Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Aneta odvedle

Erotická povídka: Aneta odvedle

Cestou do kanclu jsem si vzpomněl, že mi mobil stále visí doma na nabíječce. Měl jsem čas, takže jsem se klidně otočil a pěšky zamířil nazpět. Domů to bylo ani ne deset minut, k tomu hřálo jarní, příjemně teplé dopoledne. U vchodu stála dodávka, tu jsem si ale nijak neprohlížel a svižně jsem vyšel tři patra, abych odemkl byt.

Nabitý mobil jsem strčil do kapsy u kalhot, znovu nazul boty a byt opustil. Na schodišti jsem minul mladíka, který s mladou ženou stěhoval stolek do našeho patra. Protější byt měl tedy být znovu obydlen. Až venku na ulici mi došlo, že jsem se měl alespoň zdvořile nabídnout a nenechat snad ještě náctiletého kluka tahat nábytek s mladou slečnou do nejvyššího patra.

Po dvaceti minutách jsem byl již v bojové pohotovosti vlastní kanceláře a prostřednictvím firemního notebooku řešil zapeklitý případ týkající se bezpečnostního softwaru. Občas mi na mysl přišla bývalá přítelkyně. Náš rozchod byl čerstvý, udál se teprve minulý týden.

Vybavil jsem si též budoucí slečnu od naproti. Byť jen letmý pohled na ni prozradil něco o její kráse. Měla dlouhé blonďaté vlasy, na rozdíl od mé černovlasé ex s vlasy na úrovni ramenou. V mé mysli přesto zvítězila pracovní vášeň a na obě ženy jsem se rozvzpomenul až kolem druhé hodiny, kdy jsem se rozhodl něco najíst.

Krátce po čtvrté hodině jsem to zabalil a pěšky vyrazil domů. Neměl jsem nic v plánu, ale chtěl jsem si objednat pizzu a podívat se na kamarádem doporučený film. Dodávka již byla pryč a já na chodbě ani nikoho nepotkal. Zul jsem boty a šel si umýt ruce. Znenadání zazvonil zvonek a já s vlhkýma rukama otevřel. Nová sousedka mě pozdravila a já si ji poprvé mohl prohlédnout.

Nebyla vysoká, měřila tak 160 centimetrů a celkově štíhlá až hubená. Měla na sobě obyčejné domácí oblečení, ale v obličeji byla krásná. Milý obličej se mě po chvíli váhání zeptal, zdali jsem svolný k tomu jí pomoci.

„Promiňte, že jsem Vás zapomněl pozdravit. Samozřejmě Vám pomohu,“ odpověděl jsem slečně.

 V přízemí zůstala stát ještě pračka, o níž jsem při návratu pohledem nezavadil. Byl to starší typ a nezbývalo než ji dostat do třetího patra s její pomocí. Akce vydala skoro na dvacet minut, poté byla pračka na příslušném místě v její koupelně. „Nechcete udělat čaj?“ zeptala se.

Souhlasně jsem kývl a pozoroval ji odejít do malé kuchyně. Ani prsa ani zadek neměla výrazný, ale byla zato zvláštně roztomilá a krásně ženská. Následoval jsem ji a specifikoval černý čaj, který naštěstí měla.

 „Cukr nemusíš. Mimochodem, jmenuju se Patrik.“

Otočila se na mě a mírně pousmála. „Aneta,“ odpověděla.

Vypil jsem čaj a s Anetou se rozloučil. Večer jsem strávil koukáním na film a další den jsem s přáteli vyjel na in-line bruslích. Nedělní dopoledne jsem dospával spánkový deficit a vzbudilo mě až klepání na dveře. Rozespalý jsem otevřel, bez trička a v trenkách. Za dveřmi stála rozrušená Aneta. Pozdravila a na pár vteřin se odmlčela, ale moje němota ji přiměla se svěřit.

Neměla peníze, jen trochu na zaplacení nájmu, alespoň to tvrdila. Nabídla mi úklid mého bytu za pár korun, aby nemusela žebrat o jídlo. Byl jsem z toho rozpačitý, ale pozval jsem ji dále a udělal nám oběma snídani. Nabídl jsem jí, že po snídani u mě může vyluxovat a vytřít a vyžehlit mi, s čímž vším pokorně souhlasila. Úklidem se víceméně uklidnila, a já mezitím odepsal na několik mailů.

Když jsem vcházel do ložnice, zrovna stlala. Měla na sobě šortky a já k ní pocítil touhu. Otočila se na mě, vědoma si toho, že na mě špulila zadek. Byla docela nervózní, tím spíše, když jsem jí zalichotil.

„Jsi pěkná baba,“ řekl jsem.

Pomalu jsem se přiblížil k jejímu tělu a chytil ji za ruku. Zachvěla se. Koukal jsem do velkých hnědých očí a rozhodl se vyrazit do útoku polibkem. Nebránila se. Moje druhá ruka zakroužila kolem jejího pasu.

Naše ústa se na moment odloučila, když jsem se znovu podíval do jejích očí. Magicky se stávala krásnou a krásnější, a zatímco se moje ústa opět posouvala k těm jejím, mé ruce pomalu sklouzávaly na její pozadí.

Pevně jsem jej uchopil a zmáčknul, abych vyslal signál, že ji chci obsadit. Anetina defenzíva se řítila směrem k nule ve chvíli, kdy mě nechala, abych ji položil na postel. Opatrně jsem si na ni lehl, ona roztáhla nohy tak, abych tam mohl dát nohy své. Líbání pokračovalo i jemné dotyky. Svlékl jsem jí tričko a ona poté svlékla tričko ze mě.

Vzápětí si bez váhání sundala podprsenku a já spatřil její malá prsa, zato nádherná. Začal jsem je laskat a její dýchání prozradilo, že je spokojená. Odpoutala se a svlékla si šortky. Natáhl jsem ruce a sundal i kalhotky a pak si ji přitáhl k sobě.

Nešikovně (až komicky) jsem ze sebe setřásl tepláky, sundal trenky a bez váhání namířil můj vzrušený úd do ní. Ucítil jsem příjemnou tíseň Anetiny svatyně, položil se na ni a v misionářské poloze započal přirážet, pomalu a vášnivě. Její ruce se mě dotýkaly na zádech a na ramenou, posléze mě hladila i ve vlasech. Dívala se mi do očí a já ji musel opět políbit. V ráži jsem přirážel a brzy jsem zaplnil její nitro semenem.

Chvíli jsme oddychovali a pak jsme oba zpocení odešli společně do sprchy. Když jsme se o deset minut utírali do stejné osušky, zeptal jsem se ji, zdali tu nechce zůstat na oběd a že bychom mohli něco v průběhu dne podniknout. Usmála se a vyřkla nahlas svůj jednoznačný souhlas.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: