Erotická povídka: Jak jsem bojovala proti Vánočnímu stresu

Vánoční shon a stres mě natolik vyčerpali, že jsem se rozhodla trochu relaxovat, abych se svátků vůbec dožila. Za tímto účelem jsem objevila vibrační vajíčko, hračku, která mě jistě tohoto vypětí zbaví.

Informace na krabičce mi napověděly, že mám čekat intenzivní vibrace, takže když jsem vajíčko pustila, ani mě jejich intenzita nepřekvapila. Naopak, začala jsem se ještě více těšit, že si ho odnesu domů. Už aby byl večer!

Celá natěšená až toto vajíčko vyzkouším jsem dorazila domů, dala si rychlou sprchu na oživení po náročném dni a rychle se přesunula do ložnice. Ve vajíčku už byly baterie a tak mi nic nebránilo si začít hrát. Nejprve jsem pustila nejpomalejší z osmi rychlostí vibrace a vychutnávala si jemnou masáž vajíčkem.

Přejížděla jsem si s vajíčkem po celém těle, na bradavkách a občas zajela do mušličky. Vzrušení mne postupně začalo ovládat víc a víc. Už jsem to nemohla vydržet a cesta vajíčka po mém těle končila v  klíně. Postupně jsem zvyšovala rychlost vibrací a s vajíčkem, které má nádherně sametový povrch, střídavě zajížděla do mé mušličky a střídavě si dráždila klitoris.

Když jsem k těmto hrátkám zapojila i druhou ruku, která se střídala na obou místech s vajíčkem, vzrušení mne zcela přemohlo. Několika hlasitými steny jsem doprovodila svůj nádherný orgasmus.

Zvukové signály mého vzrušení dolehly až do předsíně, kde zrovna stál miláček, vracející se z práce. Okamžitě shodil oblečení a s penisem v pozoru vtrhl do ložnice. Bylo mu naprosto jasné, že jsem přinesla z práce další hračku a chtěl se také zapojit do hrátek.

Když viděl vajíčko v mé ruce, rychle mi ho vzal, bleskově si mě otočil na břicho a než jsem se stihla zaprotestovat, vajíčko jsem cítila v mé prdelce. Vibrace puštěné stále na maximum mne rozechvívaly,  netrvalo dlouho a mušličku mi zaplnil miláčkův kamenný klacek.

Když uvnitř mne ucítil silné vibrace, zachvěl se a začal přirážet jako smyslů zbavený. Toto vražedné tempo jsme vydrželi až do společného orgasmu a pak zcela vysíleni padli oba na postel.

Ale protože vibrace v mém zadečku stále podněcovaly mou touhu, za chviličku jsem si miláčka ještě osedlala a dlouhou jízdou sebe i jeho přivedla ke krásnému dalšímu orgasmu.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: