Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Něžná trojka

Erotická povídka: Něžná trojka

Všechno to začalo jednoho teplého letního večera. Byl jsem doma a neměl nic na práci, tak jsem si řekl, že se půjdu na chvíli provětrat. Když jsem za sebou zavřel dveře a šel k výtahu, tak najednou slyším podivné sténání. Chvíli jsem to sténání poslouchal a bylo mi jasné, že to sténá naše roztomilá mladá sousedka. Bylo to tak přitažlivé a krásné, že si mi v kalhotách začal tyčit můj pták. V duchu jsem si však řekl, že jim to přeji a šel jsem ven. 

Na druhý den jsem si k sobě přivedl mladou slečnu a když jsme vystupovali z výtahu, tak jsem ji vyprávěl, že sousedka odnaproti nádherně a rajcovně sténá. Ještě než jsem to dořekl, tak roztomilá blonďatá sousedka stojí před námi a rozverně se usmívá. To je ale trapas, říkám si a celý zrudnu. Sousedka se na mě však podívala a bez okolků se přiznala, že jí to lichotí. Ani nevím proč, ale řekl jsem jí, že bych ty její rajcovní vzdechy a sténání někdy moc rád slyšel v přímém přenosu.

Prohlídla si mě od hlavy až k patě a pak se po očku podívala i na slečnu a pak se sama nabídla, že se k nám za chvilku staví na kafe. Stál jsem jako opařený a ani ve snu mě nenapadlo, že takto zareaguje. Navíc se mi sousedka strašně moc líbala, byla přes můj typ, středně vysoká blondýnka, štíhlá jako laň a prsíčka tak akorát do ruky. A především její zadeček byl naprosto luxusní a krásně tvarovaný.

Když jsme se rozloučili, tak jsme se slečnou šli ke mně do bytu a domluvili se, že ještě pro něco sladkého skočím do obchodu. Když jsem se vrátil, tak moje slečna už byla připravená. Moje nová slečinka pro změnu brunetka, útlé boky, malé kozičky s malými bradavkami a pěkné kulatou prdelku. Seděla v gauči jen tak v černé podprsence a černých kalhotkách. Hned jsem na ní dostal chuť a nákup jsem bezhlavě nechal ležet v předsíni.

Rychle jsem k ní přiběhl a ona mi velmi rychle sundala tričko, rozepnula černý pásek od kalhot a zkušeně mě začala kouřit. Nejprve mi špičkou svého jazýčku začala cumlat můj velký žalud a pak mi ho zvolna honila a lízala při tom vajíčka. Musel jsem se chytit okraje gauče, protože to byla taková rozkoš, že se mi z toho podlamovala kolena. Pak si ho do pusinky vzala úplně celého a svými ústy ho sála. Měl jsem mžitky před očima a už jsem pomalu cítil, že za chvíli vystříknu, tak jsem ji raději zarazil a položil si ji na vedlejší pohovku.

Naše milostné vzplanutí však pokračovalo dále. Líbal jsem celé její rozžhavené tělo, zvláště jsem se věnoval jejímu bříšku. Ale pak jsem sjel níže a začal lízat její malou mušličku. Byla pochopitelně sladká jako turecký med. Klitoris jsem tentokrát vynechal a místo toho strčil jeden prst do jeskyňky a zlehka s ním přirážel. Když už byla pořádně mokrá, použil jsem místo prstu svůj jazyk a začal lízat její pysky. Začala se svíjet a sténat. Znělo to jako melodie z ráje. Pak sem jí tam strčil dva prsty a rytmicky jsem jí ojížděl. Netrvalo to příliš dlouho a udělala se. Byl to slastný okamžik pro nás oba.

Poté, co jsem jí uspokojil, tak mě ještě krásně rozkouřila a pak se postavila na všechny čtyři a přede mnou se naskytl úžasný pohled na její hladkou a na půl vyholenou jeskyňku. U pohledu však nezůstala, protože jsem jí začal pomalu šoustat. Pak jsem zvýšil tempo a přirážel čím dál tím rychleji.

Když jsem se pořádně rozjel, tak najednou se ozval zvonek u dveří. I když velmi nerad, tak jsem šel otevřít a za dveřmi stála blonďatá sousedka. Měla na sobě pouze růžový župan, který si ovšem hned shodila a stála tam jen tak v růžové podprsence a ve stejně barevných tangách. Bez ostychu vešla do předsíně a pak mě vzala za ruku a já jsem poslušně šel za ní. Všichni tři jsme rázem byli na pohovce. Nová příchozí však nelenila a začala mi olizovat koule. Pak mi začala sát žalud. Na mé kouličky však nezapomněla a jemně je mačkala. Pak si klekla k mé slečně a začala jí vylizovat dírku. Poté si lehla na záda a roztáhla štíhlé nožičky a ručičkou si otevřela svou vyholenou jeskyňku. Nelenil jsem a začal do ní pronikat. Ihned začala hlasitě sténat. To její sténání mě velmi silně vzrušovalo, takže jsem se velmi rychle udělal.

Pak se holky věnovaly pouze sami sobě. A byl to nádherný pohled, protože si to dělaly velmi něžně, ale zároveň náruživě. Jejich hlasité sténání se mým bytem táhlo jako mrskání dvou krásných a nenasytných kočiček. Inu, něžná trojka se vším všudy

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: