Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Krutá pomsta

Erotická povídka: Krutá pomsta

Musím se s Vámi podělit o průběh jedné kruté pomsty. Minule jsem Vám popsala, jak si má kamarádka užila dáreček na služební cestě a jak tím, potrápila svého přítele. Slíbil jí adekvátní pomstu a také ji uskutečnil.

Tento víkend jsem slyšela příběh pomsty. Pár dní po té, co se kamarádka vrátila ze služební cesty, měli firemní večírek, na kterém ona měla mít prezentaci. Před tím než odešli na párty dostala dáreček. Když krabičku otevřela, našla v ní vajíčko.

Přítel jí přitlačil ke stěně, moc dobře ví, že krk je její slabina a že stačí pár polibků a udělá v podstatě cokoli. Stačila chvíle a vyslovená prosba, ať si vajíčko zavede, byla splněna.

Jeho ovládání měl v kapse. Nevydržel to a vyzkoušel ho už v taxíku cestou tam.  Ideálně padne do ruky, takže jedním pohybem palcem ho zapnul a dalším stisknul tlačítko vibrací. Kamarádka sedící na zadním sedadle sebou trhla, další rychlý stisk a vajíčko vypnul. Funguje.

Neprozradil jí ten nejzákeřnější detail. Tahle hračka má dosah 5 metrů. Když dorazily na místo, nechal jí jít se připravit na prezentaci a šel si najít vhodné místo, odkud bude mít dobrý výhled.

Začala s prezentací. Nechal ji říct pár úvodních vět…vyndal z kapsy ovladač a zapnul. Viděl, jak pevně stiskla mikrofon, kousla se do rtů. Dalším stiskem tlačítka na ovladači změnil funkci. Ještě pevněji stiskla mikrofon, stáhla svaly ve snaze zabránit vibracím, které se jí šířily tělem. Snažila se ze všech sil soustředit na to, co říká a nepoddávat se rozkoši.

Viděl, jak se začíná chvět, stiskem vajíčko vypnul. Líbilo se mu, jak se zhluboka nadechla, kousla do rtů. Dál pokračovala v prezentaci, mezi lidmi ho hledala, aby mu to alespoň pohledem oplatila. V okamžiku, kdy ho našla a podívala se na něj, znovu vajíčko zapnul. 

Křečovitě svírala mikrofon, přerušované pulsace vajíčka jí projížděly tělem, kalhotky měla celé mokré, stále stahovala svaly, i když věděla, že ji to nepomůže. Opakované hluboké nádechy a nenápadné kousání se do rtů. Stiskem jednoho tlačítka, jí měnil vibrace a labužnicky pozoroval její reakce.

Její prezentace skončila. Vypnul vajíčko. Rychle odložila mikrofon. Vrhla se k němu, když byla pár kroků od něj, znovu ho zapnul. Přitlačila ho ke stěně a začala líbat, s tím jakou silou v ní vajíčko rajtovalo, tak silně mu zatínala nehty do zad. Se zuřivostí hladové rozvášněné šelmy mu šeptala do ucha prosbu, ať jí ošuká. 

Absolutně neregistrovala lidi okolo. Chytil ji za ruce, jedním rychlým pohybem se otočily a ona byla přitisknutá ke stěně, držel jí ruce…tělo se jí třáslo, ruce měla zaťaté v pěst. Už to nebyla prosba, už to byl rozkaz. „Udělej mi to!“  Vysmekla se mu, táhla ho pryč od lidí, někam stranou.

Měla štěstí, toaleta pro vozíčkáře byla volná.  Její tělo chtělo jen jednu věc, teď hned, bylo jí úplně jedno, jestli je někdo uvidí. Vtáhla ho dovnitř, zamknula. Už neměl kam utéct. Nemohla už skoro chodit, vajíčko jí rozechvívalo každičkou část vagíny a co krok, vlna navíc. Kalhotky už byly nasáklé její šťávou.

Přirazila ho ke stěně, klekla si před něj, jak byla mokrá stačilo jemně zatáhnout a vajíčko z ní vyklouzlo. Rozepnula mu kalhoty, s lačností žíznivého, vtáhla do pusy jeho nádherného ztopořeného ptáka. Musela ho ochutnat. Chvíli ho laskala jazykem, ale její nažhavená kočička chtěla jediné, pořádně projet. A on to chtěl také.

Zvedl ji, ohnul přes umyvadlo, zvedl šaty, mokré kalhotky stáhnul na stranu a natvrdo ho do ní vrazil, její  šťáva mu tekla na koule. Přirážel tvrdě a rychle, když viděl její slastný skelný pohled v zrcadle, ještě přitvrdil a přidal. Bylo to rychlé, musel jí zacpat ústa, aby nebylo slyšet, její projev orgasmu.

Prý to byl nejlepší firemní večírek, na kterém byli.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: