Erotická povídka: Po pracovní době bez povolení

“Konečně klid.” zaradoval se v duchu Marek, když vypustil posledního zákazníka. V obchodním domě s nábytkem pracoval již pár let, letos ho povýšili na vedoucího úseku péče o zákazníky. Zjistil, že to není nikterak lehká práce. Vlastně měl štěstí na velmi tolerantní a chápavou ženu, která ho v kariéře podporovala a nedělala mu výčitky, že je víc v práci než doma.

Bylo jasné, že dnes se taky nedostane domu před půlnocí. A ráno už musí být na pracovišti před šestou hodinou, protože je potřeba dokončit poslední přípravy před slavnostní prezentací nové kolekce nábytku. A pak dostal nápad. Proč by jezdil na pár hodin domů a unaven se ráno trmácel zpět? V oddělení ložnic je přece postelí dostatek. Je to sice zakázané, ale vrátná ho zná a má ho ráda. Tak snad pro jednou přimhouří oči.

Marek vylezl ze sprchy, kráčel opuštěným obchodem a zastavil se u předváděcí manželské dvojpostele s luxusní matrací. “Tady se bude krásně spát.” pomyslel si a vklouzl pod deku. Není divu, že po náročném dni za chvíli tvrdě spal. Náhle ho probudilo ostré světlo do očí. Překvapeně mžoural na osobu v uniformě, která z něj surově servala přikrývku.

“Ale ale, kohopak tu máme? Přistihli jsme zlodějíčka?” ozval se ženský hlas.

Osoba v uniformě konečně přestala svítit baterkou do očí a Marek si ji mohl prohlédnout. Stále před ním pracovnice bezpečnostní agentury, kterou neznal. Byla to mladá žena, odhadem tak 35 let.. Co na ní Marka ale zaujalo na první pohled, bylo její obrovské poprsí, které se dralo ven z neforemné bundy uniformy. Marek se řadil mezi tzv. horňáky, takže jeho penis okamžitě zareagoval.

Marek si všiml, že mu vrátná se zájmem zírá do rozkroku. Uvědomil si, že před ní leží zcela nahý, v přítmí zhaslého obchodu. Jen cíleně namířená baterka osvětlovala jeho připravenou chloubu. “No to je pěkné.” uchechtla se vrátná. “Půjdete se mnou sepsat protokol.” Marek se začal bránit: “Ale já zde pracuji, můžu vám to dokázat, mám služební průkaz a zdržel jsem se po pracovní době.” “Tak mi ten průkaz ukaž.” zasmála se vrátná zlomyslně. Marek sáhl po oblečení odhozeném vedle postele, ale oblečení nikde.

“Někdo mi sebral oblečení. A v něm jsem měl služební průkazku.” vysvětloval zoufale Marek.

“Jo, to určitě. Někdo má zapotřebí krást v noci nějakému tulákovi, co chce spát v obchodě, oblečení. Příště si vymysli lepší historku. A teď jdeme. Sepsat protokol.” Marek se pokoušel zabalit do deky, ale vrátná nesouhlasila. “Ruce pěkně nahoru, ať na ně vidím.” “Nepůjdu přece nahý?” bránil se Marek. Ale vrátná byla nemilosrdná: “To už je tvůj problém.”

“Nikam nejdu.” rozhodl se Marek a posadil se na postel. “Jsem vedoucí oddělení a vy nemáte žádné právo mě někam vodit. Chovejte se slušně, nebo skončíte jako ostraha někdo v supermarketu na sídlišti. V lepším případě.” Vrátná zůstala ledově klidná. “Jak chceš.” Bleskurychle na Marka skočila, svalila ho na postel, otočila na břicho a než se vzpamatoval, měl ruce spoutané za zády jednorázovými plastovými pouty.

Očkem druhého plastového pásku mu protáhla stále ztopořený penis a utáhla tak, až Marek zařval bolestí. Vzala do ruky plastový konec pásku v rozkroku a jemně za něj potáhla vzhůru.

“A teď půjdeme.” Marek vůbec neprotestoval.

Zatínal zuby bolestí a ponížením a poslušně kráčel za vrátnou na improvizovaném vodítku. “Vidíš, že to jde.” usmála se na něj přívětivě. “A jen nezapomeň, že ti to můžu utáhnout ještě mnohem víc.”

Marek byl překvapen, že ho nevede do kanceláře, ale kamsi do skladu. Ale bál se zeptat. “Tady ho máš.” řekla vrátná a strčila Marka do místnosti. Srazila ho kupředu a než se nadál, ležel opět na břiše na nějaké posteli. Smrděla zatuchlinou, až se Markovi obracel žaludek. V místnosti byl ještě někdo druhý, ale neviděl mu do tváře. Ten neznámý mu roztáhl nohy a plastovými pásky opět za kotníky připoutal k železné konstrukci postele.

“Trošku si tě připravím.” pronesl neznámý mužský hlas.

Roztáhl Markovi hýždě a do zadku nanesl vazelínu. Pak začal zasouvat anální kolík. Marek řval víc ponížením než bolestí, ale vrátná mu vrazila do pusy připravený roubík. Nemohl křičet, byl rád, že vůbec dýchá. Kolík se mezitím zanořoval hlouběji a hlouběji. Pak neznámý usoudil, že už stačilo.  Kolík vytáhl a klekl si nad Marka.

Marek neviděl, co se za ním děje. Slyšel jen vzrušené dýchání neznámého a začal se prudce nesouhlasně zmítat. Přitažený kroužek na penisu však jeho odpor zlomil velmi rychle a spolehlivě. Marek odevzdaně ležel a bez hnutí čekal na svůj osud. Neznámý muž do něj pomalu vstoupil. Pak začal přirážet, napřed jemně a pomalu, postupně zrychloval a zdrsňoval. Ke konci už Marek bolestí ani nevnímal. Konečně se neznámému vydral z hrdla vítězný vrcholný výkřik a odvalil se z Marka pryč.

Když přišel Marek k sobě, stále ležel připoután v poloze na břiše.Zadek ho pálil, cítil po sobě vlhkost. Jen doufal, že to není sperma neznámého muže. Ta představa mu byla odporná. “Teď tě uvolním”. zaslechl hlas vrátné. Cítil, jak mu povoluje tlak u kotníků. “Můžeš se obrátit na záda jestli chceš a zvládneš to.” Marek chtěl, ale nešlo to.

“Nevadí. Jmenuji se Judita a vysvětlím ti, jaké máš možnosti.

Až tě propustím, můžeš samozřejmě zavolat policii. Ale kamerový záznam končí tím, jak jsi byl v posteli a vzrušeně na mě zíral. Zbytek už bude jen tvůj výmysl. A garantuji ti, že tvá vzrušená fotka se stane hvězdou Instagramu. Druhá možnost je, že se ještě vzorně postaráš o mě. Ráno přijdou moji kolegové a najdou nás tu. Situaci pochopí a budou diskrétní. Bude to zároveň omluva, že jsi zůstal v práci přes noc, aniž bys to měl předem schváleno. Vyber si.”

Judita nečekala na odpověď a začala se svlékat.

Sedla si před Marka na postel a roztáhla nohy. “Lízej.” zavelela.

A Marek poslušně začal. Postupoval od stydkých pysků směrem dovnitř. Nevynechal jediné místo a snažil se vysledovat, co se jeho trýznitelce líbí. Docela mu to usnadnila. Když nebyl efektivní, tak ho zkrátka švihla bičíkem. Když se přiblížil ke klitorisu, začala Judita vlhnout. Marek byl docela rád, protože už mu řádně vyschlo v ústech.

Marek se rozhodl, že Juditu potrápí. Cítil její napětí, její sílící vzrušení a poněkud polevil v úsilí. “Dělej.” řvala Judita a začala ho nemilosrdně švihat bičíkem po zádech. Dosáhla však opačného efektu. I Marek cítil vzrušení a ještě polevil  v lízání. Judita se kroutila jak šílená. Opakovanými ránami se snažila Marka přimět, aby dokončil práci. Ten se jí však smál a přestal úplně. Ať taky trpí, když on trpěl celý večer. Judita v afektu zatáhla za kroužek na jeho penisu a utáhla mu ho, co to šlo. Tím však ještě přilila do ohně Markovu vzrušení.

Marek se svíjel bolestí a touhou, Judita Marka nepříčetně švihala jak smyslů zbavená.

Pak jim oběma došli síly. Nakonec to byl Marek, kdo zachoval zbytky chladného úsudku. “Za chvíli přijde ranní směna. Najdou nás takhle. Nebo mě můžeš rozvázat. Dokončíme, co jsme začali, a budeme se držet tvého původního plánu o nevěře. Vyber si.” Po chvíli Marek cítil, jak pouta na jeho rukou konečně povolila.

Marek se protáhl, uvolnil kroužek na penisu a vrhl se na Juditu. Nezdržoval se předehrou, prostě do ní tvrdě vstoupil a přirážel a přirážel. Judita řvala bolestí i radostí a najela na Markův rytmus. Za chvíli bylo po všem. Leželi vedle sebe, uvolněně a šťastně se usmívali. Vlastně to nebyl tak špatný večer, honilo se Markovi hlavou, když v doznívajícím orgasmu jemně hladil Juditina obrovská prsa.

“Tak jaká byla noc?” zahlaholil vesele střídající strážný z ranní směny a významně mrkl na Juditu.

“Já mám pochopení pane vedoucí, nebojte, nikomu ani slovo. Na Tondu je spolehnutí, ten nic neprozradí. Tonda, to jsem já, klidně si můžeme tykat, pokud by se vám to nepříčilo. Tady máte oblečení. V pátek mám zase ranní, tak se klidně můžete s Juditkou stavit.”

Marek neposlouchal, co Tonda vypráví. Poznal ten hlas bezpečně. Orosil se hrůzou a odporem. Už věděl, kdo byl noční neznámý. A přemýšlel, s kým si přehodí páteční odpolední směnu za ranní. Ale tím zase přijde o Juditino poprsí…

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: