Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Stále překvapuj

Erotická povídka: Stále překvapuj

Včera jsem čekala návštěvu jednoho pána, který jak vidí koberec, chce si to na něm rozdat. Proto volba hračky, kterou vyzkouším a po té Vám předám své zkušenosti, byla jasná… chrániče na kolena z krásně fialového sametu.  Do kabelky jsem si ještě hodila stříbrné prdelkové kuličky, abych i tentokrát dodržela 4. pravidlo správné milenky – překvapuj.

V novém bytě mám koberce téměř všude a vzpomínka na minulé setkání, po kterém jsem si 14 dní léčila odřená kolena, nebyla úplně příjemná. Ještě než mazlík přišel, přizpůsobila jsem oblečení lila chráničům, doplnila je o stejně fialové spodní prádlo a černé podvazky

Věděla jsem, že na nasazování nákoleníků nebude potom čas, proto jsem si je vzala rovnou. Mazlík stál ve dveřích, v oku mu blesklo pár jiskřiček při pohledu na koberec a ihned si všimnul mé výbavy pro naše hrátky.

Než jsem stačila pozdravit a zeptat se jak se má, už jsem klečela na čtyřech a mazlík se dobýval do mé jeskyňky.  Za chviličku už jsem v sobě cítila jeho mohutný, kamenný penis. Poloha na pejska je naše oblíbená, mám volnou ruku a sama se můžu pohrávat s klitorisem

Chrániče krásně plnily svou funkci, zatím co si mazlík hrál na pračlověka a přirážel jak smyslů zbavený. Mé orgasmy ho jen podporovaly v tomto vražedném tempu, které jsem si říkala že nemůže dlouho vydržet.

Jeho penis ve mně mizel až po kouličky a hned zase ven až po špičku. Po mnoha minutách divoké jízdy, jsem se zvedla do vzpřímeného kleku. Chtěla jsem svého společníka odměnit za několik krásných orgasmů kvalitním orálním sexem. 

A protože vím, že má rád decentní dráždění análku, vytáhla jsem stříbrné kuličky na černém provázku, nanesla na ně lubrikační gel a při lízání a sání jeho žaludu jsem mu je  jednu po druhé začala zavádět. Byl na vrcholu blaha. Kuličky nejdříve krásně chladily jeho análek než se zahřály na tělovou teplotu.

Mezi tím jsem zpracovávala jeho penis, hrála si s předkožkou a uzdičkou, sála, líbala, kouřila, vše co mne napadlo… Když už jsem cítila, že je mazlík na vrcholu blaha, pomalu jsem vytahovala kuličky jednu za druhou. Mohutný orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat.

Postříkal mi kozičky i část obličeje a svalil se naprosto vyčerpaný a v extázi na pohovku.  Po chvilce oddychu pravil:

„Ty kuličky Ti zabavuji, s konečnou platností ihned!“

Zřejmě se mu to líbilo. Musím říci, že i mě. Kolena mám netknutá a jeho penis v sobě cítím ještě po mnoha hodinách.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: