Erotická povídka: Vánoční gay večírek

Mám štěstí. Narodil jsem se do doby a země, v níž homosexualita už není něco, za co by se měly lidem sekat hlavy, i když už jsem na pár homofobů narazil, hlavně jako teenager.

Doma jsem se přiznal bez mučení hned, jak jsem si tu skutečnost uvědomil, jsme tři sourozenci, a tak rodiče jeden nenormální článek v rodině přijali docela v pohodě. Nejdřív máma, táta si zvykl později. A čím jsem starší, tím méně se stydím za to, že jsem na kluky. I v práci všichni vědí, že mě ženy nezajímají a jelikož jsem v kanclu jako muž v menšině, spíš ze své orientace těžím – ženy mají tendence se mi svěřovat a přátelit se. Asi je teď in mít za kámoše teplouše. Podle většiny ani jako gay nevypadám. Koukám na fotbal, nekupuji si šátky od Gucciho a místo kabelky mám brašnu nebo batoh. Posiluji, nehty si stříhám až tehdy, kdy je to nezbytné. Možná proto jsem se už dlouho s nikým nesblížil. Není to na mně poznat a z těch slečinek v gay barech se mi dělá špatně…

Nedávno jsem ale poznal někoho, kdo je jako já a za žádných okolností by to o něm nikdo neřekl. A jak to vím? Zažil jsem s ním asi nejdrsnější sex v životě. Je to můj kolega Martin. Martin má ženu a dvě děti, je mu kolem čtyřiceti, splácí hypotéku a leasing, je to úplně obyčejný chlap.

V práci toho moc nenamluví a většinou vypadá znuděně a věnuje se výhradě svojí práci. Nikdo o něm nemůže říct jediný pikantní drb, nesvěřuje se, i když je ve firmě déle, než já. Jako o muže jsem se o něj nikdy moc nezajímal – rodina a děti jsou přeci jasným znamením. Na vánočním večírku se ale moje mínění o něm a celkový náhled zcela změnily.

Přišel jsem tam sám s trapným vánočním svetrem a tak nějak bez nálady, skoro každý až na pár kolegyň si přivedl partnera. I Martin přišel s manželkou. Oba se zdáli rozrušení, jako by se doma pohádali. Našel jsem si v nich novou zábavu, a zatímco se všichni opíjeli a tančili na zremixované vánoční koledy, sledoval jsem zvědavě, jak se situace u manželského páru vyvíjí.

Po několika hodinách se žena k Martinovi naklonila a celá rozzuřená mu něco pošeptala do ucha. Ten se na ni zamračil a prudce ji od sebe odstrčil. Potom odešel bůhví kam. Bylo mi jeho ženy líto, vypadala, že má na krajíčku, sebrala kabát a šla směrem k východu. I ostatní tu scénu pokradmu sledovali, ale během pár minut jako by se nic nestalo. Manželské problémy, zjevně to není nic objevného… a já se zase nudil. V místnosti bylo vydýcháno a začal se mi rosit obličej, šel jsem se opláchnout na toalety.

Vlastně mě ani nepřekvapilo, když jsem tam Martina potkal, jak stojí opřený o umyvadlo a kouká na sebe do zrcadla. Pomalu chladl. Když si mě všiml, trochu jsem znervózněl. Bylo jasné, že ví, že jsem byl jeho potyčce s manželkou přítomen, ale já nevěděl, jaká slova útěchy mám zvolit a jestli vůbec. Nakonec jsem se zakoktal a akorát se mi potily ruce. To, co ale udělal Martin, to jsem nečekal ani ve snu. Zvláštně se mi zahleděl do očí a řekl jen: „Do hajzlu, už nemůžu dál.“
Než jsem stačil pochopit, co se bude dít, stál u mě a obličej měl jen pár centimetrů od toho mého. Cítil jsem z něj pivo. Pár vteřin těžce oddechoval a najednou jsem ucítil jeho rty na svých, vrhl se na mě jako hladové zvíře. Chtěl jsem protestovat, ale byl silnější než já, zatlačil mě do nejbližší kabinky a zabouchl za námi dveře. Líbal trochu neohrabaně a tvrdě, kousl mě do jazyka… ale sex jsem neměl už pěkně dlouho a Martin byl pohledný muž.

Počáteční šok ve mně opadl a začal jsem mu polibky se stejnou razancí oplácet. Držel mě kolem pasu a pánví se mi tlačil na rozkrok, cítil jsem, jak postupně tvrdne a i já jsem měl za chvíli v kalhotách pěkně těsno. Martin si rozepnul poklopec a vytáhl svoji chloubu, neměl se za co stydět, jeho klacek byl pěkně velký, žilnatý a zahnutý.

Bez milosti mě chytil za zátylek a strhl mě k zemi, kde mi svůj pyj narval do pusy, až jsem se skoro dávil a rychlými pohyby se mi přirážel k hlavě. Neprotestoval jsem, jeho dominance mě vzrušovala. Zatímco jsem si nechával doslova mrdat hlavu jeho čůrákem, rozepnul jsem si kalhoty a začal si honit penis.

Po několika minutách kouření mě Martin vytáhl na nohy do úrovně svých očí, jedinkrát mě surově políbil a otočil mě zády k sobě. Slyšel jsem, jak si plivl do dlaně, aby svůj už tak vlhký penis ještě více namočil. Nepřestával jsem si ho honit a jen jsem netrpělivě čekal, až do mě svůj klacek zasune. Protože jsem neměl sex už pěkně dlouho, první zásun mě dost bolel. Martin byl hodně vyvinutý a cítil jsem jeho čůráka až ve střevech. Když uslyšel moje bolestivé steny, trochu zpomalil a i přes slupku drsňáka mi rukama začal jemně jezdit po hrudi a břiše.

Nejdřív mě šukal pomalu, ale pohyb začal opět zintenzivňovat a bral si mě divoce a prudce. Rukou nahmatal moje tvrdé péro a sundal mi z něj ruku, sám ho uchopil do teplé velké dlaně a zatímco mě šukal, honil mi ptáka a hlubokým hlasem u toho vydával trhané vzdechy. Byl to adrenalin, kdokoliv mohl přijít a slyšet nás, vůbec jsme se nesoustředili na okolní dění a oddávali se tomu tvrdému šoustání bez zábran. Celé to trvalo asi deset minut. Když jsem v konečníku pocítil teplo jeho spermatu, Martin ze mě vytáhl uvadající péro, zapnul si kalhoty a řekl: „Nikomu nic neříkej.“
Aniž by čekal na odpověď, sebral se a rychle zmizel. Oblékal jsem se a všiml si, že mám na stehně trochu krve. Válečné zranění, zřejmě. Tvrdým sexem mě tak trochu natrhnul.

Martin si vzal první týden po Vánocích dovolenou a asi měsíc poté se mi vyhýbal a nepozdravil mě. Stále je se svou ženou. Je mi ho trochu líto, skrývá svoji identitu a asi tomu tak bude dokonce jeho života, docela bych si naši aférku ještě někdy zopakoval a vím, že on taky. Nyní se jen zdravíme, ostatně tak tomu bylo vždycky… ještě než se stalo, co se stalo…

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: