10 žhavých tipů pro zpestření sexu

Je váš sex s partnerem už stereotypní? Nudíte se chvilkami? Mám pro Vás 10 tipů, čím si můžete Váš sexuální život zpestřit a odstranit z něj nudu a stereotyp!

Sex nemusí být po 10 letech, či více letech sexuálního soužití s jedním partnere, nuda. Právě naopak. Když už se tak dobře znáte, nemusíte se před ním stydět a můžete spolu pořádně řádit.

1. Zpět do mladých let

Zkuste si zahrát nějakou hru, například prší, poker nebo jinou hru, která je rychlá a při každé prohře si partner musí svléknout jeden kus oblečení.

2. Společný večer

Víte, že budete mít večer jen sami pro sebe? Připravujte se na něj už od rána. Nechte ráno u postele vzkaz, s nějakým hezky eroticky laděním vzkazem. Naslibujte, že přinesete modré z nebe. Pište si s partnerem choulostivé a žhavé zprávy. Buďte sexy i přes mobil! No a večer vše splňte!

3. Sex nemusí být vždy jen v posteli!

Zajeďte si s partnerem na noc do krásného hotelu, kde vám po náročné a vášnivé noci přinesou snídani až pod nos. Nebo pokud rádi chodíte na procházky, najděte si nějaké odlehlé místo a pomilujte se v přírodě. Adrenalin a vzrušení toho, že Vás u toho může někdo nachytat, tomu dodá ještě větší grády!

4. Šup s polštářem pod ženský zadek

Chcete si zpříjemnit misionářskou polohu? Ať si dá žena pod zadeček polštář (nebo klidně více). To způsobí vysunutí pánve výš a tím do Vás muž může proniknout hlouběji. Nejenže žena ucítí svého partnera hlouběji, ale i pro muže to bude něco nezapomenutelného.

5. Poloha koníčka je už pasé!

Nevadí už klasická poloha “na koníčka”? Zkuste se k partnerovi otočit zády. Pro větší a lepší stabilitu se chyťte partnerových nohou. Tato poloha zaručí ženám to, že se můžou více odvázat, když na svého partnera nevidí a pro muže to přináší dokonalý výhled a pohled na celé dění!

6. Spojte užitečné s příjemným

Dejte prádlo do pračky nebo sušičky, spusťte ji a využijte její vibrace k sexu. Nejen, že příjemně vibruje, ale i krásně hřeje a tak partner bude mít méně práce.

7. Šetřete vodou!

Zalezte si spolu do vany, udělejte si horu pěny, umyjte si vzájemně záda, namasírujte se hlaďte se. Cokoliv, co Vás napadne. Fantazii se meze nekladou! Vezměte si s sebou oblíbený alkoholický nápoj, zapalte všude svíčky a vezměte si něco malého na zub. Většinou to ani jeden z partnerů nevydrží a k sexu dojde přímo v koupelně!

8. Padesát odstínů šedi!

Ne všechny žena mají rády pomalý, harmonický sex. Některé ženy touží po tom, aby se jich jejich partner zmocnil a dělal si s nimi to, co jemu se zlíbí. Zkuste například svázání rukou a nohou, použijte pásky přes oči a trochu bolesti můžu ženu také hodně vzrušit! Ovšem s tou bolestí to nepřežeňte!

9. Vibrace i pro muže

Slyšeli jste někdy o vibračním kroužku pro muže? Zkuste to! Po nasazení bude muži penis příjemně vibrovat, zároveň bude dráždit Váš klitoris a ještě ke všemu jemně anální otvor muže. Nebraňte se takovým věcem. Uvidíte, co to s Vámi bude dělat.

10. Herecké výkony jsou fajn!

Máte oblíbený film či seriál, kde jsou hlavními hrdiny muž a žena? Zkuste si na ně zahrát. Zkuste být někdo jiný. To Vám pomůže odbourat stydlivost a sex si více užijete! Když k tomu zvolíte i vhodný oblečení či kostým, bude to na vyšší úrovni!

Je mnohem více rad a triků, jak si sex zpestřit, ale tyto jsou lehce přístupné a dají se provést prakticky už dnes, tak na nic nečekejte a užijte si svou noc plnou vášní!

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: