Erotická povídka: První milování

Chodila jsem s přítelem už něco málo přes rok, a tak jsme se rozhodli, že je správný čas poprvé se pomilovat. Rozhodli jsme se udělat ten okamžik co nejvýjimečnějším. Rezervovali jsme si pokoj v místním hotelu a připlatili jsme si za šampaňské.

V onen den jsme se cítila velmi nervózně. Nevěděla jsem, co mám čekat. Těšila jsem se a zároveň jsem se bála. Přítel mě vyzvedl autem z domu. Po cestě panovalo v autě menší napětí. Moc jsme nemluvili. Oba dva jsme věděli, co přijde.

U recepce jsme si vyzvedli klíčky a šli do pokoje. V pokoji jsme si sundali bundy a sedli jsme si na kraj postele. Přítel se ke mně přisunul a začal mě jemně líbat. Byla jsem z toho celá napjatá. Moje tělo cítilo, že má přijít něco nového. Intenzita jeho líbání se stupňovala. Naše jazyky kolem sebe kroužily. Postupně se přesouval na můj krk. Oh, krk. Jak moc mě líbání na krku vzrušuje. Prvně mi pusinkoval místečko pod lícní kostí, pak se přesunul k jamce u klíční kosti. Vzlykla jsem vzrušením.

V tom někdo zaklepal a ozvalo se: „Pokojová služba.“ Přítel zaklel a šel vyzvednout šampaňské. Chtěla jsem mu udělat radost, a tak jsem se co nejrychleji svlékla a schovala jsem se pod peřinu. Po dvou minutách přišel i s šampaňským a udiveně se na mě zadíval. „Pojď,“ řekla jsem: „čekám tady na tebe.“  Přítel se usmál a “rychlostí světla“ otevřel šampaňské. Pak si sundal tričko a já měla výhled na jeho skvostně tvarované bříško. Celé jeho tělo se při sundávání zbylého oblečení krásně tvarovalo a já jsem cítila, že ve mně jen pohled na něj vyvolává vzrušení.

Přítel za mnou skočil do postele a v ruce držel šampaňské. Poručil mi, ať si lehnu na záda. Byla jsem překvapená, ale poslechla jsem. Nalil mi šampaňské do pupíku a odložil láhev. Pak mi začal líbat krk a pomalu se přesouval níž a níž. Na chvíli se pozastavil u mých bradavek. Něžně je olizoval, až mi úplně ztvrdly. Slyšela jsem, jak nevědomky vzdychám. Po dostatečném zájmu o mé bradavky se přesunul k pupíku a vypil šampaňské. Jeho rty se ochladili a mě příjemně studili na bříšku.

Cítila jsem, jak se jeho rty přesouvají níž a níž. Čas jakoby se zastavil. Přála jsem si, ať už je konečně úplně dole. Šíleně jsem to chtěla. Po chvíli se mé tužby vyplnili a já poprvé ucítila studený jazýček v mé vagíně. Něžně se pohyboval sem a tam. Přála jsem si víc a víc, ale on přestal a lehl si na mě. Bylo i to trošku líto, ale věděla jsem, že se mám ještě na co těšit.

Chytl si svůj penis a vsunul mi krajíček do mé vagíny. Nevěděla jsem, jak se mám cítit. Spíš jsem se bála, než abych si to užívala. Přítel mě opět líbal na krku a já jsem roztála. Při neustálém líbání vklouzával jeho penis hlouběji a hlouběji. Až byl na konci a já ucítila slabé bodnutí. Naštěstí byla bolest v cuku letu pryč a já jsem si pocity začala užívat.

Jeho penis se pohupoval sem a tam a já jsem se snažila přirážet. Pohyby se zrychlovaly. Uviděla jsem výraz v jeho obličeji a věděla jsem, že už to moc dlouho nevydrží. Mé myšlenky byly správné. Začal se mírně třepat a poté jsem ucítila, jak jeho teplé semeno vystřikuje do mé pochvy. Byl to krásný pocit. Poté ho ze mě trochu zbrkle vyndal a lehl si na záda vedle mě. I když jsem se cítila trochu neuspokojeně, byla jsem šťastná. Konečně nejsem panna a ta malá krvavá skvrna pode mnou to jen dokazuje.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: