Místo, kde to opravdu jiskří a je anonymní?

Klasická internetová fóra nezmizela ani po nástupu moderních technologií, jako jsou sociální sítě, seznamovací aplikace nebo videohovory. Co přináší Erotikforum?

O čem je Erotikforum

Erotikforum je internetovým fórem zaměřeným na sex a erotiku. Diskutovat zde můžete v několika různých kategoriích, konkrétně v neformální části s názvem „Sex pokec“, dále v tématu věnovaném erotickým hračkám, další sekce je pak zasvěcena všemu netradičnímu a dostala název „Fetiš, Bizarre, BDSM“. Svůj vlastní prostor na fóru dostali i gayové, lesbičky, bisexuálové.

Oproti svému názvu se však erotické fórum nevěnuje pouze sexuálním tématům. Připraveno je pro všechny, kteří potřebují probrat témata týkající se lásky a vztahů.

Orientaci v jednotlivých tématech zpřehledňuje vyhledávání pomocí klíčových slov.

Dnes nabízí portál už více než 720 témat. Na českém internetu diskusní fórum funguje už od roku 2013 a od té doby nasbíralo více než 1600 registrovaných uživatelů. Pro hladký chod diskusí jsou pak na fóru přítomni administrátoři a moderátoři.

Sekce s fotografiemi

Erotikforum umožňuje mezi uživateli i velmi jednoduchou výměnu fotografií. Ty jsou opět rozděleny do kategorií.

Na své si proto přijdou ti, kteří se touží pokochat svůdnými obrázky v prádle, ale také vyznavači o něco tvrdší erotiky. Přístup k fotografiím však není veřejný, umožněn ho mají pouze registrovaní uživatelé.

Soukromé snímky jednotlivých účastníků fóra jsou proto v bezpečí před zvídavými zraky široké veřejnosti.

Erotická seznamka

Uživatelé mají možnost nejen si prohlížet dostupný obsah, ale zároveň se i aktivně seznamovat. Činit tak můžou prostřednictvím speciální kategorie na fóru.

Seznamka je otevřená všem: Erotické dobrodružství tu mohou hledat jednotlivci i páry. A to nezávisle na sexuální orientaci. Seznamka není nikterak vyhraněná, najdou se zde dokonce i uživatelé, kteří by se nebránili vážnému vztahu.

Jak diskutovat na Erotikforu

Pochopitelně je zapotřebí dodržovat v první řadě obecná pravidla stanovená pro diskusi. Neměli byste tak urážet ostatní diskutující nebo sdílet obsah, který je v rozporu s tuzemskou legislativou.

Dále si můžete vytvořit vlastní účet, což vám zabere cca 2 minuty. V souladu se zásadami ochrany osobních údajů se budou dále coby vaše osobní informace zpracovávat přezdívka, IP adresa a e-mailová adresa.

Registrace není povinná, fórum si můžete prohlížet i coby host.

A pozor, možnost registrace není určena pro uživatele, kteří jsou mladší než 18 let.

Vlastní profil vám také umožní o sobě sdělit další informace ostatním uživatelům. Míra otevřenosti pochopitelně závisí zcela na vás, na Erotikforu si zvládnete chránit svoje soukromí. Uživatelé pak společně mohou komunikovat i v soukromých zprávách.

Služby komerčního charakteru jako práce v erotice zde nijak regulovány nejsou. Tyto příspěvky však mají vyhrazenu samostatnou sekci.

Další zajímavosti

Vzhledem k tomu, že Erotikforum je partnerským projektem portálu Lascivní.cz, naleznete řadu souvisejících informací také tam.

Přečíst si tak můžete například rozhovor se známou pornoherečkou Lady Dee.

Oba projekty patří pod projekt Lascero.cz, což je platforma pro sexblogery a testery. Za Erotikforem tak stojí praví odborníci na erotická témata.

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: