Tipy a rady, jak co nejlépe dosáhnout ženského orgasmu – inspirace

Jak je všem již známo, ženský orgasmus je něco, co se jen tak nevidí, skoro až další div světa.Proto jsem se rozhodla, že Vám napíšu pár tipů a rad, jak jako žena dosáhnout orgasmu. Tak jdeme na to!

Hrajte si se svým klitorisem

Na sex není jen penis. I ženy mají své “penisy” a tím je právě tzv. klitoris. Pokud bychom šli více do hloubky, tak při vývinu plodu, mají obě pohlaví takovou delší hadičku, které se pohled působnosti chromozomů buď zvětší a stane se z toho penis, nebo zmenší na klitoris.

Zkuste při souloži dráždit svůj klitoris. Sama žena ví přeci jen nejlépe, jak a kde to má nejradši. Navíc ve spojení se souloží to bude zase jiná pohádka!

Pozice: Žena nahoře

Při této poloze mohou ženy ovládat celý průběh soulože. Rychlost, hloubku vniknutí, čímž můžete trochu vašeho partnera poškádlit a také ovládáte intenzitu. Zkrátka a dobře, teď jste vládce a je jen na Vás, jak vaše soulož bude probíhat. Váš kůň je osedlán a připraven na projížďku!

Zkuste se při této poloze například prohnout v zádech, předklonit nebo chyťte milence okolo krku.

4polohymesiclaskybbSprávně dýchejte

Jak možná ještě netušíte, tak orgasmus se skládá ze série rytmických svalových kontrakcí. Aby k tomu ale došlo, musí mít vaše svaly dostatek kyslíku.

Zapojte se

Nenechte všechnu dřinu je na vašem partnerovi. Vycházejte mu vstříc svými pohyby. Hýbejte pánví, kružte boky a nebo boky narážejte v protisměru partnera.

Pozice: Nohy na rameno

Křeslo, konferenční stolek, gauč nebo hrana postele. To vše Vám může být nápomocí při této poloze. Jak už z názvu polohy vyplývá, jde tu o to, aby partnerka měla své nohy na ramenou jejího partnera. On může například ležet, sedět nebo klečet, jak je to jemu příjemné.

4_polohy-sexu

Hrajte si s prsy

Ženy jsou obecně známo citlivé na prsou. Ale méně se už ví to, že mnoho žen miluje, když ji partner dráždí prsty bradavky. Může za ně trochu zatahat, hmnout je v prstech nebo do nich lehce štípat.

Pozice: Muž doráží zezadu

Tato poloha je všemi páry dost oblíbená a velmi nakloněná k vyvolání ženského orgasmu! I když se může na první pohled zdát, že všechna práce jen teď na muži, není tomu tak. Žena může tlačit svá stehna k sobě. Muž by se měl mírně naklonit dopředu, ale zároveň do ženy pronikat se shora tak, aby penis zasahoval bod G co nejpřesněji. Jen si u této polohy nejde pozor, aby na Vás váš partner na váš příliš neležel.

sex_7polohyee

Buďte sprostá

Zkuste vašemu partnerovi pošeptat něco vulgárnějšího do ucha, pokud se mu to bude líbit, váš nápad bude opakovat. Ač se to může zdát jako banalita, opravdu to zvýší sexuální napětí, věřte mi. Sex nemusí skončit pouze s vyvrcholením muže. Pokud se s partnerem hezky sladíte, což není vůbec jednoduchá věc, tak vaše soulož může končit orgasmy vás obou!

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: