Home > Zajímavosti a inspirace > Sexy prádélko jako zbraň ženského svádění

Sexy prádélko jako zbraň ženského svádění

Velkou zbraní žen ve svádění je sexy prádélko. Dáma nemusí bát ani striptýzová profesionálka a přitom si může osvojit umění, jak partnera nadchnout sexy kolekcí prádélka a nažhavit na vášnivé představení.

Obsah článku

Černá krajka je dokonalá

Muži jsou nastavení na vizuální vjem, který podnítí jeho touhu, proto by ženy rozhodně neměly výběr dokonale padnoucího prádla podcenit. Podstatné je, aby si žena vybrala takové prádlo, ve kterém se bude sama cítit příjemně. Jakmile ji bude někde škrtit a úplně jí nepadne, partner to brzy pozná a z vášnivého představení nebude nakonec nic. Po jakém sex prádélku sáhnout, aby efekt byl dokonalý? Například královna striptýzu Dita von Teese doporučuje soupravu z podprsenky, kalhotek, podvazkového pasu a punčoch. Ideálně z černé krajky, která působí na ženském těle dokonale šik. Je elegantní, sluší v podstatě každé ženě, ale zároveň v muži podněcuje ty nejdivočejší představy, takže efekt je dokonalý.

Letí podprsenky balkonového střihu

Pokud jde o podprsenku, nyní letí balkonový střih s malými vycpávkami. Ty musí být tak akorát, když jsou příliš velké, vzniká nepoměr mezi nimi a velikostí prsou a to každého praští do očí a rázem je po sexy dojmu. Platí, že prsa by nikde neměla přetékat z podprsenky, a to ani vepředu, ani po stranách, ale ani vypadávat ven při předklonu. Zároveň zadní část podprsenky a ramínka nesmí řezat do zad a ramenou, zapínání nesmí odírat pokožku zad. Podprsenka splňující tyto parametry bude vypadat opravdu šik, nechá vyniknout tvar prsou.

Podvazkový pás s punčochami působí eroticky

Spojení punčoch a podvazkového pásu vyzdvihne krásné nohy a je příslibem erotických her. Podvazkový pás je dokonale sexy rekvizitou, nejlepší je s kovovými úchyty, které opravdu udrží punčochy na místě, aniž by je ale zároveň poničily a potrhaly. Není nic erotičtějšího, než když se žena naučí připínat a odepínat punčochy z pásu tak, že to bude zvládat jakoby mimochodem. Tím pány výborně nažhaví k dalšímu pokračování. Pokud jde o punčochy, zjistěte, jaké vám budou nejvíc vyhovovat. Některé ženy volí nylonky, jiné strečové, každé jsou nadšené z jiných. Záleží i na tom, co má rád muž, pro kterého žena své představení v erotickém prádle chystá. Někdo třeba dává přednost síťovaným punčochám.

Šik jsou i kalhotky s vyšším pasem

Výběr sexy kalhotek je také důležitý. Rozhodně neplatí, že sexy kalhotky jsou pouze tanga s úzkými šňůrkami, která odhalují úplně všechno. Právě naopak. Nechceme samozřejmě propagovat bavlněné kalhotky s nohavičkami po babičce, ale klasické střihy kalhotek s vyšším pasem a boky jsou velmi sexy. Samozřejmě, že je ovšem nutné volit jiné materiály než bavlnu. Průsvitné kalhotky s vysokým pasem a důmyslnými krajkami muže dokonale odzbrojí. A pokud žena chce, může být ještě rafinovanější a pod větší kalhotky z průsvitného materiálu si vzít třeba už zmiňovaná miniaturní tanga. Tím dodá kolekci sexy prádélka ten správný říz a striptýzu grády. Také je důležité nosit kalhotky přes podvazkový pás. Může se stát, že je žena bude potřebovat rychle svléknout…

Každý kousek je třeba vyzkoušet

Ve výbavě každé ženy by zkrátka neměla chybět jedna kolekce sexy prádélka. Vhodné střihy dokážou zdůraznit obliny a skryjí případné nedostatky. Není třeba kupovat nic ukvapeně, ale pečlivě se rozhodnout a vše vyzkoušet. Každé ženě bude pasovat něco trošku jiného, podstatné je, aby v sexy prádélku byla spokojená sama se sebou, potom bude žádoucí i pro svého partnera. Kromě zmiňované černé klasiky se dá pořídit třeba červené prádélko pro ohnivé dračice, růžové pro něžné hry, tělové pro decentní dámy na úrovni nebo třeba zelené či modré pro romantičky.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: