Oddejte se kouzlu tantrických masáží

Cítíte se unavení, bez energie? Nebaví vás poslední dobou sex tak jako dříve? Jestliže jste si na obě otázky odpověděli ano, nastal čas s tím něco podniknout. Potřebujete uvolnit napětí, které se ve vás nahromadilo a objevit v sobě novou sexuální energii. Pomůže vám tantrická masáž.

Jemné dotyky povzbudí vaše smysly

Pokoj budhaKlasické erotické masáže jsou sice velmi příjemné a dokážou povzbudit vaši sexuální touhu, ale neumí ve vás uvolnit zablokovanou energii. Spojení sexuálních a duchovních prvků vám zajistí jenom tantrická masáž celého těla. Právě ona vám dokáže otevřít skryté komnaty erotických zážitků. Odhalíte v sobě netušená erotická tajemství. Pravděpodobně zjistíte, jak málo jste dosud znali své tělo. Zkušené masérky speciálními technikami promasírují celé vaše tělo. Využívají přitom i nejrůznější pomůcky, jako třeba hebká peříčka. Díky tomu povzbudí citlivost vašich smyslů. Poznáte své erotogenní zóny, pocítíte skutečné blaho.

Masérka věnuje pozornost intimním partiím

Nemusíte se ničeho bát, protože všechno probíhá za intimního osvětlení a v důvěrné atmosféře. Před masáží dojde ke společné sprše s masérkou. Tělesná blízkost je základem. Tantrická masáž s vyvrcholením vám dodá novou životní energii. Masérka se vás bude velice jemně dotýkat 1,5 hodiny a zvláštní pozornost věnuje především vašim intimním partiím. Po celou dobu masáže je masérka úplně nahá, případně se podle vašeho přání může obléknout do svůdného spodního prádla, košilky či krajkových punčoch. Ovšem upozorňujeme, že tantrická masáž neznamená sexuální služby. Sexuální návrh může být pro masérku takovou urážkou, že masáž hned ukončí.

Páry mohou sladit svoji sexualitu

pokoj tantrické masáže PrahaPro koho se tento druh masáže hodí? Umí pomoci v případě poruch erekce, předčasné ejakulace, problémů v sexuální oblasti či při depresích. Dokáže uvolnit svaly, podpořit krevní oběh. Zlepší vaše sexuální prožitky díky odblokování energetických drah ve vašem těle. Hodí se i pro páry, které mohou společným zážitkem upevnit svůj vztah, prožít nové erotické impulsy a sladit svoji sexualitu až ke společnému vyvrcholení. Masáž pro páry je ukončena masáží intimních partií, tedy joni a lingamu.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: