Home > Erotické povídky > Anální sex - erotické povídky > Erotická povídka: Pulsační prstík

Erotická povídka: Pulsační prstík

Jednoho dne, když jsem šla domů z práce naprosto vyčerpaná, došlo mi, že jsem si domluvila večerní zábavu. A já bych si nejraději alespoň na hodinku zalezla do vany se skleničkou dobrého vína. Nutně jsem potřebovala relax.

No jo! Ale máš večer rande, mluvila jsem si tak sama pro sebe. Nebyla bych žena vynalézavá, abych nenašla řešení. Přihodila jsem si do kabelky při odchodu z práce masažér  prostaty (jedna z mnoha výhod práce v sexshopu).  Lubrikační gel doma mám a nic víc nepotřebuji.

Než dorazil přítel napustila jsem si vanu, nalila víno a do ložnice na postel jsem připravila tento pánský vibrátor a lubrikační gel.

Už podle mého úsměvu bylo poznat, že něco chystám. Zavedla jsem miláčka do ložnice, svlékla ho a na chvíli se spustila na kolena, abych se věnovala jeho chloubě.

Po velmi krátkém představení mého jazyka na špičce penisu vypadal můj společník, že je skoro v sedmém nebi. Usoudila jsem, že teď je ten správný čas zapojit do akce i hračku, abych mohla do té vytoužené vany.

Nenápadně jsem sáhla pro masažér, rukou od lubrikantu stačilo jeho hladké tělo jen lehce přejet a byl připraven. Pomaličku, za stálého hraní s druhým „Já“ mého společníka, jsem vibrátor zavedla do jeho análku.

Vibrace jsem pustila ve chvíli, kdy špička vibrátoru byla ve správném místě, tedy v místě prostaty. Téměř okamžitý výstřik do pusinky, intenzitou, kterou jsem opravdu nečekala, byl jasným důkazem, že jsem vybrala dobře. S báječnou výmluvou, že se jdu osprchnout po předcházející „sprše“, jsem pomalu vycouvala z ložnice, kde už přítel velmi zaujatě zkoumal masažér.

Evidentně něco takového viděl a zažil poprvé. Ve chvíli, kdy jsem byla na prahu, jsem jen okem zahlédla, jak je vibrátor opět zaváděn do správných míst, zatímco druhá ruka miláčka už zpracovávala jeho penis.

Podle toho, co doléhalo až ke mně do koupelny, se výborně bavil i beze mne. Soudě podle zvuků se za cca třičtvrtě hodiny stačil udělat asi pětkrát.

Když jsem vyšla z koupelny, ležel spokojeně v posteli, masažér vedle na stolku a když mě uviděl, pravil:

„Vibrace dobrý, různý rychlosti vibrací, pecka! Ale ty pulsace….wouuuuuuuuuu!“

Ráno, jsem se vzbudila a dle očekávání už vedle mne miláček neležel, vstává dřív. Ale na posteli byla cedulka: „Děkuji za úžasný večer, těším se na pozítří. A promiň, ale ten zázrak si prostě musím odnést.“

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: