Erotická povídka: Odjezd na chatu

V pátek se u mě stavovala kamarádka s tím, že jedou s přítelem na víkend a potřebuje něco… Něco.

K mému milému překvapení vybrala sadu pout, důtek a masky na oči. Včera jsem se s ní viděla a samozřejmě ji důkladně vyzpovídala.

Koupenou sadu hodila do kabelky a pospíchala domů. Rychle se osprchovat, převléknout, vzít tašku s věcmi, zabalit jídlo. Má na to jen hodinku.

Najednou stál v kuchyni. Vůbec neslyšela klíče v zámku, zabraná do rovnání pochutin do tašky, ještě v ručníku s mokrou hlavou. Ví, jak zbožňuje, ji vidět jen v ručníku, ještě s mokrou kůží po sprše, když jí poslední kapky vody, které se nevsály do ručníku, stékají po nohách a z mokrých vlasů kapičky vody stékají po zádech.

Políbila ho a vrátila se k ukládání jídla do tašky. Neprotestoval, sedl si a užíval si tohle mokré představení. Jeho pohled od té kapičky vody, co jí stékala po stehně, odpoutala krabička v její kabelce, která ležela otevřená na stole. Oči mu svítily, když zkoumal obsah. Tak tohle musí zkusit, teď hned.

Zvedl se ze židle. Chytil ji za ramena, políbil ji na krku. Natáhl se pro pouta. Ruce jí spoutal za zády. Neodolal, aby jazykem slízl tu kapičku vody, co jí stékala po krku dolů. Natáhl se pro masku, aby jí zakryl oči. Nebránila se. Jednou rukou držel pouta, jako opratě a prsty druhé ruky sledovali cestu kapičky vody po krku, po zádech.

Zatáhl za ručník, aby z ní spadl a on mohl hledat další cestu kapek vody. Stála tam nahá, bříškem opřená o kuchyňskou linku, chvějící se vzrušením. Přitiskl se k ní zezadu, tak aby její spoutané ruce mohli cítit jeho tvrdé vzrušení. S každou částí svých dlaní a prstů seznamoval její tvrdé bradavky. Když jí rukama sjížděl na bříško, cítil, jak se celá vzrušením chvěje.

Její spoutané ruce se snažily polaskat s jeho ptákem, pomoct mu ven z kalhot, aby ho cítila v sobě. Věděl, jak její tělo na vzrušení reaguje, a těšil se na její mokrý klín, jak mu její šťáva poteče po prstech. Jak jí při prvním dotyku klitorisu, projede elektrický impuls.

Bylo to přesně tak, jen se jejího naběhlého klitorisu dotkl, prohnula se, kousla do rtů a jemně vzdychla. Stáhla nohy k sobě, zaťala svaly, jeho ruka nemohla pryč a pohybem boků se jí snažila pomoct umučit klitoris.

Už to nevydržel, rozepnul si kalhoty a stáhnul trenky. Nechal ty dvě spoutané nenasytné ruce laskat ten tvdrej kolík. Natáhl se pro důtky. Jemně ji jimi přejel po zádech a s prvním přírazem ji jemně švihl přes zadeček. Zasténala.  Jednou rukou ji držel za pouta.

Pomalu ho vytáhl z její horké mokré jeskyňky. A znovu tvrdě přirazil a švihl ji přes zadeček. A znovu a znovu. Nemusela ho prosit, aby přitvrdil, nemohl se její vlhké horké jeskyňky nabažit, přirážel, jak nejsilněji mohl, aby cítil každý její kousek. Slastně se rychle šplhal k vrcholu. S posledním přírazem, než jí postříkal zadeček, jí přes něj ještě šlehl.

Šli si dát spolu sprchu a na víkend odjížděli s malým zpožděním, ale se slastným výrazem. Samozřejmě sadu brali s sebou a role si vyměnili. Několikrát.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: