Erotická povídka: Bidlo 19

Johan Bidlo

necktie-1284463_640

Byla neděle před polednem a já se s Pepou, s mým domácím opaloval nahý na terase v patře. Odpočívali jsme po bouřlivém ránu, kdy jsem poprvé mrdal muže. Pepa mne ráno připravoval na šoustání asi dvě hodiny zasunutým kolíkem do panické díry.

Já nyní odpočíval a užíval si celkového uvolnění.

Slunce připalovalo a před polednem jsme se raději schovali. Ostatně nastala doba oběda a my neplánovali návštěvu restaurace. Domluvili jsme se, že po sblížení o tomto víkendu, bude slavnostní oběd. Pepa navrhl řízky a já se připojil, že udělám salát. Měl jsem v přízemí v lednici salám, tatarskou omáčku a kyselé okurky. Pepa přinesl ze sklepa brambory a vytahal ze záhonu menší mrkvičky a velké ředkvičky, které prý na jaře zasela ještě babička. Výtečně chutnaly i syrové. Pepa při té příležitosti prohlásil, že zahrádku dál udržuje. Já se připojil, že pěstování zeleniny znám z domova a že mu se zahrádkou pomůžu.


Odhadli jsme přípravu oběda a dohodli se, že musíme začít se salátem kvůli delšímu vaření brambor. Vedle brambor jsme dali vařit i mrkvičky a nakonec k nim přidali i vajíčka. Po uvaření základních surovin jsem brambory a vajíčka oloupal a všechno včetně cibule a okurek na drobno nakrájel. Při míchání jsem přidal hořčici, sůl, lák z okurek a tatarskou omáčku.

Pepa tvrdil, že tam má být majonéza, ale tu jsme neměli. Takto bude salát pikantnější. Přidal jsem tam i nakrájené ředkvičky a trochu pepře, aby se čurák vzepřel. To jsem tam ani dávat nemusel. Při pohledu na nahého Pepu a jeho mužství byl můj čurák naběhlý. Kolík mi nestál v pozoru, ale zůstal při přípravě zvětšený.

Během krájení zeleniny Pepa obalil řízky. Před smažením si vzal průsvitnou zástěru, aby ho nespálilo prskající sádlo. Ve vyboulené zástěře se rýsovala chlouba domácího. Ve světlé látce prosvítal přitisknutý přitažlivý tmavší penis. Při míchání salátu jsem koukal hlavně na Pepu než do mísy. Vzrušovalo mne symbolicky zakryté mužství ještě víc.

Oběd jsme připravovali přes hodinu. Po celou dobu mi čurák nestál v pozoru, ale při nezvyklé přípravě oběda slintal. Teprve při jídle, když jsme zasedli ke stolu, a já neviděl na Pepovu chloubu, se mi pták uklidnil. Pepa byl na tom líp. Viděl zde asi víc nahých čuráků a bral to jako samozřejmost.

Stále bylo vedro a po obědě jsme před připalujícím sluncem přesunuli na pokoj. Po ranních hrátkách se Pepa nesnažil ani po obědě do mne zasunout svého masivního čuráka. Připravoval dál mou panickou díru na první spojení. Za jeho ohled jsem mu plně důvěřoval. Obrátil mne na břicho a kontroloval svěrač.

Masíroval mi půlky a já vnímal zvýšenou rozdrážděnost díry po dlouho zasunutém kolíku při snídani. Uplynulo už několik hodin a já hlavně při sezení pociťoval vniknutí kolíku do análu. Počáteční velký tlak na vnitřnosti se změnil na příjemnější pocity z uvolněného zadku.

Pocity stále trvaly a jen pomalu odeznívaly. Ty se přenášely na mé péro, které ho udržovaly v příjemném napětí. Čurák při tom úplně neklesl a zůstal naběhlý. Pepa mi potvrdil, že mne nechá odpočívat a ani po obědě neprotáhne mou stále citlivou a panickou díru svou kládou.

Já se proto na jeho penis rád zaměřil. Pepa se na posteli rozvalil a já mohl detailně prohlížet jeho chloubu. Se zájmem jsem sledoval jak pod mou rukou vláčný čurák tvrdne a mění se v pevný kužel. Obnažoval jsem půlkulatou tmavě červenou hlavičku s velkou štěrbinou na vrcholu, která navazovala na dvě spodní půlky žaludu. Pod nimi držela uzdička stáhnutou předkožku.

Při zmáčknutí hlavičky mezi prsty se sevřená zvlhlá dírka rozevřela a připomínala malou pusinku. Tu jsem s chutí políbil a snažil se vysát prýštící předmrdku. Následovalo kouření, ale do pusy jsem celého ptáka nedostal. Pepa má svou ozdobu hodně masivní. Půlkulatý žalud bez výrazného lemu přechází do silného kolíku, který má větší průměr u kořene oproti žaludu.

A vlastní kořen měl Pepa v lesklém nerezovém kroužku, který zvýrazňoval jeho tmavší úd v černých chlupech. Dobře mu u kořene pasoval pod protáhlým pytlem. Pepovi jsem potvrdil, že se mi kroužek líbí. Zajímal jsem se i jak často kroužek nosí.

Nemusel jsem Pepu dlouho vyzývat. O ozdobě čuráků mi řekl:

První kroužky jsem vyzkoušel u chlapa, se kterým jsem se seznámil po gymplu. Bydlel ve Varech a k němu jsem jezdil bez obav z prozrazení. Chodil jsme k němu do garsonky a na veřejnosti jsme se spolu neukazovali. Používal doma připínací kroužky různých velikostí. Mají výhodu, že se pásek nechá sepnout do různých průměrů stiskacími knoflíky.

Zapnul mi poprvé pásek na největší průměr. Nevadilo mi to a měl jsem kroužek po celou dobu co jsem byl u něj. Příště mi pásek sepnul na menší průměr. Má to efekt v tom, že nahoněný čurák má dlouhou výdrž. Mohl jsem delší dobu mrdat, než jsem byl hotovej. To se mně i tomu chlápkovi líbilo. Teprve když jsem se udělal, vnímal jsem jak mne pásek škrtí a sundal jsem ho. Další dny jsem si zvykal mít kroužek stále delší čas. Nyní mi nevadí nosil ozdobu i několik dní. Při občasném samovolném naběhnutí je pták pod větším napětím a já se při tom cítím skvěle.

Časem jsem si oblíbil pevné kroužky. Sehnal jsem postupně kroužky různých průměrů, délek a tvarů, silikonové, gumové i kovové. Používám je sám nebo s partnery, prozradil mi nakonec Pepa.
To mne zaujalo a požádal jsem Pepu, jestli nějaký kroužek by se hodil na mého čuráka. Na výzvu Pepa hned reagoval a vyndal ze skříně krabici plnou různých kroužků. Než vybral průměr, který by mi pasoval, tak nahoněného ptáka změřil.

Krejčovským metrem naměřil délku 18 cenťáků. Pak měřil obvody na několika místech. U kořene mám obvod penisu 12, za žaludem 10,5 a samotný lem hlavičky mám 11.5 cm. Já si pamatoval jen to, že v osmnácti mi Tonda naměřil 15 cenťáků dlouhého čuráka. Za necelé tři roky mi narostl o 3 cm. Spokojeně jsem se pochlubil Pepovi.

Nevím jestli jsem se svými 195 cenťáky dosáhl vrcholu. Pokud do výšky ještě porostu, přál bych si, aby mi při tom penis taky rostl. Pepa se k tomu vyjádřil, že mám skutečně bidlo. Domácí mne běžně oslovoval Johane a bidlem pojmenoval mého čuráka. To se mi líbilo. Většina známých mi říkala Bidlo a podle Pepy jsem měl ptáka jako bidlo. Byl bych spokojenej, aby se mi bidlo zvětšilo do 20 cenťáků. Doufám, že se mi přání splní.

Pro porovnání jsem naopak změřil ptáka Pepovi. Do délky jeho penis dosahuje 17 cm a jeho obvod má u kořene 18 cm. Lem u žaluda má Pepa 11 cenťáků a je stejně velký jako obvod penisu hned za hlavičkou. Celá jeho chlouba vypadá jako masivní kužel.

Zajímalo mne proč má Pepa víc opáleného čuráka oproti tělu. Čím si ho při opalování natírá, že jeho penis a pytel je oproti tělu ještě tmavší. Vysvětlil to tím, že má asi nějaké geny po babičce, která měla snědší pleť. Řekl jsem mu, že má masivního a tmavého čuráka jako černoch.

To už mu prý také někdo pověděl. Tak když Pepa pojmenoval můj penis bidlem, já jsem zase jeho tmavšímu čuráku začal říkat černoch. Nic proti tomu neměl a my jsme mezi sebou a později i na veřejnosti mluvili o svých čurácích jako o černochovi a bidlovi. Domlouvali jsme se pak mezi lidmi o svých potřebách, pocitech a plánech bez rozpaků.

Obvody čuráků jsme změřili a přepočítal jsem obvody na průměry. Mně by podle toho pasoval na kořen kroužek o průměru 4 cm. Pepovi jsem vypočítal 6 cm velikost a takový kroužek skutečně nosil.
Se 4 cm průměrem byly v krabici kroužky různých druhů. Pepa mi doporučil menší šířku, že je pro začáteční nošení vhodnější. Vybral jsem si silikonový, který byl pružnější. Chtěl jsem ho hned nasadit, ale péro mi stálo a musel jsem počkat.

Na letišti jsme pokračovali v hrátkách a postupně jeden druhého vykouřili. Čurák mi klesl a změkl. Byl připraven na nasazení ozdoby. Nedočkavě jsem zkoušel kroužek a moc mi to nešlo. Pepa mne vyzval k přesunu na terasu, že mi pak pomůže. Nechal jsem všechno na něm pro jeho zkušeností.

Odpoledne slunce už tolik nepřipalovalo, ale Pepa mne celého namazal olejem na opalování. Trik byl v tom, že mi hlavně promazal celý rozkrok. Roztáhl jsem nohy a nechal se ošetřovat. Bylo příjemné jak mi důkladně masíroval a promazával koule. Přestože jsem před chvílí naplnil Pepovi pusu semenem, během masáže si mi péro opět postavilo.

Sledoval jsem Pepu jak bude postupovat. K jednomu vejci dal vybraný kroužek a protáhl co nejvíc kůži otvorem. Varle bylo větší než průměr a tak ho postupně protlačil na druhou stranu. Nešlo to lehce a s úlevou jsem vydechl.

U druhého vejce jsem čekal ještě větší komplikace. Pepa k prvnímu vejci vytáhl zbývající kůži a varle snadněji proklouzlo kroužkem. Zbývalo dostat kroužkem napružené péro. S ním musel počkat až klesne.
Zkontroloval jsem dosažený stav a líbilo se mi jak kroužek sevřel váček a při tom zvýraznil obě koule. Pepa mi potvrdil, že kroužky používá i na natahování pytle. To prý vyzkoušíme, až si zvyknu mít kroužek na ptáku.

Během domlouvání mi čurák klesl a Pepa pokračoval v nasazování na kořen penisu. Nasměroval hlavičku údu pod kroužek a postupně protlačoval vláčný a namazaný pyj ke koulím. Chvíli trvalo, než dostal celou délku do kroužku. Nejdřív proklouzl obnažený žalud a postupně nacpal penis k pytli. Čuráka jsem měl ze začátku uvolněného, ale při protlačování kroužkem znova nabíral na síle. Na konci akce jsem uvolnil napnutou kůži u ptáka. Kroužek mi pasoval a já vnímal stálé napětí v rozkroku i potom, co péro kleslo.

Autor čtenářské povídky: Johan Bidlo

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: