Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Překvapení v kanceláři

Erotická povídka: Překvapení v kanceláři

Pracovní doba už skoro končila a já se děsně nudila. Nejhorší na tom bylo, že jsem si musela udělat přesčas, protože jsem ráno zaspala. Lidi chodili z práce a loučili se se mnou. Já jsem otráveně koukala do počítače a prohlížela si novinky na internetu, které mě vlastně vůbec nezajímaly.

Jelikož už ruch odcházejících lidí ustal, rozhodla jsem se, že se kouknu na nově založený Twitter, kde jsem sledovala erotický portál. Normálně bych se na něj v práci na počítači nekoukala, protože oči kolegyň jsou všude. Máme mezi sebou sice zátarasy, ale zezadu na obrazovku mi vidí každý. A nemám nějak potřebu rozebírat taková témata s takovými slepicemi.

I když s jednou, co se mi líbí, bych se nebránila ničemu. Jmenuje se Nikola a je stejně stará jako já. Má dlouhé kudrnaté hnědé vlasy a ofinku, která se ji občas dostane do obličeje. Je maličko vyšší než já, a tak akorát hubená.

Postavu ji závidí každá ženská u nás v práci, protože dokáže cvičit a nesedět na prdeli jako ostatní. Mě ale zajímají její velké kozy. Nenosí moc vyzývavé oblečení, ale je vidět, jak ji krásně vyčnívají oproti plochému bříšku. Na zadek jsem si ji párkrát zaměřila, ale ten mě takhle nijak extra neoslovil.

Dneska přišla do práce v krátké volné sukýnce a to jsem si všimla jejich vysportovaných nohou. Výjimečně přišla i v černých lodičkách, takže ji vynikla prdelka a prodloužily se jí nohy ještě víc než normálně. Vypadala neskutečně sexy a nejradši bych ji ohnula přes stůl a ojela ji. Při té představě jsem zjistila, že jsem maličko vzrušená a zakázala si na takové věci myslet. Jsme přece v prestižní firmě a takové věci se tu nemůžou dít.

Internet jsem vlastně ani nevnímala, když se najednou ozvala rána. Slyšela jsem to z dálky a znělo to, jako kdyby někdo rozsypal tužky po stole. Lekla jsem se, protože jsem myslela, že jsem na patře úplně sama. Rychle jsem zavřela prohlížeč a šla se kouknout, kdo to byl.

Pracovaly jsme v otevřeném prostoru, takže když tam někdo bude, tak ho hned uvidím. Šla jsem tedy směrem k východu a koukala se po stolech. Nikde nikdo nebyl a až skoro na konci uličky jsem zahlédla nohy pod stolem. Na první pohled jsem si nevšimla, že nohy jsou roztažené od sebe. Když mi to došlo, tak jsem bleskem skočila za dveře do kuchyňky a v mezeře pozorovala, co se tam vlastně děje.

Krásně opálené nohy byly od sebe, ale nic jsem nezahlédla. Ozvalo se tiché zasténání a já si uvědomila, že sukně se maličko vlní kvůli ruce, která pod ní pracovala. Došlo mi, že se koukám na Nikoly nohy, protože to bylo její pracovní místo a ještě mě v tom utvrdily lodičky, které jsem ráno viděla.

Do obličeje jsem ji neviděla, protože mi v tom bránily ostatní počítače. Chvíli jsem pozorovala, jak si hraje, ale v tom dala nohy k sobě a začala se zvedat ze židle.

„No doprdele, co mám jako dělat?“

Přesunula jsem se k nedalekému dřezu a předstírala, že si jdu udělat kafe. Klapaní podpatků se začalo rozléhat po malé místnosti a během chvíle stála za mnou. Otočila jsem se na ni a s úsměvem ji pozdravila a zeptala se, co tu dělá.

„Ty moc dobře víš, co jsem u toho stolu dělala a pozorovala jsi mě, tak nedělej blbou.“

Takovou odpovědí mě úplně dostala a zčervenala jsem jako nikdy předtím. Přistoupila o dva kroky blíž a mně se zatajil dech, protože jsem měla výhled do jejího výstřihu, který dnes výjimečně měla a hlavně stála neskutečně blízko.

Koukala na mě maličko přísně a ze shora, protože já jsem malá. Chtěla jsem se jí zeptat, jestli nechce udělat taky kafe, ale v tom mi položila prst na rty a pootevřela mi pusu. Ztuhla jsem. Prstem si chvíli hrála s mými rty a potom pomalu sjížděla po krku k hrudníku. Projela přes jedno moje prso, kde přesně natrefila na bradavku, ale pokračovala dál přes břicho až k podbříšku.

Měla jsem na sobě zrovna zelené šaty, a tak měla přístup prakticky jednoduchý kamkoliv. Rozkroku se ale vyhnula a přejela mi na stehno, kde šaty už končily. Její ruka nabrala zpátečku a skončila mi na kalhotkách.

V tu chvíli jsem to už nevydržela a zhluboka se nadechla a vydechla. Musela jsem jí říct, že to přece nemůže dělat. Když jsem se pokoušela ze sebe vypustila první písmenka slov, tak mě mlčely její rty.

„Kašlu na to.“

Uvědomila jsem si, že pořád stojím jako prkno a odvážila jsem se zvednout ruce a zajet ji to těch hustých krásných vlasů. Nikola mi v ten moment zajela do kalhotek, kde zjistila, že jsem totálně mokrá a zavrněla blahem.

Tím vzrušením jsem se neudržela a pořádně ji zatahala za vlasy. Její reakce byla taková, že svoji druhou rukou mě chytla dost pevně pod krkem a stiskla. Odtáhla si mě od sebe na délku ruky a ruku, kterou měla v kalhotkách vytáhla. Její stisk pod krkem ještě zesílil a vrhla na mě nebezpečně přísný pohled.

„Takhle by to nešlo holčičko.“

Prsty, které měla mokré z mých kalhotek, si nejdříve prohlédla a potom strčila do své pusinky. ,,Tak na tobě si pochutnám, ty malá voyaerko.” Tělo mě samým vzrušením nějak neposlouchalo a podlomily se mi kolena. Její stisk na mém krku povolil a já jsem si přímo před ní klekla.

„Nečekala jsem, že budeš až tak číst moje myšlenky. Teďka si tě pěkně odtáhnu a ošukám, ty malá čubko.“

Nevěřila jsem svým uším, ale líbilo se mi to. Přesně tak to mám ráda, ale nikdy jsem s ní o tom nemluvila. Vzala mě za můj dlouhý cop a táhla mě za sebou jako pejska. Pěkně na čtyřech. Táhla mě chodbičkou kolem počítačů a už mi došlo, že mě chce dostat do meetingové místnosti, kde pořádáme obchodní schůzky.

Místnost je celá prosklená a je v ní jen velký stůl, židle, tabule a televize. ,,Zůstaň.” Přikázala a šla zavřít dveře. Jelikož jsem na ni měla už děsnou chuť, tak jsem se po čtyřech k ní pomaličku začala plížit.

„Co má tohle, ty malá čubko, znamenat? Řekla jsem ti, ať zůstaneš na místě! Jsi nevychovaná a dostaneš trest. K noze!“

Úplně jsem couvla, protože o žádný trest jsem nestála. Během vteřiny byla u mě. ,,Vstávej.” Opět mě vzala za culík a dost silně mě zatáhla, abych se postavila.

„Dostaneš na zadek a pěkně si budeš nahlas počítat.“

Sykla mi do ouška a ještě mě do něj nezapomněla kousnout. Ohnula mě na stůl a vyhrnula šaty. Pohladila mě a dala ránu pod zadeček, která se rozlehla po místnosti a hnedka za ní další a další.

„Jedna, dva, tři…“

Evidentně z toho nebyla nadšená a zatáhla mě za vlasy tak silně, až jsem se prohnula v zádech.

„Za každou ránu, co dostaneš mi musíš poděkovat. Asi to pro tebe není dostatečný trest, takže přitvrdíme.“

Zmizela pod stolem a ze šuplíku vytáhla dlouhé pravítko. Dala mi deset silných ran a já ji za všechny poděkovala. Když skončila, tak mi začala prdelku hezky hladit a dávat na ni pusinky. Stoupla si za mě a stáhla mi moje velmi mokré kalhotky.

„A teď mi pěkně roztáhni nohy a vyšpul na mě tu tvoji krásnou prdelku, ať ji vidím detailně.“

 Okamžitě jsem poslechla a odhalila jsem ji prdelku a svůj tekoucí rozkrok.

Nejdřív mi přejela rukou po kundičce a pak olízla prsty. Potom jsem v sobě ucítila dva její prsty a začala mě neskutečně prstit. Byla jsem tak vzrušená z celé té situace, že jsem se rychle blížila ke svému cíli.

Cítila jsem, jak ve mě pracují její prsty a já se stahuji čím dál tím víc a víc. Svoje hlasité vzdychání jsem ani nevnímala a ani mě nenapadlo, že by mě mohl někdo slyšet. Už jsem byla před orgasmem a ona najednou přestala, ale stále měla prsty uvnitř.

„Ještě se neuděláš. Zapracuješ maličko na mě.“

Pocit naštvanosti, že to nedotáhla do konce a takhle mě bude trápit vystřídala radost, že konečně si na ni budu moct sáhnout. Postavila mě, na chvíli vytáhla prsty, otočila a opět zasunula a dráždila ,,Sundej si šaty a podprsenku a mě tílko a podprdu”, řekla. Svými prsty stále pomaličku hýbala a já ji pomaličku svlékala, abych si vychutnala její odhalující se kozy.

„Doprdele, ty jsou snad hezčí, než jsem si je vysnila. Jak je vůbec možné, že tak velké kozy dokáží držet tak tvar?“

Usmála se na mě, kývla a já jsem se vrhla na ty její ztopořené bradavky. Nejdříve jsem ožužlávala, jazykem dráždila, a pak nasála. Nikola zavrněla a zaklonila se. V tu chvíli jsem zkusila, jak se ji bude líbit, když trochu skousnu. Vytáhla ze mě prsty, které měla mokré až ke svému zápěstí a couvla ke stolu za sebou.

Nárazem se stůl zachvěl a ona se o něj opřela. Odtrhla mě od bradavky a silou mě dostala na kolena. Tím pádem jsem byla v úrovni jejího klínu, který zakrývala sukně.

„Lízej!“

Ozvalo se a já se nenechala pobízet. Schovala jsem svoji hlavu pod sukni a stáhla kalhotky. Kalhotky měla tmavě fialové a bylo vidět, že je má neskutečně proteklé. Nejlepší byla ta její nasládlá vůně a já se do ní ponořila.

Lízala jsem ji poctivě, ale řekla bych, že ona to svojí nadržeností vrátila vše v tu chvíli zpátky a nemělo to konce. To mi nevadilo a přidala jsem i prstíčky. Jeden, druhý, dokonce i třetí se čtvrtým. Pátý se tam vešel taky. Lízat jsem ji přestala a vykoukla ze sukně. Pohled mi oplatila, nasedla na stůl pořádně a lehla si na záda.

Nechtěla jsem vytáhnout prsty, takže mě stáhla sebou na stůj a klečela jsem na stole před jejíma roztaženýma nohama.

„Chci do tebe ještě hlouběji.“

A začala jsem ji ruku tlačit celou dovnitř hezky pomaličku. Vjela mi tam lehce a dlaň se zápěstím najednou byly uvnitř ní. „Pojď vedle mě a uděláme se takhle navzájem.“ Stále klečící, jsem natočila svůj klín k její ruce a tím dostala možnost mě zase dráždit.

Šikovnost jejích prstů mě opět dokázala rychle dostat na hranici před orgasmem a ona k němu taky neměla daleko, protože se začala vevnitř pěkně stahovat. Já jsem to už nevydržela a nechala se unášet silným orgasmem, jaký jsem nikdy neměla. Černo před očima mi zmizelo během chvíle a já ležela na zádech a nad mým hrudníkem byla rozkročená Nikola a dělala se.

Mým pádem na záda mi ruka z ní vyklouzla a ona se potřebovala dodělat. Vztáhla jsem k ní ruku, že ji pomůžu, ale už bylo pozdě. V tu chvíli začala nahlas vzdychat a já na ni nevěřícně koukala. Začala na mě neskutečně stříkat!!!! Stříkala tak moc, že to vypadalo, že jsem právě vylezla ze sprchy, ale nejradši bych ji to udělala znova, abych to zažívala stále dokola a dokola.

Toho se člověk nemůže snad nabažit. Vyčerpaná si lehla na mě a zadýchaně mě políbila „Bože Nikolo, to se mi snad jen zdá. O tom jsem vždycky snila to umět a někoho u toho takhle vidět.“

„Neboj se, budeme spolu na tom pracovat a ty to budeš taky umět. Teď už zavři klapačku.“

Přitiskla jsem ji k sobě až voda pod námi vystříkla a zabořila jsem ji nos do vlasů s myšlenkou, že ještě nějaké příště bude a rozhodně se mám na co těšit.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: