Erotická povídka: Bezmocný

Jmenuji se Radek. Chci se s vámi podělit o zážitek, který se mi stal v létě roku 2013 s jednou mojí kamarádkou, říkejme jí třeba Lucka. Rád to zopakuju nebo si rád přečtu názory: Awrol@seznam.cz

Jednoho dne mi Lucka napsala, jestli nechci přijít na návštěvu, pokec, vínko. No proč ne, dlouho jsme se neviděli. Znali jsme se jen letmo z tréninků bojových umění, prohodili jsme pár vět, vyměnili si čísla. Nevím ani kdy naposledy jsme se viděli. Každopádně teď jsme byli domluveni na páteční večer u ní. 

Těšil jsem se na příjemný večer, ale nic jsem od toho neočekával. Zazvonil jsem, Lucka otevřela, dal jsem jí přátelskou pusu na tvář a pozvala mě dál. Sedli jsme si na gauč, nalili si vínko a povídali o všem možném. Je to moc milá, hezká, štíhlá, dvaceti čtyř letá dívka s hnědými vlasy a zelenýma očima.

Slovo dalo slovo, vínko zabíralo, ruka kolem ramen a za nedlouho jsme byli u líbání, ani jsem to nečekal. Nicméně jsem nezahálel a snažil se zjistit, co se pod její halenkou skrývá, když v tu chvíli mě zastavila, prý že chce něco zkusit.

V tu chvíli jsem z toho nebyl zrovna moc nadšený. Řekla mi ať se celý svléknu, přesto dál seděla a dívala se na mě, nebylo mi to moc příjemné, ale tak co… 

Svléknul jsem se a můj v tu chvíli již připravený penis trčel vzhůru. Důkladně se podívala a jen pousmála. Zvedla se, otevřela šuplík a vyndala provaz. Trochu mě to zaskočilo, ale nijak jsem neprotestoval. Přistoupila ke mně a začala mi svazovat ruce, pevně je utáhla a přivázala k nim další provaz.

Jako další překvapení vytáhla šátek a zavázala mi oči. Vzala mě za ruce a někam vedla, byl jsem z toho všeho hrozně zmatený, nic takového bych od ní nečekal, na druhou stranu plný očekávání co bude dál.

Zvedla mi ruce a přivázala ke stropu k háku, na kterém ještě před chvílí visel boxovací pytel. Silně provaz utáhla, až jsem byl nucen stát jen na špičkách a i to bylo dost obtížné. Na chvilku odešla a já netušil, co se bude dít dál. 

Uslyšel jsem, jak se vrací a nemohl se dočkat toho, co se bude dít. Přiblížila se ke mně zezadu a přitiskla se k mému tělu, byla nahá. Mohl jsem cítit její horké tělo a pevná ňadra, která se tlačila na moje záda. Nehty mi přejela od krku přes břicho a až se přiblížila až k mé chloubě, vzala do ruky koule, trochu je pomačkala, pevně uchopila penis a já ucítil neskutečný pocit vzrušení. 

Obešla mě a já ucítil horký vlhký jazyk na špičce, začala ho olizovat, jezdit po celé jeho délce a nezapomínala ani na koule. Náhle si ho zasunula téměř celý do pusy a já myslel, že exploduju, začala usilovně kouřit, pomáhat si rukou a hrát si s koulema, nedalo so to dlouho vydržet a já jí vyprázdnil veškeré svoje zásoby do její lačné pusinky, cítil jsem, jak vsává každou kapku mého spermatu. Ještě chvíli kroužila jazykem a já byl opojený doznívajícím orgasmem. 

V tu chvíli jsem chtěl jen jedno, odvázat a případně se k ní přitulit, jenže to co mělo následovat, by mě nikdy nenapadlo. Na chvíli se vzdálila, cítil jsem, jak můj penis ztrácí na objemu, až erekce zcela ustala. V tu chvíli se znovu přiblížila, vzala ho do ruky a začala omotávat provazem, podvázala koule, omotala penis u kořene a vše celkem pevně utahovala.

Teď už jsem vážně nechápal, začínal jsem být dost nervózní, když skončila, zaslechl jsem zvuk izolepy, náhle mi s ní začala omotávat ústa, čímž mi bylo znemožněno vydat jakýkoli zvuk a moje obavy byly stále silnější. Už jsem se udělal, co dalšího mě může čekat, svázaný, bezmocný. Naklonila se ke mně a pošeptala do ucha: ještě jsem ani nezačali a tobě se nedokáže ani postavit? 

V tu chvíli mi projelo vzrušení snad celým tělem, hned mě uchopila, vložila si penis do úst a začala sát. Okamžitě jsem ucítil, jak se začíná znovu nalévat. Jenže to byl právě problém, jelikož provaz se začal utahovat a doslova drtit vše co obepínal.

Vzrušení přecházelo v bolest a já nevěděl co dál, ona však nepřestávala, dál usilovně dráždila žalud a občas letmo zavadilo o právě drcené koule. I přes to všechno jsem ucítil, že je šance na to abych se udělal a pak měl snad klid, začal jsem zrychleně dýchat, když v tu chvíli přestala. Poodstoupila a to, co přišlo, bych si nedovedl představit ani v těch nejčernějších snech.

Neskutečná rána, která dopadla na moje koule, projela celým mým tělem, až se mi zatmělo před očima a bolest byla k nevydržení. Okamžitě uchopila moje koule do ruky a začala je mačkat ve své dlani, políbila mě na ucho se slovy:

„Vy chlapi jste všichni stejní, udělat se a tím to pro vás končí. Ale dneska je to jen začátek a máme celý večer.“

Přejel mi mráz po zádech při představě, co mě může ještě čekat. 

Erekce byla samozřejmě okamžitě pryč, myslel jsem jen na tu neskutečnou bolest a na jména která jsem jí v tu chvíli chtěl dát. Jí to ale ani v nejmenším neodradilo, okamžitě se znovu vrhla na kouření se snad ještě větším odhodláním.

Chvíli to trvalo, ale penis se znovu začal probírat, když zřejmě usoudila, že je dostatečně tvrdý, přestala, otočila se a já ucítil, jak se napichuje na můj penis, byla neskutečně vlhká, vklouzl jsem do ní tak hladce… neskutečné.

Začala přirážet a já byl u vytržení, nevěděl jsem jestli se soustředit na ten dokonalý pocit, který mi dopřávala, nebo bolest z utažených koulí umocňovanou při každém jejím nárazu. Ucítil jsem, jak to na mě jde, myslel jsem jen na jedno: stříkat, stříkat. A bylo to tu. 

Neskutečný pocit výbuchu, na který jsem tak dlouho čekal přerušila bolest, napětí, neskutečný pocit při kterém jsem měl pocit, že moje koule explodují, ale penisem neprošla ani kapka spermatu. Ona stála přirážela a dál mučila moje koule, měl jsem pocit, že tohle opravdu nepřežiju. Přestala a já doufal, že je to konec, ale ne, vzala si ho do ruky a začala kroužit a vtlačovat do svojí druhé dírky, trvalo to a s každým pohybem narůstalo moje utrpení, až tam byl celý.

Chtěl jsem jí, tak moc jsem jí chtěl naplnit její útroby, ale nešlo to, všechny moje pokusy alespoň trochu ulevit svému napětí selhaly a ona mě dál souložila svým těsným otvorem, začal jsem jí jít naproti v neustálé snaze o výstřik.

Všimla si toho a okamžitě přestala, obešla mě a povídá: tak ty to máš rád do zadku jo?.. při tom mi přejela rukou přes půlky a mě znovu zamrazilo, navlhčila si prsty a začala se dostávat do mého análu, vzala nějakou věc zabořila ji až jsme myslel že nevydržím a urvu ten hák ze stropu (což nebylo možné). 

„Líbí se ti to čůráčku?“ – pokrčovala. Nemohl jsem vydat ani slovo, uchopila moje koule a znovu je začala drtit ve své ruce a následně i plácat. Moje vzrušení, bolest z drcení koulí a něčeho obrovského zaraženého v mém análu byla neskutečná. 

Po tom všem se vrátila k mému penisu a znovu ho začala kouřit. Přidávala a přidávala a já znovu ucítil nějaký náznak, o který jsem se ani nezajímal, protože jsem pochopil, že moje utrpení má ve svých rukou. V tom přestala, uvolnila můj anál a současně povolila provaz který mě tak mučil.

Pokračovala v kouření, masírovala moje bolavé koule a já začal stříkat, neskutečnou dávku mrdky v obrovský proudech jsem jí hrnul do jejích úst. Ona sála a sála a já cítil úžasný pocit na který jsem celou dobu čekal a nemohl k němu dojít. Tohle už je snad opravdu konec. 

Jenže byl blízko, ale ne zcela. V tu chvíli jsem dostal další ránu pěstí do koulí a další a další, připadal jsem si jako boxovací pytel. Bolest byla nesnesitelná a veškeré snahy o vzdor potlačeny. Když rány ustaly, odvázala mě a já se jen bezmocně svezl na zem. Nemohl jsem se ani pohnout, ležel jsem a snažil se dát do hromady, místo toho jsem usnul a probudil se až ráno, vedle Lucky, která byla stulená u mého těla. 

Setkali jsme se ještě jednou, ale tentokrát jsem to nebyl já, kdo byl tak bezmocný! 

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: