on mi umyl záda. Vlezla jsem si pod sprchu a osprchovala se. Mezitím se umyl i on. “Chceš umýt zádička?” Navrhla jsem. “Tak dobře.” Řekl a kouzelně se usmál. Otočil se a já mu umyla záda. Opláchl se.

“Počkám v ložnoci lásko.” “Dobře.” Usmáli jsme se na sebe. Dal mi pusu a odešel ze sprchy. Já se mezitím umyla vlasy a také jsem vylezla a usušila se. Šla za ním do ložnice. Ležel nahý na posteli. “Tak čubko.” Šla jsem kněmu na postel. Roztáhla jsem nohy. “Ano paní.” Vzala jsem mu ruku a dala ji na mojí kundičku. Jezdil mi v ní prstem. A pak mi ho strčil dovnitř.

Začal mi sním vevnitř pěkně hýbat. A já myslela, že se snad zblázním tím vzrušením a tím, jak je to krásné. Jak tak ležel vedle mě a prstil mi. Udělala jsem se. Pak jsem si sedla na něj a začala mu honit. Ale nenechala jsem ho udělat. Poté si opět lehla. A on mě několikrát za sebou udělal. “Chcete ještě?” “Zachvilku.”

Byla jsem už z toho unavená a navíc bylo hodně hodin. “Chcete jít spát? Jste z toho unavená co?” “To jo.” Zachumlala jsem se pod peřinu. Lehl si kemně. “A co já?” Zeptal se. “Ty nic špínko a dobrou noc.” Obejmul mě, dali jsme si pusu na dobrou noc a usli jsme objetí.

Tato povídka je založena na reálných zážitcích – Terika.

You may also like
Erotická povídka: Krvavá paní 2 2/2
Erotická povídka: Krvavá paní 2 1/2

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: