Erotická povídka: Víkendová převýchova u Dominy (2. DÍL)

V rohu místnosti, v různém stavu ponížení a nepříjemných poloh byli 3 muži… Tedy odhadoval jsem, že to byli muži, protože moc z nich vidět nebylo. Jen rozsekané zadky, ruobíky v ústech a jeden měl nasazený ocelový pás cudnosti na ptáku…

To by nebylo to nejhorší, ale jeden z nich byl zamčený v menší kleci, druhý byl ohnutý a připoutaný na dřevěný kozelec a třetí by nucen stát u trestného obrovského kříže.

Obsah článku

Bez odpočinku, rovnou na trénink

Každopádně mi Paní moc prostoru na odpočinek nedala. S kouřením (stále stejně dávivým) už byla jakž takž spokojená. Ale vzhledem k tomu, že jsem tu byl na celý víkend, tak má převýchova nebyla rozhodně u konce, přesněji naopak. A ani teď jsem netušil kolik času uběhlo, jestli je den, či noc, byl jsem dost dezorientovaný. Což se vzhledem k tomu mučivému nácviku deep throatu dalo čekat.

Každopádně odpočinek a wellnes nebylo na pořadu dne… Tím byl další můj výcvik a trestání.

A moje pusina si evidentně neměla odpočinout. Jakmile jsem aspoň trochu uspokojil paní s kouřením, narvala mi do pusy roubík. No roubík… vnitřní penis s žaludem, který držel na kusu koženého pásku s přeskou. Asi si umíte představit, jakým směrem ten penis šel.

Samozřejmě dovnitř. Dávivý reflex jsem měl už sice dost posunutý, ale tohle byla síla… Musel jsem si na to zvyknout, protože přezka za mým krkem už byla zapnutá a Paní se mi dost smála jak se pomalu nadavuju a přidušuju.

Chvíli trvalo, než jsem se s tím roubíkem srovnal a to už se začalo z toho šoku probouzet i moje nahé a trápené tělo. Zadek a dírka mě bolely od ran bičíkem a to ani netušily, že dostají násobně více zabrat…. ale to až později během dne.

Bez vědomí a času

Tedy předpokládal jsem, že je vůbec den. Byl jsem neskutečně dezorientovaný a hodiny na stěně zrovna nevisely…

Visely tam ale různé kožené biče, rákosky různých průměrů (auu) a u proskleného stolku se skříní byly vystavená různá dilda na postrojích. Pak i nerezové (snad) mučící nástroje a vybavení, které vypadalo spíše jako od gynekologa, než od „teď” už mojí nové Paní.

Pouta mě stále táhla k zemi a docela tlačila, ale aspoň jsem měl chvíli oddychu. Paní mi se zákeřným úsměvem nasadila nějakou koženou kuklu na hlavu a nechala mě klečet u trénovacího zrcadla. Aspoň jsem se nemusel dívat na ta pitomá dilda, která mě tak nadavovala a trýznila v posledních chvílích.

Netušil jsem, co se děje, přes kuklu jsem toho tolik neslyšel a oči už vůbec nevěděly, která bije.

Hmm… bije… to jediné jsem dokázal rozeznat. Že někoho Paní bije.

Ale protistranu jsem neslyšel, asi měla podobně zavedený penis v krku a nemohla se hýbat. Svištění (asi) rákosky se ozývalo nutnou dobu a k tomu ještě smích Paní.

Tu si rozhodně rozházet nehodlám, ač se to ve mě solidně pralo. Jasně, vzrušovalo mě to jako nikdy, z penisu mi teklo, že jsem určitě měl pod sebou loužičku, ale… žádná stopka. Jen 100 % odevzdání mého nebohého těla a mysli nějaké neznámé a pěkně zákeřné osobě.

Vkleče a poslepu

Už mě od toho nevidomého klečení bolela kolena. Netušil jsem kolik času uběhlo od mého deep throatu, kolik od bití dalšího submisiva… Až tu najednou jsem ucítil jemné dotyky na mém těle. Nebývale jemné, jakoby od někoho jiného…

Ale nechal jsem se nachytat, během chvíle jemného hemžení zamířily s ostrými nehty na bradavky, na které něco přicvakly….

Jau! Vykřil jsem do kukly, ale moc to efektu neudělalo.

Protistrana pokračovala na druhé bradavce a znovu přicvaknutí asi svorek. Ještě mi je párkrát stiskla a nechala mě si tu bolest prožívat.

Asi už se pokochala, protože beze slova jsem ucítil švihnutí důtek (zase jiných) na zádech a zadku. Další se směřovaly k zadku, tak jsem vycítil, že mám z trestného kleku přejít na ponižující všechny 4.

Kdo to nezažil, tak být podřízený na všech 4 je pěkná prekérka, protože jste otevření čemukoliv ze všech stran a nemáte se jak bránit… Takže jsem samozřejmě ucítil roztažení kolen od sebe a odhalení mé prdelky.

Moje přítelkyně doma mi občas dávala zabrat, rád jsem jí dělal anální čubku, kdy ona mě mohla šukat do jakékoliv dírky a já se nemohl udělat… jen vzrušením téct a doufat, že se nade mnou smilovala.

Asi jen 1x mě dovolila se udělat – ona to dělala vzácně. Prý se svého otroka nebude tak intimně dotýkat… Takový vztah spolu rozhodně nemáme a ani nebudeme. Jsem přeci jenom její šukací hračka…

Takže moje prdelka už něco zažila, ale nic většího a pravidelnějšího to nebylo. Spíše takový můj nechutný svátek, kdy jsem jí mohl posloužit jako čubka.

Ale tentokrát asi splním anální maturitu, protože po chvíli jsem na rozevřené prdelce cítil chladný gel, který mi Paní pomalu vmasírovával do dírky.

Kdo něco takového nezažil, netuší jak je to slastný pocit být pomalu uvolňován, jemně prstem, hlouběji, zakroužit a ven… znovu dovnitř… a znovu a znovu, dokud se nepřidá druhý prst… a další.

Paní viděla, že se mi to líbí, protože jsem na všech 4 jako pejsek kroužil boky a prohýbal se slastně. Ale to ona nechtěla. Moje vzrušení bleskově zastavila tím, že mi dala 10 rychlých ran na zadek a chytila si mě ještě pod krkem.

Přes kuklu jsem slyšel, že ať si na to nezvyklám, že tu nejsem za odměnu, ale za trest. A že si ho bude kousek po kousku hezky užívat a drezůrovat mě.

A na to jsem už cítil, že mi do prdelky proniká něco chladného a ocelového. Snad dildo s větší hlavičkou? Netušil jsem co to je, dokud jsem necítil tlak zevnitř i tah přes záda, kdy mi tu věc Paní přivazovala zezadu ke krku.

Zase si mě chytla za krk a přes kuklu jsem se dozvěděl, že to je anální hák, kterým si přitáhla napevno moji prdelku a krk, takže jak se budu chtít z téhle polohy uvolnit, tím více se mi zaryje do prdelky…

Samozřejmě jsem to zkusil a opravdu, čím více jsem se předkláněl, tím více mi nerez zajížděl do prdelky. Takže tudy cesta nepovede, jestli nechci sám sebe znásilnit.

Takže si to shrnmě… na všech 4, na studených kamenech, s koženou neprodyšnou kuklou na hlavě, s ocelovými pouty na rukou a kusem nerezi v prdelce.

No, poslouchat jsem musel.

Dalším krokem, který jsem jen odhadoval (a později i prodýchával) bylo zatížení mých už trápených bradavek. Nejspíše na svorečky něco přidala, protože tah směrem dolů nebetyčně zesílil. Když se závaží přidalo po 3x, už jsem skoro bolestí klesnul v kolenou až na zem…

Paní ale věděla, že mi musí dávat časové rozestupy mezi jednotlivými závažíčky, abych je dokázal (aspoň) trochu zpracovat…

To poslední byla síla, jakoby mi někdo chtěl bradavky vyrvat dolů. A k tomu přidala Paní svůj majstrštyk. Cílené rány na prdelku, které mě nutily uhýbat a plazit se po zemi. Takže při každém „kroku” vpřed jsem cítil, jak se mi hák v prdelce pořádně zarývá a k tomu nečekaně se závažíčka na bradavkách hýbala do pohybu mých kroků…

Už se to nedalo vydržet, po asi 15 krocích jsem se zastavil a celý se klepal bolestí… nevěděl jsem, jestli můžu pokračovat… Paní mi bičíkem ukázala, že ještě můžu a přes kuklu mi pošeptala, že se neskutečně baví, takže si u tohodle trýznění chvíli zůstaneme..

Pokračování příště…

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: