Home > Erotické povídky > Anální sex - erotické povídky > Erotická povídka: Skleněný umělý milenec

Erotická povídka: Skleněný umělý milenec

Ať vzpomínám jak vzpomínám, nepamatuji se, že bych doma kdy měla nějakou erotickou pomůcku, která by byla vyrobená ze skla. Našla jsem tedy v bohaté nabídce erotických pomůcek jednu, která se mi velmi líbila a umožní mi tento materiál vyzkoušet a prozkoumat.

Skleněné dildo je dlouhé 15 centimetrů a můžeme jej využít jak vaginálně tak i análně. Čiré sklo má na sobě zajímavý motiv, který celou hračku zvýrazňuje a dělá z ní designový kousek. Sama jsem zvědavá, jaké to s ní bude, zda nebude studit a jestli ji nerozbiju.

Po náročném pracovním dni jsem přišla domů nečekaně plná energie a rozhodla se, že skleněnou hračku vyzkouším ve sprše. Nemohla jsem se dočkat té vařící vody a relaxačního sprchového gelu. Zapnula jsem si rádio, vlezla jsem do sprchy a naštelovala si příjemně horkou vodu.

Když mi na rozpálené tělo začaly dopadat první kapky vody, uvědomila jsem si, že mi  poslední dobou chybí sex a že jsem si vlastně už jakou dobu neužívala. Nechala jsem tedy dildo položené na poličce s kosmetikou a přejížděla si rukama po hebkém těle , které krásně vonělo po sprchovém gelu.

Jemně jsem si přejížděla po bradavkách a nakonec vzala do ruky i odložené dildo, abych mohla jemně polaskat i svojí mušličku a příjemně se dráždila. Zavřela jsem oči a užívala si sama sebe a tekoucí vodu co na mě padá. Dildo mě smyslně dráždilo již na naběhlý klitoris.

Sjela jsem po stěně sprchového koutu a sedla si na jeho dno abych mohla pomalu a pohodlně vsunout celé dildo co nejhlouběji to jde. Hladké dildo ve mně bylo během chviličky, navíc se snadno přizpůsobilo mé teplotě, a tak ani nebylo studené, jak jsem čekala. Pohodlně jsem dildo držela za rozšířený konec a snadno s ním manipulovala. Druhou rukou jsem si masírovala prsa a bradavky.

Pořádně jsem roztáhla nohy a zrychlovala pohyby dilda uvnitř mé pochvy. Dělalo mi to strašně dobře, příjemně jsem vzdychala a můj tep se zvyšoval. Hladký povrh dilda mi pomáhal, aby hračka klouzala tam a zpátky v tempu, jaké se mi líbilo a moje hra nebyla ničím rušena. Jeho anatomický tvar mě sváděl k tomu, nechat dildo téměř celé vyjet a pak jej zase zavést.

Byla jsem krásně uvolněná a cítila jsem, jak se orgasmus blíží ale chtěla jsem vyzkoušet, jaké to bude, mít tuhle hračku v zadečku. Věděla jsem, že dildo nemá přísavku a nebude to tedy tak jednoduché, ale podstava se dobře držela a stačilo se tak tedy zapřít rukou o stěnu sprcháče a zasunout dildo do zadečku.

Do vyšpulené zadničky dildo zajelo téměř samo, což mě překvapilo, stačilo jen zvládnout rozšířený konec a pak si jen užívat. Pomalými táhlými pohyby jsem dráždila svůj zadeček a zároveň prstem zajížděla do svojí lasturky tak dlouho, jak jen se dalo vydržet. Pak už jen zbývalo několikrát rychleji a silněji přirazit dildem do zadečku a vychutnat si vlnu orgasmu, která zaplavila celé moje mokré tělo.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: